Bolest podbřišku, 23. tt. Je to normální?

3. kvě 2023

Ahojky, není to asi úplně za anonym, ale vím, že budu za hysterku, tak snad nevadí.

Jak moc je nebo není normální? Že mě už třetí den, ale v kuse bolí podbřišek, tak dole uprostřed.. při chůzi zas na pravé straně podbřišku bodavá bolest. Ale třeba sotva vyjdu. Docela mě to omezuje. Kontrolu mám za dva týdny až tak nevím, jestli si zavolat nebo ne. Placentu mám vepředu, jestli na to má nějaký vliv. Díky..

pilzzee
3. kvě 2023

Ja jsem mela takovou akutnejsi bolest asi trikrat v druhym trimestru, ale bylo to pri chuzi (asi 500m) a preslo to po tom, co jsem si nachvili sedla nebo hodne zpomalila. Pokud bych mela bolesti nekolik dni v kuse, sla bych pro jistotu k doktorce nechat se zkontrolovat, jestli je vsechno v poradku, a pokud ano, tak bych dala obcas paralen, kdyby to bolelo moc. Urcite bych necekala do dalsiho ultrazvuku.

autor
3. kvě 2023

@pilzzee díky, volala jsem, za hodinu mám přijít. Děsí mě, že ten podbřišek bolí už třetí den...

pilzzee
3. kvě 2023

Tak pak napis, cim to bylo.

autor
3. kvě 2023

@pilzzee takže... Mám zánět, takže si budu zavádět globule na noc, do toho je možný, že jsem o víkendu prochladla a stolici mám ",jen" obden, takže probiotika a snažit se chodit každý den. Jsem si připadala jak hňup.

pilzzee
3. kvě 2023

Aaaaa, no tak hlavne ze mimco je OK 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru