21. týden těhotenství, nejde mi jíst. Nepřibírám

3deti
29. srp 2016

Ahpj holky vsem predem dekuji za reakce. Chci se vas optat jak jste to meli s jezenim v tehu a treba i napsat kolik jste toho za den snedli...ja si vzdy na gynde stezuju,ze mi nejde jist od zacatku,cekame holcicku. NepribralA jsem ani gram jeste ,ale i tak je ma vaha teda 75kg...je mi vazne zle po kazdem soustu. Nezvracim,ale mam az z toho jidla uzkosti...pak jsem slaba jako komar cely den...do toho dona dve deti 4 a necely rok:( nemuzu fungovat vubec cele tehu nejim maso dr mi polozil otazku jestli jim maslo alespon to me zaskocilo.. Prosila jsem ho o predpis nutridrinku nechtel ze to co snim staci schvalne vam napisu co jsem dnes mela a napiste mi co si myslite jestli je to malo,bo to staci: jogurt smetanovy,pet odstavnenych jablek, 5 polomacenych, dva mensi talire hrachove polevky s krajicem chleba,a trictvrte rohliku se syrem tot vse.. Jsem fakt zoufala na krevni obraz mam jid za tyden dik moc vsem bojim se,abych nezkolabovala

chocolady
29. srp 2016

Myslim si, ze to je normalni, kdyz nemas chut tak se necpi, myslim ze si telo samo rekne co potrebuje a pak te chytne zravost. 🙂 ja jsem taky skoro nejedla, nemela jsem hlad ani chut, vzdycky jsem jenom ochutnala pri vareni pro rodinu a citila jsem se plna, ale tak pred tremi tydny mi zacalo poradne chutnat, tak snim, co vidim. 🙂

kulka102
29. srp 2016

Ahoj já teď u třetího taky neměla moc chuť jíst. A zatím jsem pribrala jen 3 kg. Doktor se vždycky diví jak je to možné. Je pravda, že když jsem měla pocit, že už to nedávám dostala jsem děsnou chuť na čokoládu. Neboj tělo si řekne co mu schází. A kolik toho vypiješ to je taky důležité.

lucmuck
29. srp 2016

@3deti nepřijde mi že toho je úplně málo toho jídla..podívej jez na co máš chut a do ničeho se nenut, tělo si řekne samo..co takový černošky v Africe, ty toho za den určitě taky moc nesní a co maj zdravých dětí..

ancickahyksova
29. srp 2016

Z mé zkušenosti vím,že když si ráno nedám alespoň trochu snídaně,nemůžu jíst celý den..Nevím proč,ale je to tak..Myslím si,že se ti chuť vrátí,jak píšou holky výše tělo si samo řekne

yerry
30. srp 2016

Myslim ze toho nejis az tak malo. Mohlo by to byt lepsi ale pokud miminko prospiva dobre tak to asi tvemu telu staci. Ja jim teda normalne jako pred tim a jsem taky unavena a slaba. Jsem toho nazoru ze si telo povi samo a ookud to nejde tak se to nema lamat pres koleno. Nutridrinky se predeousuji tem co zvraci a straceji na vaze ale tvuj prcek si ocividne bere ze zasob....

3deti
autor
30. srp 2016

@yerry no jo meri jak ma neni nijak pozadu,ale....porad me to vrta hlavou proste...zadne maso,zadna zelenina co kdyz do porodu chcipnu na nedostatky latek v tele:(

xivet
30. srp 2016

Buď v pohodě, měla jsem to stejně, strašná nechuť k jídlu a po pár soustech jsem se cítila plná. Ale je pravda, že jsem se snažila jíst alespoň ovoce, to mi šlo a trochu zeleniny, abych měla vitamíny. Vydrželo to až do cca 22 týdne, kdy jsem měla na váze -2kg. Teď jsem ve 25. týdnu a nechuť je úplně pryč, už jím normální porce a mám šílenou chuť na sladké. Podle doktorky je to v pořádku, hormony na každého působí jinak.

bastamama
30. srp 2016

Měla jsem to samé zlomilo sr to právě nějak plus mínus v tom 22tt od té doby jím jak neřízená střela předtím hlavně rohlíky a ovoce, normální jídlo jsem skoro nejedla doktorka nadávala, že nepřibírám, a teď mám 2,5 kg navíc za tři týdny nejlíp mi dělalo studené ovoce jablka melouny a nektarinky

xivet
30. srp 2016

@bastamama Stejný případ jako já, akorát já ujížděla na jahodách :o) A teď se musím v jídle fakt hodně krotit.

yerry
30. srp 2016

@3deti myslim ze nechcipnes. To uz si lekari pohlidaji. Ja zase di sebe nejak nemuzu nasoukat zeleninu coz mi je hrozne lito a ryby taky nemuzu. Zbytek uz jakz takz zvladam ale upravuje se to postupne.
Nam znamou ktera cele tehu zvracela, az do porodu. Vzdy to byla hubena holka ale kdyz jsem hi potkala v 7 mesici tehu v obchode, uplne zelenou, vyhublou a slabiu tak jsem se bala ze to fakt nemuze dobre dopadnout. Po porodu vypadala jak by ji pustili z koncentraku alr dite zdrave a ona sd behem par tydnu taky spravila. Je fakt ze ma jen jedno dite a dalsi pry uz nebude pac to byl pro ni zahul ale ted ma naprosto zdravd dite a na ni nenu poznat ze bylo neco takoveho...

katgatoo
30. srp 2016

Kamarádka dokázala jíst jen meloun, jinak pořád zvracela. A to je ještě dost štíhlá, spíš vypracovaná. A má dvě zdravé bezvadné holčičky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru