20tt dle velkého UTZ klouček, může to být nakonec holka?

saruska89
20. kvě 2015

Ahoj.. Chci se zeptat jestli mezi Vama je nekdo komu mudr na velkem utz ve 20tt rekl chlapce , ale narodila se holka. Ja jsem chtela prvniho kluka, ale citila jsem ze cekam holku( takovy ten pocit, ze si je clovek proste jistej co ma v brisku..) a taky mi ve 13tt rekl pan doktor na genetice, ze je to na 60% holka. No a ted ve 20tt mi rekl, ze k tem 40% na kluka pridava 60% a je to tedy na sto kluk.... Ja tomu nemuzu uverit a pocitala jsem s holkou, ale na kluka se samozrejme taky tesim, jsem ho chtela, ale byla jsem pripravena na holcicku ...je pro me dulezity, ze mimi je zdrave, to ano.. Ale jen se chci zeptat zda je tady nekdo , komu rikali taky kluka a byla to holka. Ja uz se nechci "stelovat" zpet na holcicku.... Tak jestli byste s tim na mym miste uz pocitaly. Na tom utz ve 20tt mi to dokonce potvrdili dva doktori, kteri mi delali ultrazvuk a toho pindika mi ukazovali.. Ale stejne porad premyslim , ze to treba byla pupecni snura?🙂

likerova_spicka
20. kvě 2015

Už bych s tím počítala. Klouček se poznává snadněji než holčička. Krom toho ve 20 tt je to už poměrně dobře vidět. Ve 13 tt jsou to jen předpovědi jak od Dagmar Honsový.

lauranosi
20. kvě 2015

Jo, známým se to stalo, ze stoprocentního chlapečka se vyklubala na svět holčička. A nechceš se na to teda vykašlat? Nepřipravovat se na nic, miminku říkat miminko, děťátko a říct mu, že ho máš ráda a že se těšíš, až ho uvidíš, ať už bude mít pinďu nebo ne? Přece se nemusíš na nic štelovat dopředu. Není to nutné. Tak se prostě nech překvapit...

saruska89
autor
20. kvě 2015

@lauranosi no ja si myslim ze se to stava, jen me zajimalo jak casto a jestli ze 100% chlapce muze byt holcicka.... kdybych se na to chtela vykaslat, tak jsem ani nenapisu ;)

andrrriiik
20. kvě 2015

Já myslím,že se to dneska stává snad jen pokud je dr slepý,kor na velkém utz.Mě řekl dr s jistotou,že čekám holku,a taky to byla holka.Když jsem čekala kluka,nejdřív to nevěděl jistě,ale kolem toho 20tt si jistý byl 😉 Pokud ti dr řekl natuty,že čekáš kluka,věřila bych mu 🙂

olcab
20. kvě 2015

mě tvrdili kluka ve 20tt,pak ve 30tt holku,týden před porodem zase kluka a narodila se holka 😅 😅

saruska89
autor
20. kvě 2015

@olcab a to Ti to tvrdili na velkem UTZ a se 100% jistotou? A pak to byla holka? 🙂 asi zustanu teda u neutralnich barev bodicek ;-D

olcab
20. kvě 2015

@saruska89 jj nutno podotknout,že teda nespolupracovala,na žádném utz,schovávala se,byl problém jí natočit na monitorech i pak kontrolních utz-průtoky pupečníkem

kachnan
20. kvě 2015

Nám v 16. i ve 20. tt řekli, že to bude kluk (2 rozdílní doktoři), i když tedy ne se 100% jistotou. No a ve 30. tt doktor řekl, že to bude holčička. A taky byla 🙂

saruska89
autor
20. kvě 2015

@kachnan u me si byli jisti oba doktori , ze jako na sto jasnej kluk, ale kdyz to tady tak ctu, tak asi uverim az na porodnim sale;)

olcab
20. kvě 2015

@saruska89 no tak ještě vydržet do utz ve 30tt,jinak 100% to bude na porodním sále...ale pokud si byli jistí 2 dr...

andrrriiik
20. kvě 2015

@saruska89 Já bych věřila doktorům,když jsou si jistí 🙂

kikimaruska
20. kvě 2015

Mě oba kluky na velkém UTZ ve 13 tt řekli doktoři, že jsou to kluci a že z tohodle holka opravdu být nemůže a další dr.neustále jen potvrzovali a mám dva kluky. Nutno tedy říct, že oba jsou víc než dobře vybavení a už na UTZ se dr.divili, že tak velké přirození u plodů ještě neviděli a na oba se chodili koukat i v porodnici... Já sem druhé také cítila holku a dr.mi nedal ani procento naděje, protože to prostě byl další kluk a do detailu mi vždy ukazoval, kde je pindík, kde pupečník...a že se opravdu nespletl 😀

saruska89
autor
20. kvě 2015

Takhle mi to zvetsili a ukazovali mi ze je to jasny kluk... Je to ze spoda.. Roztazeny nozicky no a to uprostred... No.. Proste pytlik 🙂 prej... A nad tim jeste rucicka a malej si na nej prej saha 😀 no jestli by se z tohodle vyklubala holcicka, tak pri druhym mimi uz si to rict proste asi nenecham a pockam si do porodu. Ale ted uz jsem v tom takovym stadiu, ze to vedet chci 🙂

evulina77
20. kvě 2015

tak u nás to u první dcery byl kluk (na 85 %) a je to nakonec holka, ve 30 týdnu už holka na 100 %...
Ale měla stále nohy u sebe a byl vidět jen ten zalomený pupečník, který vypadal jako pindík.

banbulaaanka
21. kvě 2015

taky cekame kluka prvej ze holcicku, potom jeden doktor kluka ale len na 80% a dalsi nam ties tvrdi ze to bude kluk tak sem zvedava ci naozaj aby to nakonec nebola holcicka som v 23tt a za par dni idem ku svojmu doktorovi som zvedava co povie 🙂

veka
22. kvě 2015

Ahoj, já byla ve středu taky na velkém utz ve 20. týdnu a taky nevím jistě nic. Mám doma 2 kluky už a modlím se za holčičku... Dr. mi řekl, že to vidí na 80% holčičku, bylo vidět spíš zrno, ALE nad ním trčelo cosi jako malá tečka (spíš klitoris, na pinďu moc malé proti tomu co jsem viděla u svých kluků) No ale prý ho může mít ,, prilepeneho,, k bříšku... Háček je v tom, že je hlavou nahoru, tak leda že by mu stal 😀 Nestalo se vám někomu něco podobného?

veka
22. kvě 2015

A dle mého na té fotce je opravdu jasný chlapeček 😀 Nebuď z toho smutná! Já mám dva a třeba se nakonec vyklube třetí, tak to nějak taky poberu a budu ho mít ráda stejně jako ty starší 😲

sarusinek
22. kvě 2015

Mám dvě blízké kamarádky, kterým se v posledním roce z jasného kluka vyklubala holčička 🙂 Podotýkám, že jedna chodila na ultrazvuky každou prohlídka a kluk byl několikrát na 100% potvrzený. A nakonec je to ted už půlroční Sofinka 🙂 Nicméně nemyslím si, že by to bylo až tak časté 🙂
Nás první syn se ve 20tt vystavil tak neskutečně, že nám doktor rovnou cvaknul i fotečku v 3D, protože říkal, že ve 20tt to takhle bývá vidět opravdu zřídka kdy. tam jsme nepochybovali... U druhého syna to tak jednoznačné nebylo, naopak potom ve 30tt se tvářil skoro spíš na holčičku. A tak jsme si nechali překvapení, i když já jsem si byla Ondráškem téměř jistá 🙂

werunqa
22. kvě 2015

Možné je všechno.Ale pokud byly vidět i kulky,což jsem třeba ja ve 20tt u syna viděla a u dcery jsem zase viděla jak se říká "kávové zrno",tak to asi kluk bude..
Znám pár holek,co jim řekli holky a mají kluky a kámošce zase pořád tvrdili kluka a nakonec má holku..Ale to všechno byly UZ ve 13tt,na které ja tedy nevěřím..tam je to vždy 50:50..

Ale pamatuji si,že když jsem čekala dceru,tak se mnou v čekárně byla jedna maminka a ta měla 3 týdny před termínem a stěžovala si,že ji celou dobu říkali holku,pak to změnili na kluka a chvíli před termínem to byla zase holka... 😅

saruska89
autor
22. kvě 2015

@veka no ja z toho smutna vubec nejsem .. Ja kloucka chtela.. A jsem rada moc, ze to je kluk.. No podle ty fotky to asi bude fakt kluk... Nevim jestli by se z tohodle vyklubala pipinka 😀 no tak to Ti preju holcicku, kdyz uz doma dva chlapy mas🙂 80% je dost ale furt tam hapruje tech 20% 🙂)) no ale nekdy i sto neni pravda;) si clovek nevybere;) ja pocitam s klukem... Kdyz to bude holka, tak to bude holka🙂

saruska89
autor
22. kvě 2015

@werunqa no prave, mozny je vsechno.. Me ted kamoska zase rikala, ze v Budejovicih na genetice se v tom 20tt pletou malo kdy.. Me to rekli oba Cutkove, ze to je na sto% klucik, tak asi zacnu proste kupovat modry body;)

ajina10
24. kvě 2015

Ja mam kontrolu ted v utery a budu v 16tt ale nikdo mi nic neprozradil uz se nemůžu dočkat az mi řekne co to bude 🙂

asim99
27. čer 2016

aHOJ holky, mohu se zeptat jak jste dopadly? Co se vám nakonec narodilo? Řeším teď něco podobného , tak by mě to zajímalo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru