Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

andrea110409
8. dub 2010

craw: hele vsechno je mozne, holky tu rodily o 14 dní dřív tak proč né ty už dnes 😉 A neboj my na tebe počkáme a pak už budem společně nahřívat pytlíky s třešňovými peckami a konzultovat prášky na praní 😀

katule01
8. dub 2010

jani:Aha tak to máš super že si u vás objevila krám kde ji mají... Já co byla tak mají takový ty obyč co se mi nelíbí.... ☹ Tak nevím,riskovat se mi nechce....ještě uvidím, co objevím o víkendu...

verisek
8. dub 2010

eri: na prdiky pry zabiraji jako jedine probioticke kapky, u nas stoji 600, na Slovensku 300, nebo se daji sehnat na netu do 300..jmenuji se Biogaia, takovy ty srajdy jako baby calm a sabsimlex jsou pry peknej hnus.. sestrenka se strasne natrapila s prdikama a toto bylo to jediny co zabralo..

pavlina05
8. dub 2010

Holky, psala jsem sms...a....
Renýsek nemůže ani spinkat...Starší lékař o tom všem rozhodne až zítra ráno. Ten co Reny dnes vyšetřoval ale chce udělat císaře,prý říkal sestřičce,že si to paní zaslouží Reny nemá už od půlnoci nic jíst,takže to asi klapne
Reny má strach rodit přirozeně s takovým obříkem.
zítra ráno ještě písne

mandragora10
9. dub 2010

Pavlinko, dekujeme za zpravicky, tak jsem zvedava, jak se doktor nakonec rozhodne. Kazdopadne na ni moc myslime!
Ja se pomalu chystam do porodnice na monitor a do poradny, tak jsem zvedava, co mi reknou...termin uz za tyden, tak se musim doktorky aspon zeptat, zda se uz mam chystat nebo byt v klidu 🙂

andrea110409
9. dub 2010

Pavli: no tak snad už to bude mít nějaký finiš a já se ještě dozvím jak to dopadlo 🙂
Nástupuju totiž zítra ráno a už v mobilu bohužel nemám internet a tak o vásd nebudu nic vědět. Jedině, že bych se přes sms spojila s craw 😎

ivet6
9. dub 2010

Pavli, tak to je fajn, že už se Reny dneska maličkého dočká, jen blbý, že už tam musela ležet od včera, taky by stačilo dorazit dneska 😉
Andrejko, dneska mám lítací den, tak kdyby sem tu už nebyla, přeju moc štěstí na zítra, a ať je to šup šup 😉

crawler
9. dub 2010

Krásné ráno holčinky🙂

moc a moc na renys myslíme!!! Snad to bude mít už brzy za sebou ať tak či onak...dej vědět Pavli! těšíme se na info a držíme pěsti!🙂

andy: pokud se to dnes nerozčísne, tak Ti dám určo vědět smskou...Tobě se to holka taky blíží - užívej si poslední hodiny bez mimíska ;-D Né, já vím, že už ho chceš taky chovat 🙂

man: přeju ať je vše ok, dej vědět, zda už se Ti to blíží 😉 Hlavně ať jste oba v pořádku 😀

dnes v noci jsem měla takové delší poslíčky, ale slabé - stejně jsem pak vytuhla a spokojeně spala 🙂) No, holky, doufám, že nakonec nebudu rodit s květnovkama 😀DD

andrea110409
9. dub 2010

Ahoj holky moc děkuju za přání a pomalu si balím sebou knížky když vidím jak to probíhá u Reny 😎
Jinak dneska jsme udělala definitivní holící očistu před nástupem a řeknu vám, že holit se poslepu je teda nadlidský výkon, teda alespoň por mě 😉
Chci se taky zeptat jestli vám tvrdne bříško? Mě každou chvilku, až si řikám jestli nemám něco sledovat 😉

miselaniki
9. dub 2010

Ahoj holky,
pavli: díky za info, moc na ni myslíme, pak nám dej vědět.
man: přeji příjemnou kontrolu a ať tam moc nečekáš, nevím jak v Praze, ale v Brně čekám pravidelně 3 hodiny a to jsem objednaná přesně na určitou hodinu, hrůza
craw: taky mívám v noci poslíčky, ale slabounké tak to většinou zaspím
andy: břicho mi tvrdne celkem pravidelně, u námahy vždy. Tak zítra - vykroč pravou nohou🙂), budeme na tebe moc myslet a napiš pak craw
Tak já jsem si nechala ze sklepa donést vaničku a autosedačku, tak to chci umýt a autosedačku aspoň pročistit - musím se podívat jestli ten potah jde prát nebo ne.

crawler
9. dub 2010

andy: mě břicho tvrdne jak kdy...někdy několikrát za hodinu a jindy jén párkrát za den...každopádně vždy nebolestivě - pokud by tě to už nějak bolelo, tak to už lze považovta za kontrakce, ne? 😕 já se zkusila oholit předevčírem a dopadlo to děsně...mám hodně citlivou pleť a tak jsem jeden velký pupínek...stroječek jsem měla samozřejmě novej, takže ostrý a čistý a stejně mám zanícené pupínky ☹ a na těch intimních místech je to zatraceně hodně nepříjemné...:-/ Takže počítám, že do porodky pojedu jako opička a oni si mě tam oholí - ať si říká, kdo chce co chce...přeci se nebudu obden holit, kdyby to náááhodou mělo přijít a takhle se trápit s pupínkama třeba až do termínu nebo i při přenášení...

Nemáte na to nějakej jednoduchej tip? Krémy po holení mám vyzkoušené a nepomáhají ☹

mis: takhle čekat? no fuj...to je otrava co?☹ Já chodím na monitor 20minut před poradnou, páč to dělá přímo má mudra a šlape to tam...10minut zpoždění ani neřeším a víc nebývá zvykem...naštětstí, páč to by mě umořilo... 😝

andrea110409
9. dub 2010

mis: to čekání zní fakt děsivě, vzhledem k tomu, že mě manžel vozí protože je to v druhém městě, tak by mu asi už lezla ta čekárna i ušima 🙂
craw: já sem měla s tou citlivostí taky problém a pak jsem si pořídila strojek s ochrannou mřížkou a zdá se to lepší, možná protože člověk nejezdí přímo velkou plocho břitu po kůži. Přípravky na holení a po holení nepoužívám, používám normálnšě dětské mýdlo a nebo mýdlo na intimní hygienu.

ivet6
9. dub 2010

craw: hlavně holit po směru růstu chloupků, je to sice míň efektivní, ale když sem na to přišla 😉, dost se mi pupínky eliminovaly 😎

miselaniki
9. dub 2010

No holky řeknu vám, že jak jsem tam minule čekala, tak jsem myslela,že tam jedna paní i porodí. Když tam přijedu je tam tak 10-15 maminek, všechny tak od 38tt a čekají. Monitor sestra natočí hned a pak čekáme na mudr. jak trubky. Do toho tam pak přišly 2 maminky na příjem a jednu dovezla záchranka. Tak si říkám jestli nezavolám manželovi, že tam budu i spát🙂.

craw: já používám pudr po holení, ale jenom na bikiny, dole nee. Taky jsem se holila a je to tedy děs po paměti a taky jsem vyházená a svědí mně to.

crawler
9. dub 2010

andy: s ochranou mřížkou jsem taky měla a je fakt, že to bylo malinko lepší...ale nenapadla mě tahle souvislost 🙂
ivet: jejda - kdybych holila proti směru, tak si ani nesednu, jak bych byla "opruzená" 😀DD to mi nezabírá, bohužel 🙄
mis: týjo, to tam máte to čekání divoké!:-/ k těm maminkám je to dost bezohledné...to chodiš přímo do porodnice nebo, jakto, že jich mají objednaných tolik?

miselaniki
9. dub 2010

no craw už chodím přímo do porodnice kde budu rodit. No já myslím, že objednávají tak akorát, ale jeden mudr. na tolik maminek je málo a ještě je to i centrální příjem na porodní sál tak to nejde stíhat. Pak už minule došla i další lékařka tak to bylo veselejší.

pavlina05
9. dub 2010

Ahoj holky!!!!

sms od Reny:

Tak mi spadl kámen ze srdce ,bude ti v pondělí císařem.Dr.říkal,že vzhledem k moji anamn. a váze plodu a minulým neúspěchům nechtějí nic riskovat. Chodím 2 x denně na monitor,tak jsem hlídaný,ale břicho tvrde.
Tak kdo ví jestli vydržíme do pondělka.Už se na Maxíka těším.
Kamarádka už porodila,tak se kochám tím zázrakem.
Jo a budu mít epidurál

andrea110409
9. dub 2010

pavli: no tak to možná budem mít mrňousky nastejno, dál držím pěstičky 😉

crawler
9. dub 2010

téda tak super, takže v pondělí bude další mimísek...😀DD

andy: něco mi říká, že ty už budeš v sobotu chovat 🙂)) 4.pozice v tabulce bude myslím tvá 🙂

andrea110409
9. dub 2010

craw: je fakt, že 4 je moje šťastné číslo a tak by to bylo příjemné 😎
Uvidime zatím je to takový podivný, zvláštní den, ale nic moc mi neni a tak neni ani důvod něco podnikat.
Neznáte nějaké zaručené recepty na urychlení porodu ? Maliníkový čaj sem už měla a odpoledne vyrazím do města.
Jen se trochu bojjím aby mi neodtekla plodová voda a já si toho nevšimla, ale to mě provází cele těhu......myslíám ten strach.

mandragora10
9. dub 2010

Tak hlasim, ze jsem zpet z porodnice z poradny. Dneska jsem tam byla hodinu, coz docela jde....k sestre jdu hned po prichodu, pak na 20 minut na monitor a pak zhruba 15 minut cekam na doktorku, nez si me vezme do ordinace. Dneska mimco uzasne spolupracovalo, takze i sestra rekla, ze mame krasny monitor. Doktorka dneska byla v dobre nalade, tak mi vse vysvetlila a povidala si se mnou. Na porod to zatim nevypada, pry to vidi nejdriv na pristi tyden, presne kolem terminu. Chvalila monitor, srdicko, ze mame jeste dost vody, placenta krasne funguje a mrnousek vazi kolem 3,25, takze vic jak 3,5 kg pry urcite mit nebude. Celkove nas pochvalila, ze jsme uplne ukazkovy a kontrola zase az za tyden. Tak mam radost 🙂
Tak v pondeli bude mit miminko Renys...tak drzim palce, at ji to v porodnici utika.
Andy, uzij si posledni den doma a budeme se tesit na zpravicky, jestli to bude hned zitra nebo v nedeli a tim padem to 4.misto je tvoje 😉
Moje stastne cislo je 7, tak krome Andy a Renys by mela porodit jeste jedna z vas....tak nevim, treba Mis? 😉
Ja teda nemam zadne poslicky, bricho mi tvrdne uplne minimalne, spis kdyz sebou mimco hodne hazi...tak my jsme asi jeste v pohode.
Jinak odpoledne si jdeme prohlidnout vilu, kde bychom chteli mit v srpnu svatbu, tak snad se nam tam bude libit a rovnou to domluvime.

andrea110409
9. dub 2010

man: jééé svatba tak to je nádhera. Já mám dneska rok potom co jsem si byla v Praze vyzvednout svatební šaty....byl krásnej den a byla to paráda 🙂 Do svatby mi s roční zpětnou platností zbývají dva dny 😎 Děsně to utíká, rok utek jak voda a já to album samozřejmě ještě nemám dokončené 😀 Samozřejmě gratuluju ke krásným výsledkům, nám včera mrňousek pochrupkával a kontrola mu byla naprostej šumák....museli jsme ho malinko pozlobyt 😉
7 Je taky moc fajn číslo, to jsem se já i manžel narodila...prďolka už bude mít svoje číslo 🙂

miselaniki
9. dub 2010

man: gratuluji ke kontrole, teda takoví šikovní jste.-) no kdy porodím netuším, hlavně mají přijít v pondělí stolaři tak to bych ještě ráda vydržela 2v1, ale už to na mně nezáleží, uvidíme kdy se bude chtít mimískovi na svět
pavli: díky za info, tak hlavně, že jí hlídají a návrh na CS mi přijde na místě když má mimi víc jak 4 kg
andy: taky myslím, že to vypadá na 4. pozici v tabulce🙂

crawler
9. dub 2010

man: taková super poradna - to gratuluju ;-D a ke svatbičce taky - už máte konkrétní datum? asi ne, že? to bude krásný - takový malinký družičátko ještě v kočárku, který bude nevěsta odbíhat kojit 😀 My se brali 11.7. loni...takže nám se první výročí taky blíží 🙂
Jinak jako já bych se na 6.příčku klidně hlásila, ale vypadá to spíš, že budu na chvostu tabulky 😀

andrea110409
9. dub 2010

jen pro info 🙂 http://www.novinky.cz/krimi/197115-zachranka-kr...
Už sem dlouho neviděla Zuzku, nevíte o ni někdo něco ?

crawler
9. dub 2010

andy: to jsem četla a mimo jiné i o plodu ve zkumavce, jak ho nějaký brňák našel v parku :-/ děs... Co se týče zuzi, tak to teda netuším...s kým si měnila číslo? snad by ale dala vědět, ne? kdy tu byla naposledy? zkusím najít její poslední příspěvek 😀

andrea110409
9. dub 2010

craw: no naposledy tu byla když jí dopadly dobře ty výsledky na ten děložní čípek 😎

mercedesse
9. dub 2010

Ahojky holky, tak jsem doma z kontroly, jsme krásná fazolka, odpovídáme 7+3 a máme krásný srdíčko. Zatím všechno vypadá skvěle. Takže se mi horzně moc ulevilo.

crawler
9. dub 2010

jojo andy: našla jsem to 30/3 a psala od švagra, tak třeba ještě nemají zprovozněné PC 🙂...ale jinak na konci toho příspěvku psala, že třeba bude brzy rodit, že jí hodně kleslo bříško, apod...😀 Ale to ona by se ozvala - vím, že má číslo minimálně na Erisku 🙂

crawler
9. dub 2010

mer: SUPER!!! moc gratuluju a přeju, aby fazolka rostla a rostla až z ní bude pořádně živá potvůrka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru