25.tt - tuhnutí břicha, bolest třísla. Pomohlo vám něco?

pikachuu
10. dub 2021

Zdravím ženy, jsem na konci 25tt. a mám cca 8,5kg nahoře, poslední 3kg mi přibyla docela skokově a vše jde jen do bříška.
Už zhruba týden mě hodně píchá v levém třísle(asi vazy), někdy i uplně v klidu v leže, mám problém i vyjít schody, láme mě to v pase...
co mě ale snad vadí víc, tak jsem byla s kamarádkou na procházce s kočárkem(asi jen pul hodiny) a poslední metry jsem už nemohla skoro dojít - tuhnutí břicha, pocity na prasknutí, lehké “menstruační bolesti” a bolest v kříži...pomáhá trochu teplá sprcha, lehnout si s kojopolštářem...dr. o tom ví ale nic moc víc mi neporadila, jen mi vyjmenovala důvody, co by to mohlo být🙄
Šetřim se, odpočívám ale chtěla jsem chodit alespon na ty procházky a nejak normalně fungovat😔ted jen lezim a bojim se kamkoliv jít, protože si lehnout a dojít do sprchy nemužu všude, že jo...měl to někdo stejně a pomohlo vám něco? Magnezium, rebozo? P.s.těhu pás na sucháč nepomáhá...

veronika9595
10. dub 2021

Já na toto dostala Magnosolv a Gynprodyl (prý zhruba to same jako Utrogestan) a přestalo to opravdu okamžitě. Brala jsem pouze týden a pak už jsem ani nemusela, většina balení mi tu zůstala, hrozne ráda bych pomohla a poslala vám ho, ale bez doporučení lékaře bych to neriskovala a to už vám ho může rovnou předepsat sám :( možná bych se ho zkusila přímo zeptat jestli by Vám ho nenapsal, přijde mi že ho lékaři dávají úplně běžně na tvrdnutí břicha.

ema90
10. dub 2021

@pikachuu Magnezko a Osteogenon, ten je na predpis. Jinak nic no, proste jste tehotna a ne kazda tehule zvlada behat jak nic i v pokrocilym stadiu 😀 Ja jsem cca od 25tt taky uplne odepsana a tyden co tyden je to horsi. Ten Osteogenon mi pomaha, abych se nerozsypala uplne 😀

pikachuu
autor
17. dub 2021

@veronika9595 dr.mi předepsala Magnosolv a je to o 100% lepší, děkuju!🙂

pikachuu
autor
17. dub 2021

@ema90 tak já taky neřikala, že chci o víkendech lozit po horách...ale bez křečí a tuhnutí dojít z bodu A do bodu B😬

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru