Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

skretik
16. čer 2010

Ja prave taky premyslim, ze to davat nebudu, uz tak je mu vedro a je opruzelej 🙄 . Ja cekam az nam skonci sestinedeli a pak se hned nekam pojedeme vyvetrat a radi se s vami nekde setkame 😉 . Ted se mi jeste do MHD nejak nechce...
A pak az to budou mit i holky za sebou, tak se muzeme sejit vsechny 4, to bude fajn 😉. Adelka se bude citit jako princezna mezi tema nasema chlapakama 😀. Sla bych treba do ZOO, tam jsem uz hooodne dlouho nebyla 😅

janinka22
17. čer 2010

Dobré ránko,

holky,děkuju vám za názory a rady 😉 dobře,odsávat nebudu..nechám to prostě být,co se dá dělat. Až přestanu kojit tak se to aspoň doufám vrátí k normálu pokud ne dřív..

my dneska neměli moc dobrou noc,Adámek pořád nějak vzlykal,nevím co ho trápí,jestli bříško nebo možná rýma,přijde mi že se mu špatně dýchá. Dneska to vypadá že pršet nebude,tak půjdeme aspoň ven,to jsem ráda.

jéé udělat sraz je bezva nápad.. ovšem všechny bysme se těžko sešly když jsme z různých koutů republiky 😅 od Brna nás tu ale pár taky je,tak by to bylo fajn se sejít jako holky "pražandy" 🙂

crawler
17. čer 2010

Pěkný den🙂

tak se snažíme rozkojit, protože když jsem včera viděla Františka, jak od Erisky hltal mlíčko, tak mě to povzbudilo - myslela jsem, že je chyba v něm a že to neumí - vydržel mi krásně 3 hodinky spinkat, takže teď pořád přikládám a dokrmuju - prsa mám vyždímaný, ale třeba to půjde 🙂

Tady je krásné slunečné ráno, před polednem jedeme do Pardubic vláčkem s kočárkem (už jsem jela 2x a je to celkem sado), tam nám bude hlídat kamarádka, já půjdu na zkoušku a snad si užijeme hezký den🙂

MAn: jo elán na rozdávání bych celkem měla, kdybych se vyspala - dnes opět jen 4,5hodiny a začínám být už krajně vyšťavená :-/...Nicméně aspoň trochu mě dobíjí to pěkné počasíčko🙂

SRAZ: holky bylo by to superaž ti naši prďáci budou větší - třeba v srpnu a někde na půl cesty - však republika není až tak velká🙂 - Kdybyste chtěly sraz krajově, tak mi Erisko asi k sobě nikoho nemáme, že?Nebo kdo je tady z PArdubický´ho kraje hlaste se 😀

t.kosticka
17. čer 2010

Ahoj holky!

začínám si zvykat na režim, na úklid tak nějak asi kašlu🙂)

s tím srazem, to je skvělý...rády s Áďou přijedeme... 😀

crawler
17. čer 2010

tak a tady taky přihazuju🙂

Dva kamarádi-Tomínek a Išek 😉

crawler
17. čer 2010

Na to, že je mezi nima měsíc rozdíl, tak to ani není tak znát, že?

t.kosticka
17. čer 2010

😀 to jsou krásný fotky holky!!! Kluci jsou boží!!! 😀 😀

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/t-kosticka/a...

andrea110409
17. čer 2010

@crawler zrovna chci psát, že jsou kluci skoro k nerozeznání velikostně 😎
man: takhle zabořenou hlavičku má Šimon i když na bříšku nespinká a má hlavičku zvedat...děsně ho to nebaví 😉

andrea110409
17. čer 2010

@t.kosticka no je to Kočka s velkým K, bude jednou klukum motat hlavu 😉

Pro sraz jsem také, snad to bude nějaké místo kam by jsme trefili z Liberce 😎
Nám teď už druhý den skvěle funguje hrazdička a tak mám i chvilku vás tu dočíst a něco napsat, jen mě mrzí, že nestíhám na všechny z vás reagovat ..... 😅

mandragora10
17. čer 2010

@skretik Jojo, naprosto souhlasim, ja taky behem sestinedeli do MHD nelezla a snazim se mu dost vyhybat jeste ted. ZOO by byla fajn, taky jsem tam dlouho nebyla. 🙂 No vidis, Terka je z Kladna, ale to by za nami nemela tak daleko a aspon by chlapi meli nejakou slecnu.
Craw a Eri....kluci jsou bozi 😀 A Isek uz teda pekne vyrostl, Tomika dohani.
Andy....na brisko musi mit Tomik naladu, nekdy mu to jde krasne a nekdy si hned lehne a usne nebo se naopak vzteka a zveda nohy misto hlavy.
@t.kosticka Teri, Adelka je krasna slecna!!!

crawler
17. čer 2010

@t.kosticka je fakt nádherná!!!🙂 a smím se zeptat - proč má jen jednu rukavičku?

crawler
17. čer 2010

@mandragora10 Išek taky radši zvedá nožky než hlavičku -cvičení na bříšku ho nebere 😝

skretik
17. čer 2010

Dobre rano holky, tak my zase od 6 vzhuru 😠 , asi nas zacaly trapit prdiky-ach jo a ja myslela, ze se s tim popereme 😢 . Do te doby po 3hodinach, ale ja dnes proste nemohla spat, takze kjsem hotova a ted je prcek zase v satku....

@crawler taky te obdivuju, nedovedu si pradstavit, ze bych ted byla schopna do te hlavy dostat, Tomasek si po me vyzaduje veskerou pozornost, nemam cas pres den ani na spanek, budu se to muset naucit i s nim v satku 😝
Isek se prisal k Erisky prsu a krasne sal?Pochopila jsem to dobre?

@t.kosticka Adelka je nadherna princeznicka, moc se vam povedla!!! 😵 😵 😵. Mame tady krasna miminka 😵 😵 😵

crawler
17. čer 2010

@skretik však se bojím, že se u zkoušky ztrapním nebo že usnu... 😖 do hlavy mi to neleze - pořád od učení odbíhám k postýlce a nebo se učím a mám ho na rukách... 😀 jojo, pochopila jsi dobře - Eriska má dost mlíka, tak Išek spokojeně lohnil a nedurdil se 🙂)

skretik
17. čer 2010

@crawler tak to je dobra zprava, to vypada nadejdne, tak preju hodne trpelivosti a drzim palce at to rozkojite!!! A taky hodne stesti u zzkousky!!!

eriska
17. čer 2010

dobré ranko,
tak my jsme od půl páté vzhůru, od té doby se tomík smál, pak vytuhl, ale vzbudil ho barry, blbec, do půl 7 jen kňučel, ale pak si tomulka usnul a chrupkali jsme spolu až do půl 11..takže maminka relativně vyspalá a spokojená 😉

teri, áďa je fakt mooc krásná, konečně se přidala k těch chlapákům další holčička😉

teda, holky, vy byste nás s craw úplně vyšoupli, pražský a brněnský srázek a my nikde 😝 já si říkala, jak jsou všude chaty, takže bychom mohly někde nějakou zamluvit a sjet se tam..mně je jedno, kde to bude, máme auto, tomík autem rád jezdí takže klíďo dojedeme..a ještě mě napadlo, co holky z jižních čech a ostravandy(zuzi, jsi mezi nima:.-))

craw, taky držíme pěstičky,..určo to v klidu zvládneš a užijete si pěkný den s kamarádkou...

jojo, však jsem to psala, išek je kus chlapa, žádné miminečko..jsou fakt stejní..a jak tak koukám na ty fotky, tak to vypadá spíš obráceně, že tomík je ten, kterému je 6neděl😀

andrea110409
17. čer 2010

Holky holky tak uz máme 4,85 kg ....to už vypadá dobře, Nutrilonem přikrmuju už jen večer protože to nemám dost mlíčka a nebo si Šimon vymýšlí 😎

jasekd
17. čer 2010

@andrea110409 Ahoj, muzu se zeptat, kolik mel pri narozeni a na kolika vas pousteli z porodnice? Vam tady ty mimina nejak hezky rostou, to Martinek tak ne, i kdyz dokrmuju, prece jen jeste blinka a ani toho tolik nechce snist...

andrea110409
17. čer 2010

@jasekd narodil se s 3,6 kg, pouštěli nás cca na 3,3 kg ...on přibírá pořád, ale měl období kdy pomaleji a tak se nám to malinko posunulo. Ale nic mu neschází, je spokojenej a neduživě rozhodně nevypadá viz. fotka dvě stránky zpět 🙂

jasekd
17. čer 2010

@andrea110409 Dik. To pribira hezky. Martin 3,75, pri propusteni 3,5, ted asi 4,5 a je o 14 dnu starsi nez tvuj Simonek. My meli prave krizi, kdy vubec nepribiral (zvraceni a malo mlika) a pritom vypadal spokojene, cural, kakal, nebrecel... Pak me hodne prekvapili v poradne, kdyz rekli, ze nepribira. Tak ti preju, abyste se uz obesli bez prikrmu, je to vopruz, kdyz se to kombinuje s kojenim...

miselaniki
17. čer 2010

Ahoj holky,
tak jsme po očkování ( rotaviry), malý byl statečný celou dávku hezky vypil a nevyblinkal, což jsem ráda, přece jenom stálo to 2000 Kč že🙂, na mudr. se furt smál ta byla z něho hotová🙂). Pak jsem zašla u nás do obchůdku a měli tam to chrastítko-špendlík, tak jsem ráda, že má něco do ruky.
Jinak určitě jsem za srázek, buď hromadný nebo aspoň Brno - co holky?
kosti: malá je kouzelná🙂)

andrea110409
17. čer 2010

@jasekd : s tim, že je to otrava naprosto souhlasím, těch 14 dni co jsem to praktikovala jsme snad ani nic jineho nedělali 😒 Ale uvidíme jestli se nám to povedlo zažehnat a budem na příkrmu jenom na noc. S tím přibíráním je to těžké, každé miminko je jiné a rozhodně to nejde brát jednotně. Náš šimon je zase třeba děsná zmrzlina, dnes byl venku v zavinovačce a ve dvou kabatcích a o 3 měsíce starší holčička jen v bodýčku ...to si vůbec nedovedu představit.

miselaniki
17. čer 2010

eri a craw - kluci jsou úžasnííííí🙂)

miselaniki
17. čer 2010

@andrea110409 - tak to je super, že dokrmuješ už jenom večer, tak se držte 🙂). Ty jako kryštof není zmrlina a taky byl dnes v kabátku a v zavince u mudr., no jenom na body v brně dnes určitě není.

skretik
17. čer 2010

Holky jak se u vas projevoval ten růstový spurt? Nejsem si jista, jestli tim zrovna neprochazime, uz 3 dny pres den nedelam nic jineho nez kojim a chovam, Tomasek je nejaky protivny, mama rika, ze ho trapi prdiky, ale to si nemyslim, protoze to by ho prece takhle netrapilo cely den... No doufam, ze to brzy prejde, jinak nevim nevim, nejsem schopna udelat vubec nic 🙄

skretik
17. čer 2010

@andrea110409 gratuluju, to je parada 😵

miselaniki
17. čer 2010

@skretik - tak přesně se projevuje, mají pořád hlad protože víc rostou, někdy má maminka i míň zadního mlíka (ze stresu, z nevyspání ) a tak tahají mimi jenom to přední a to je řidké a sladké a z toho jsou ty koliky a hlavně je to tolik nezasytí. U nás to bylo max. 3 dny, tak jen vydržet🙂.

janinka22
17. čer 2010

@skretik taky sme si tím prošli,ano je to ono,jak píše mis.. tak hlavně vydrž,přeju silný nervy! 😉

@miselaniki joo tak to bude super,když si dáme srazík 😵 já jsem pro.. z Brna je ještě verisek že jo a ještě někdo??

jinak ten hromadný sraz - taky bych ráda absolvovala,ale záleží kde by to bylo a tak..

skretik
17. čer 2010

@miselaniki dekuji, snad nas to taky brzy prejde, zacinam byt vycerpana. A malej se uklidni jen u me v naruci, u ostatnich vetsinou place, je to zavislousek 😉. Aspon, ze v noci relativne spi 😵

skretik
17. čer 2010

s hromadnym srazem taky souhlasim. Vyborny napad, zamluvit nekde treba chatky, to by bylo moc fajn 😵.

@janinka22 a jak dlouho to trvalo u vas?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru