• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti v podbřišku ve 20tt, je to normální?

20. října 2015 
@lenus202 já myslím že občasné tvrdnutí do 10 epizod denně je prý normální, cvičné kontrakce.... a podbřišek mě bolí cca od 25 týdne téměř pořad...
24. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekverunka ahoj, jakpak bříško?
17. pro 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova Ahoj, no já jsem mezi tím skončila po jedné kontrole doma v posteli a musím ležet minimálně do 35tt :frowning2: Zkracoval se mi čípek a otevírala jsem se. Takže poctivě ležím a už je to zase dobré. Takže tak u mě. Co Ty?
17. pro 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne taky poboliva zespodu napravo. Neresim to, nejsou to zadne drasticke bolesti. Mimco si dela misto :slight_smile:
15. zář 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den maminky, jsem v 19 tydnu tehotenstvi a 4 dny po sobe me boli v podbrisku. CHtela bych se zeptat jestli to muze byt neco vaznejsiho nebo je to tim ze se roztahuje deloha. Dekuji
13. říj 2014 ve 13:54  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nastávající miminky. Mám ten samý problém. Jsem ve 20tt, a od včerejška mám tlaky v podbříšku. Večer mi začala až píchavá bolest vpravo. naštěstí po chvilce vymizela. Nemůžu dlouho sedět, to pak bolí o moc více. Do poradny jdu až v pátek, tak snad to nebude nic závažného.
20. říj 2015 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,me obcas pichne v podbrisku uz od sameho zacatku tehu, dle dr.je to normalni, jak se roztahuje deloha. Ale pred 2tydny jsem mela 2hodinovou silnou krec delohy, dost to bolelo, nemohla jsem ani chodit, narovnat se a dost me to vydesilo...ak jsem hned rano letela k lekari, nasel mi zanet a napsal mi i horcik, od te doby mam celkem klid, jen obcas nekde slabe pichne. Urcite bych to resila s dr.,pokud by to bylo silnejsi nebo moc caste..
20. říj 2015 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek