• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bublání v bříšku ve 21tt, teď už se to bude stupňovat?

7. června 2014 
Ahoj holky, dnes jsem ve 20tt+6 a včera mi pěkně zabublalo v bříšku. Prý to jsou první pohyby, dnes jsem to cítila také, ale jen maličko. Myslíte, že teď už se to bude jen stupňovat až to bude opravdové kopání? :slight_smile: Jsem nervózní když dlouho nic necítim.
5. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze urcite. Ja jsem tehotna poprve a pohyby citim uz od 16. Tydne a od 14 jsem citila bublinky :slight_smile:
5. čer 2014 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také myslím, že ano. Já je cítila od 17. týdne. Někdo říká, že je to jako lehtání motýlími křídly, já bych to přirovnala k zaškubání neruvu někde uvnitř. Ze začátku určitě jen občas a postupně každý den. :slight_smile:
5. čer 2014 ve 21:05  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také bych řekla, že to jsou první pohyby. Já jsem poprvé těhotná a první pohyby jsem zaznamenala ve 20 týdnu jako by přesun plynů :slight_smile: a nyní o 14 dní později ji musím kolikrát přemlouvat ať mi nedává takové perdy :sunglasses: . Pohyby necítím celý den, asi je ještě moc malinká. Vydrží vždycky tak hoďku až dvě a pak mám i několika hodinovej klid. Tak to alespoň cítím já..... :wink:
7. čer 2014 v 00:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek