2. trimestr
sukyna
25. led 2013

Bolest a tlaky na spodek ve 23tt, máte to taky?

Mám takovu asi hloupou otázku, ale chci vědět, jestli to máte taky někdo. Když dlouho stojím, nebo po procházce, mě bolí celý spodek. U předchozích dvou těhotenství jsem to neměla, podle doktora je to prý překrvení, ale mám spíš strach abych se nezačala nějak brzo otvírat, jsem teprve na začátku 23tt.
slundo
26. led 2013
Přesně v tomhle týdnu jsem měla to samé. Doktorka zjistila, že miminko naléhá hlavičkou a zkracuje se mi čípek. Měla jsem klidový režim, pokud možno ležet a užívala jsem magnezium. Vše se srovnalo. Ale pokud tě dr. vyšetřovala, tak to nemusí být to samé. Pokud jsi hubená, tak to může být i tím. Hubený prý cítí každý píchnutí. Každopádně čípek se dokáže zkracovat i prodlužovat docela rychle, takže pokud jsi byla u Dr. už před nějakou dobou, tak bych pro jistotu zašla. Přeju ať je vše v pořádku !
nik123
1. únor 2013
Taky jsem měla to samý...začalo to ve 22. týdnu. Jakoby píchání v oblasti čípku. Byla jsem u dr. čípek byl sice kratší, ale byla jsem normálně uzavřená. Prý mě mimčo kope do pánevního dna a taky jsem četla, že se v tomto období rozjíždí stydká spona (chrupavka uprostřed stydké kosti) a to prý dost píchá...taky jsem panikařila, co to může být, tak jsem si sama naordinovala klidový režim (jsem v PN) a už tři dny jsem nebyla pro jistotu venku 🙂 A horčík beru už několik týdnů...tak jsem zvědavá, co mi řeknou za 14 dní na kontrole.
Pořád si říkám, že dokud nemám nějaké pravidelné bolestivé tvrdnutí, je snad vše ok...

Začni psát odpověď...

Odešli