22. tt jakoby tlak na žebra. Měl někdo podobně?

jucy693
22. lis 2021

Ahuj holky už tak necelý měsíc cítím často jakoby tlak na žebra .. nejvíc je to na večer ale není to pravidelně každý večer. Pocit neumím úplně přesně popsat. Někdy to cítím jen na jedné straně někdy na obou, pocit je spíše jako namožené. Měla nebo máte to taky některá taky tak? Je to normální? Už tenkrát mi řekli, že mám obrácenou dělohu, na gyndě mi to doktorka potvrdila, jsem těhotná poprvé a prý to není nic vážného. Teď jsem se tu na koni ale docela, že děloha v této pozici roste v těhotenství spíše směrem nahoru než dopředu, může to tedy způsobovat i toto? Při kontrole ( 13.12. ) se Dr určitě poptam. Jen jestli můžu být prozatim v klidu 😉 díky

pampeliska1313
22. lis 2021

Já cítila tlak občas taky, ale fakt jen občas.:D a prisuzovala jsem to mimču jak tam děla různý vylomeniny.

sirinfirst
22. lis 2021

Švagrová tohle popisovala. Má úzký hrudník a rozšiřoval se, aby měla časem děloha kam růst.

cilkat
22. lis 2021

Já v té době začala regulérně chytat křeče do dýchacích svalů... A bylo to prý jen roztahováním žeber... (Obvod hrudníku pod prsy za těhotenství +15 cm). Pomáhalo hodně ležet...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru