Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Cervix skóre 5 v 19tt - měl někdo?

jara
17. zář 2014

Ahoj, jsem v 19tt a dnes mi Dr. na prohlídce řekl, že mám měkké děložní hrdlo a napsal Utrogestan. Až doma jsem si přečetla v průkazce, že mám CS 5, což mi dle tabulek přijde hodně. Jsem z toho celkem nervózní. Dr. se ale nijak zděšeně netvářil, ani neříkal o nějakém zvláštním režimu. Nijak se fyzicky neomezuju, doma mám akční skoro 2-letou dcerku, okolo domácnosti, takže stále v pohybu. Měla jste některá CS 5 takhle brzy a co vám na to Dr. řekl, popř. jaký jste dodržovaly režim??

paracka
17. zář 2014

@jara cs je pomerne vysoke cislo ale spis bych si na tvem miste nechala udelat ultrazvukove premereni cipku. Ja mam cs 1 a cipek cca 36 mm. Jsem v 31.tt a doma ma 13 mesicniho chlapecka. Hodne odpocivam, polehavam. Nedelam domaci prace jen nadobi umyju a obstaram synka a manzela. Chce to lezet, nohy podlozit, panev podlozit. Sla bych mimo poradnu na gyndu a trvala na tom ultrazvuku cipku

jara
autor
17. zář 2014

@paracka A na ten ultrazvuk čípku si můžu dojít např.do nemocnice nebo k jinému gyndařovi?? CS 1 v 31tt je ok, ne? Nebo proč musíš polehávat??

paracka
17. zář 2014

@jara jj je, cipek mam na cca 36 mm ale pohnul se dolu a mudra ma strach aby se nevysypala moc brzo 😉 uz s prvnim sem lezela ve spitale skoro mesic a to ted nejde. Ja ten utz cipku bych se napasovala ke tvemu mudrovi. Proste mu rekni ze mas bolesti na cipku a mel by ti utz zkontrolovat delku. Me teda vzdycky moje dr.dela utz cipku

jara
autor
19. zář 2014

Ještě někdo zkušenost???

Sem začni psát odpověď...

Odešli