Cítíte u dvojčat nerovnoměrné pohyby? Podělte se o zkušenosti!
18. říj 2023
Ahojte, čekám dvojčátka, teď 23+2, mám pocit že jedno je aktivnější (kope dolů), jak to které je víš, taky jste některá cítila nerovnoměrně pohyby dětí? Děkuji(:
Ahojte, čekám dvojčátka, teď 23+2, mám pocit že jedno je aktivnější (kope dolů), jak to které je víš, taky jste některá cítila nerovnoměrně pohyby dětí? Děkuji(:
@malymodrykvietok s dvojcaty bude všechno "nerovnoměrné" 🙂 Ja je třeba citila kopat az kolem 27tt. Asi bych to neresila.