Bolesti ve vaječnících v 2. trimestru, je to normální?

nikousek1
2. led 2015

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je to normální, že mě vždycky ráno bolí strašně ve vaječnících a trochu se i nemůžu hýbat když vstanu. Napadlo mě, že to může být tím, že nejdu někdy celou noc se vyčůrat a pak ráno mě to tak bolí. Ale někdy mi i ztvrdne v podbíšku, jako kdybych tam měla kámen. Do další poradny mám ještě daleko tak se ptám tady, děkuji.

sisinka74
2. led 2015

doted me to trapi taky, hlavne to tvrdnuti.

ninikry
2. led 2015

@nikousek1 To tvrdnutí je otřesný, zkus hořčík...ráno mně taky trvá, než se rozhýbu

nikousek1
autor
2. led 2015

@sisinka74 a příčinu zatím asi nevíte, že?

sisinka74
2. led 2015

@nikousek1 no já jsem to říkala své gynekoložce a napsala mi magnésko. A uklidnila mě, že by to mělo být v normě dle prohlídky. Navíc já jsem starší a budu prvorodička, takže moje děloha, která se roztahuje kvůli těhotenství, je z toho asi v šoku 😀

milerka30
2. led 2015

Do 20. týdne jsem také měla podobné bolesti. Od toho 20.tt začaly být bolesti ostřejší, od třísel do boků. Několik dní jsem chodila v předklonu. Nasadila jsem magnesium a už to je mnohem snesitelnější.

mimikoko
3. led 2015

Taky to tak mám
bolí mě v podbřišku, u vaječníků a nejhorší je na tom že nic nepomáhá nebo o tom nevím... Já to mám nejvíce večer až mě to budí :(

svetlanap
3. led 2015

Prý je to tím, že se napínají svaly co drží dělohu, v horších případech se dává magnesium, jinak já pila Magnesii, pomohlo to, ale neměla jsem to tak zlé

andulinqa
5. led 2015

Ahoj muzu se zeptat zda ste nektera mela ve 14tt tehotenství krevce do bricha ze ste sotva pohla telem.:?.:( 😢 😢

nikousek1
autor
5. led 2015

@andulinqa já tedy díky bohu ne. Ale možná ostatní těhulky sem přidají své názory. A radila ses už s gynekologem?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru