Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

janinka22
22. srp 2010

@miselaniki dobře,takže tam. A půjde ještě někdo kromě nás tří nebo zase nee? Tak zítra,holky,zatím pa

miselaniki
22. srp 2010

@janinka22 - no hlásila se ty a evuss, těším se pa.

evuss
22. srp 2010

Ahojky holky, tak k tomu zítřku, jestli se tu ještě ukážete. Já budu asi parkovat v Tescu k Kr. poli aby mi na auto nepařilo slunko, pak je tak k nedejchání a klimu to bohužel nemá. Takže dorazim od tesca autobusem no a velkou křižovatku snad najdu. Je to ta skoro u bobi?

miselaniki
22. srp 2010

@evuss - jojo evuss je nejbližší k bobi já myslím, že bus zastavuje za ní.

baterka
23. srp 2010

@jasekd néééé 😀 , my byli na Altaji vloni, muž mě někdy zjara požádal o ruku, pak jsme koupili tu naši haciiendu a řekli si, že ,musíme vyrazit ještě na nějakou cestu, než to začnem opravovat, protože pak vyrazíme tak leda na maltu a a zlaté písky 🙄 , takže s pupkem jsem strávila akorát čas na stavbě, abych lezla na nějaké hory už by mě ani nenapadlo, byla jsem pak ráda, že vyjdu schody 😀

tady na severu byla včerá večer kol. 23h šílená buřina, bála jsem se, páč nemáme bleskosvod, ale Marek to celé zaspal a nakonec jsme si s manželem řekli, že je to vlastně dost romantické ... a já si včera zapomněla prášek.... 😅 , takže jasekd třeba se přidám do klubu 😲

Marek je úžasnej, teď si už 40 minut hraje sám v postálce, vystačí si s dřevěnou šňůrkou od dudlíku a jednou mouchou od Lamaze, kterou má navlíklou na ruce a pohoda, no nemám já ukázkový dítě? Pohodičja

jasekd
23. srp 2010

@baterka no proto 😀 Mne ted malej pro zmenu spi, on spi celou noc, rano si pohrajem, naji se, chvili si hraje a pak zacne zas brecet, ze je unaven a chce spat 😅 Takze pak spi jeste cca od 8,45 do 10ti, a pak uz teda pres den jen chvilinky, nebo v kocarku trochu vic. Takze ja mam taky hodne dite a doufam, ze druhe bude taky... se klidne pridej, nebudu tu za exota jedina 😀 Bourka tu vcera byla kolem pulnoci, taky moc pekna, ale dite ji ignorovalo. Jinak vam tu maltu a zlaty pisky i zavidim, je to sice drina a nervy, ale uz jste se na to dali a rozjelo se to a jednou to skonci, a my jeste ani nekoupili, nezacali... My asi shnijem v 1+1, zatim je to tady pohoda, s malejma to pujde, ale co pak, musime s tim pohnout.
Jinak jsme meli cestovni vikend, v patek dovolena a vylet do Ces. Raje, kdo to tam trochu znate, tak Vezak, Vidlak, Nebak, takove kolecko kolem rybniku, v sobotu jsme se byli najist v Ambiente v Praze (manz.rodice meli vyroci) i s Martinkem, nebylo hlidani, a pohoda, je tam prebalovak na WC, nekouri se tam (mozna nekde vzadu popelniky jsou, ale cejtit nic nebylo, akorat malo mista tam je, tak jsem vzala golfky po manz.brachovi, asi 20 let stare PegPerego, jde to do lehu, a ty se tam vesly, ale jezdi se s tim blbe, ja jsem zvykla na terenak 4 kolak, nafuk. kola... Metro se malemu libilo... Vcera opet Cesky Raj, hrad Kost a okoli. Tak jsme si to uzili.

soniq
23. srp 2010

Ahoj holky brňandy, tak já s malým přijedu taky, ale přijedu později jelikož nám blbě jede bus od Vyškova, my vyrazíme o půl 11 a myslím, že tak v 11:45 bysme mohli být v Lužánkách.....tak se už moc těšíme a doufáme, že hodinovou cestu busem zvládnem nějak 🙂.

miselaniki
23. srp 2010

@soniq - super tak já ti do IP napíšu mobil ať se potkáme. Klidně si mohla napsat mohly jsme čas posunout. Těšíme se.

soniq
23. srp 2010

@miselaniki já jsem psala už Evus, že at na mě čekáte u lužánek na zastávce šaliny, přijedu z hlavasu, ona můj mob dá tak ti pak dá i moje číslo, ju? Já už nemám čas psát, musím se nachystat a malýho a ještě věci i pro něho....

baterka
23. srp 2010

@jasekd no máš pravdu, že jsem ráda, že jsme se rozhodli, ale nervy to jsou, hlavně s řemeslníkama, je to tu na celé dost mě a oni občas nepřijdou, pak chtějí zas víc peněz než blo dohodnut, spousty toho zkazí, jsou tu třikrát tak dlouho než původně říkali a my s manžou se proto dost hádáme... ☹. Jo ale už se to musí dotáhnout a hlavně zobytnit do zimy, takže mám účet za telefon teď vždy cca 2000, jak furt někoho uhánim 😝 . Taky se dočkáte! Jen doporučuju koupit už něco k nastěhování a vzít si tam s sebou nějakého stavaře, aby vám řek, co případně se musí opravit, abyste se nenastěhovali a nezjistili nějakou závadu. S dvěma malejma dětma by to bylo mnohem víc komplikovaný, já mám výhodu, že Marek neleze a tak si na stavbě nemůže nic udělat 😉

baterka
23. srp 2010

@soniq
@miselaniki
@evuss
@janinka22 UŽIJTE SI SRAZ!!!

jasekd
23. srp 2010

@baterka budeme to muset tak udelat, my tomu nerozumime (Dr a IT, zadni stavari 😀 ). Moc by me zajimalo, jak vypada baracek Craw, psala, ze je to k nastehovani a upravy mozne az pozdeji, to mi prijde idealni...

baterka
23. srp 2010

@jasekd to by mě taky zajímalo, za ty peníze je to super!!! moc jim to přeju

jasekd
23. srp 2010

@baterka No cena krasna... Akorat ja na rozdil od tebe nebo od nich nejsem ochotna jit na uplnou vesnici, jsem na JBC zvykla a vyhovuje mi to, takzejen mesto a nejblizsi okoli. 2 auta ani nechcem, jsem svatecni ridic, sice bych se do toho dostala, ale jsou to zbytecny prachy. Manzel i v zime jezdi do prace na kole, pokud neprijde kalamita, a ja pesky (ted to mam 5 min), event.busem, jenze do tech vesnic jede jeden tam a jeden zpatky...

crawler
23. srp 2010

ahoj holky🙂

ted jsem tu nebyla, páč jsem dělala na práci k postupu ke zkoušce - úspěšně zvládnuto a tak se můžu začít drtit na zkoušku ze starověké indie, která mě čeká 8.9. 😅

eri: domeček je zapadlý pod silnicí, když jedeš od chrudimi, tak je po levé straně prvně zarostlá zahrada a pak dům, v pravo od domku je památka - panna Marie s Ježíšem tuším?... číslo popisné 90 😀

@jasekd a @baterka - no, kdyby pán nepotřeboval peníze rychle na splacení dluhu, tak by nasadil cenu kolem 1,7mil....ono to asi fakt chce sledovat nabídku - náhoda je blbec a občas se objeví něco, co stojí za to...plánujeme na jaře plastový okna, což bude snad jediná vyšší investice do domku...jinak fakt detaily jako zamalovat flek na stropě (je sice červstě vymalováno ale stejně si vymalujeme podle svýho a i pro lepší pocit), časem bysme udělali i nový dveře atd. ale všechno je to jen otázka "kosmetiky" čili jak budou peníze, tak budou úpravy, ale zatím si vystačíme 😉 ještě to nemáme nafocené, tad realitka jedná s věřitely a my nemáme moc času na další prohlídku, ale než pojedeme sepsat kupní smlouvu, tak se tam znovu pojedeme podívat, abysme si řekli, co chceme, aby nám tam pán nechal a tak to při té příležitosti nafotíme😉 ono na stránkách mm reality to už není, páč to máme rezervovaný, takže tak🙂 Jinak my to máme cca 8minut pěšky do takového městyse s veškerou občasnou vybaveností a jinak na velké nákupy stejně jezdíme jen do kauflandu o víkendu, takže to snad ! problém nebude 😅 taky váhoda je, že můj švagr je zedník, takže pokud objevíme nějakou technickou závadu, tak není problém aby nám tam za slušný peníz zafuškařil a můžeme se spolehnout, že to bude kvalitně 😉

dneska mě išek po delší době nechal vyspat - krmila jsem v 1, pak v 5, takže pohoda - většinou totiž vstávám i 10x - myslím, že to budou fakt zoubky 🙄

baterka
23. srp 2010

@crawler baráček "zní" opravdu výborně, to je fajn! My kupovali za 700 tis a podle toho vypadal, nakonec se vyhrabeme stejně na min. 1,5 mil, ale to je holt rekonstrukce starého baráku, že...!?! Na pozemek a stavbu nového bychom neměli a navíc manžel pořebuje velký "výběh" - máme zahradu 4000m2 😕 , a kde tohle koupit za tu cenu... No, tož přeju poklidné stěhivání (nás to vlastně teprv čeká, sice tu bydlíme už dva měsíce, ale jen v jedné místnosti a tak se většina věcí bude muset dostěhovat). Ale taky už se tak těšíš na zařizování, hlavně dětský pokoj si užiju a pak taky kuchyň 😵 ? No, už aby to bylo. Jsem zvědavá, zda se dřív budete stěhovat vy nebo my, ale tipuju to na vás... 😉 .
A koukalas Iškovi do pusy? Já Marka taky podezřívám ze zubů, dokonce má dole na dásni takový bílý flíček a mlíko to není..., navíc si pořád hrabe do pusy a hrozně slintá...

dnes jsem volala našemu novému pediatrovi, jdeme k němu ve čtvrtek a kromě registrace nás asi čeká první včelička 😨

mercedesse
23. srp 2010

Nazdárek holky, tak poslušně hlásím, že jsme začali 7.měsíc a včera a dneska teda kope jako vzteklej. Naštěstí, protože včera jsem si podvrtla nohu a trošku sebou třískla. Ale všechno vypadá v pohodě. Uffff. V pondělí jdu na nějaký další odběry kvůli tý cukrovce a nějak si to nedokážu představit, protože mám celej den sbírat moč a pak odlít vzorek a ten přiníst, ale to abych to sbírala to láhve od okurek, když lítám pořád. 😅 Sorry, trošku nechuťárna, já vím. 😅

soniq
23. srp 2010

@mercedesse ahoj...jé, ty už jdeš do 7.měsíce? To utíká....No, já jsem porodila v 8.měsíci 🙂...to to letí...🙂 a jak to máš teda s tou dietou nebo co ti Dr řekla na tu cukrovku? Nevím, jestli jsi to tu psala a já jsem to nějak přehlídla...jo, jinak holky, dneska srazík Brňaček úplně super, mimča hodní, no co mám povídat, fakt super....🙂

mercedesse
23. srp 2010

Neřekli mi ještě vůbec nic, do teď měla dovču a dneska jsem se objednávala a mám přijít toho 30.8. To je docela mazec, když se na to přišlo už někdy 11.8.. Nikdo mi zatím nic nezakázal ani nenařídil, vlastně jen tak sama od sebe nežeru sladký a hlídám trochu příjem sacharidů, ale jídlo si teda nevážím a doufám, že mě do toho nebude dr ani nutit, když ty výsledky nejsou úplně blbý. Uvidíme po těch odběrech v pondělí. Přiznávám, že mám docela strach.3
Jé vidíš, to bych ani nestihla všechno zařídit, asi zčínám mít nějakej skluz. 😅 Jen ať tam malej ještě vydrží aspoň do toho 39tt. I když někdy už bych ho strašně chtěla mít u sebe.

janinka22
23. srp 2010

Ahoj holky,

tak dnešní srazík byl moc fajn,ještě lepší než minule bych řekla. Bezva že dorazila i Soňka 🙂 těším se na další srazík 😉 tak dobrou noc všem

soniq
23. srp 2010

@janinka22 já jsu šíleně unavená, bolí mě nohy a malej byl hodnej i v buse, jsem si s ním musela ale hrát, jinak by plakal 🙂. Fakt to bylo super, líbí se mi, že jsme si všichni pokecaly, holky jste moc fajn 🙂

miselaniki
23. srp 2010

ahoj holky,
srazík opravdu vydařený už se těším na další. Miminka hodňoučké. Taky jsem ráda, že přijela Soňa.
Holky tady jsou fotky, jenom jsem si omylem smázla fotky Kryštofa ( i ve foťáku)☹(, Evuss nemáš aspoň tu jednu co si nás fotila?
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/miselaniki/a...

soniq
23. srp 2010

@miselaniki teda, ty fotky jsou krásný, hezky zelená příroda a slníčko svítilo...pěkné, pěkné 🙂

soniq
23. srp 2010

@miselaniki a kde seš vyfocená ty?

miselaniki
23. srp 2010

@soniq - no mně právě fotila evuss na svůj foťák tak uvidíme🙂

soniq
23. srp 2010

@miselaniki aha, já jsem myslela že fotila tvým..tak doufám že pošle fotku at tam seš i ty a ne jen my 🙂

eriska
23. srp 2010

Ahoj holky,

teda, brňandám srázek závidím, i když já dneska taky kočárkovala s maminou z koníka, ovšem ne z této diskuze, ale taky super..tomík dokonce chrupkal po celou procházku, jen na konci ho probudil děsný hlad, tak jsme se zastavili nakojit u babičky v bance a frčelo se dál..u nás jsou novinky ty, že od soboty je nejlepší hračka noha, pořád je narvaná v puse, nejlépe i během kojení, tak se u toho rozčiluje, chce prso i nohu a ono obojí nejde 🙄 a u nás to budou asi taky zoubky, tomio je docela protiva, uspávání nejlépe na ruce nebo v kočárku a pořád by se choval..kousátko nachlazený z ledničky.po tom se může zbláznit a souhlasím s baterkou, taky máme na dásni takový bílý flíček..jsem myslela, že to bude moučnivka, ale teta mě vyvedla z omylu..

jo, crawler, kdy mi dáme chrudimský srazík? jinak snad zajedeme za brňandama, když jim to tak krásně vychází..jela bych hned..vidět více miminek a pěkně ty prcky prodrbat naživo😀 baráček asi vím, jaký to je, až pojedeme, jukneme na něj,jo? neva, že vám ho budeme okukovat? 😅

holky a já mám novinu, dneska jsem to oběhala a svatbička bude 23.10. od 12 hodin a pak hostina v nově udělaným hotýlku..no, hostina, oběd pro rodiče a sourozence a konec..ale už se těším, aby to bylo za mnou🙂

soniq
23. srp 2010

@eriska é, tak svatba už je naplánovaná jo....to je za chvíli

janinka22
24. srp 2010

@miselaniki Míši,napíšeš nám teda prosím tě ten odkaz jak jsi o něm mluvila kde jsou pro maminy všechny obchody a tak kam jít v Brně? Děkujíííí

@soniq tak to je dobře že byl Kubíček hodnej 🙂

holky ještěže jsme se sešly včera,bylo krásně a dneska to vypadá že bude celej den pršet!

miselaniki
24. srp 2010

Ahoj holky,
@janinka22 - poslal jsem ti to do IP aby mně nehonili admini. Fotky ti pošlu taky. No přesně, tady hrozně leje a my musíme do poradny☹.
@eriska - moc gratuluji ke svatbě, no to je super🙂).
Tak jsem včera Kryštofa zapsala na plavání a cvičení tak jsem zvědavá jak se mu to bude líbit. Hlavně nás musí tento týden zaočkovat jinak bych to odložila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru