Bolest krku v těhotenství

girl.misel
30. říj 2018

Co mate osvědčené na bolest v krku? Rada bych se vyhla atb

bubbi
30. říj 2018

Kloktat solným roztokem - dám do sklenice teplé vody čajovou lžičku soli a 3x denně kloktám. Nejlepší je to ale praktikovat hned při prvních náznacích 😉

zelenaesmolda
30. říj 2018

@girl.misel proc hned ATB?muze te bolet v krku kvuli zmenam pocasi nebo suchemu vzduchu kdyz se zacina topit...

lida9
30. říj 2018

ja trpim na anginy, bohuzel pokud to propukne, nic uz mi nepomuze... v tehu lze snad jeden typ antb, ale jako krajni moznost... kupodivu na zacatku mi dost casto pomohlo neustale si cistit zuby - treba co 2h, mozna blbost, ale me pomohlo....

korin
30. říj 2018

Kloktala jsem ústní vodu.

zelenaesmolda
30. říj 2018

@korin bacha na to,nektere obsahuji alkohol

lida9
30. říj 2018

@zelenaesmolda kloktat ustni vodu s alkoholem v tehu nelze? myslim ze se pri kloktani nic moc z toho alkoholu do organismu teda nedostane...

zelenaesmolda
30. říj 2018

@lida9 to je fakt...

ivuska1986
30. říj 2018

Septilen - cucaci tabletky pro dezinfekci krku - muzou se i v tehu, vincentku kloktat a maji i pastilky

barmo
31. říj 2018

Já měla i antb v těhu jelikož bych se z toho jinak nedostala. No a teď cca měsíc po dobrání jsem opět nemocná, dělám v kanclu a házíme to jedna na druhou pořád. takže přemýšlím co teď. Septilen mi nepomohl ani předtím a teď taky ne ...

lucik1506
31. říj 2018

Taky jsem mela septilen 😉

girl.misel
autor
31. říj 2018

@zelenaesmolda protoze ja na to trpim. Vzdy jen bolest v krku a angina. Vzdy se snažím lecit sama ale ted v těhu nic moc nemuzu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru