Používáme cookies. Více informací zde. OK

28tt.bolesti zubu

deniska2
1. črc 2019
Ahoj holky moc mne zacal bolet zub mam silny kaz cuka mi nerv.Doktorke jit nemuzu je to zbytocne kdyz mi ten zub nemuze umrtvit a vytahnut..Pane boze co delat mam v takom stave prašky žrát porad nemuzu ani nezaberu 😢😢😢😢😢 poradte mi prosíím vas moc tohle se neda vydrzet
alcar
1. črc 2019
@deniska2 kde jsi prisla na to, ze ti nemuze umrtvit a vytrhnout zub? Jsi ve druhem trimestru a neni problem dat mistni anestezii. Na plod to mit zadny vliv nebude a ty budes mit klid. V tomto pripade prevlada prinos nad riziky, takze utikej k zubari a ten to vyresi.
Mimochodem, mozna ani nebude treba zub hned vytrhavat. Ani opichovat ti to nemusi. Vyvrtá, da ti tam umrtvovaci vlozku a za par dni ti bezbolestne vytahne nerv a zub zaplombuje.
kaczorka
2. črc 2019
@deniska2 já byla ve 23tt trhat osmičku a úplně bez problémů mi dali lokální anestezii.. mnohem horší je k zubaři nejít a nechat si v puse zánět..
hezz17
2. črc 2019
To je teda nesmysl. Mesocain na umrtveni rozhodně dítěti neublíží. (Dava se naprikad pri boletstech zad i do žíly a to je jina davka nez opich zubu). Na rozdil od zánětu, dalších 12 týdnů 🤦‍♀️
sarusev
2. črc 2019
Já akorát sedím u zubaře a jdou mi trhat zub, jsem 24 tt, takže utikej k zubari 🙂
zuzan88
2. črc 2019
Na tom, že vám to nemůže umrtvit ste byla prosím vás kde? Myslíte, že je lepší do sebe cpát prášky, které jak sama píšete ani nezabírají...? 🤔
kiki1912
2. črc 2019
@deniska2 byla sem teď u zubařky na kontrole a mám mrtvý zub který bude muset jít ven a ptala sem se na alternativy a umrtveni a říkala ona sama že když by to neumrtvila dostatečně tak by to bolelo a tělo by si vytvářelo vlastní adrenalin než co je v té umrtvovaci látce takže se v tom září prý bát nemusím a nijak to prý malýmu ta látka neublíží. Takže šup šup k zubaři a nechat si ho vytrhnout
krista25
2. črc 2019
Me trhali zub ve 20tt a lepší jedna injekce, než se stresovat že tě bolí půlka pusy. 😜

Sem začni psát odpověď...

Odešli