Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

mandragora10
26. lis 2009

Dobre rano, holky....tak mne dle toho kalendare vychazi holcicka, tak snad uz vam zitra budu moct prozradit, jestli to sedi 🙂 Jinak v mem okoli mi temer vsichni tipuji kluka, jen my s pritelem si myslime, ze to bude holka, protoze je to talkove akcni mimco v brisku, co furt kope a dvakrat jsem mela sen o porodnici a vzdy jsem v ruce drzela holcicku. No aspon ti vasi kluci budou mit nejakou nevestu 🙂

eriska
26. lis 2009

dobre ranko, holky,
tak na tu tabulku hned mrknu, ale jestli to pochopim.. 😖 spis asi ne..jinak ja pocitove porad citila, ze to bude klucina, pritel taky tvrdil, ze to bude kluk, ale oba jsme vice chteli holcicku..no, ale zklamani nijak nejsme..je to preci nase mimo a na tom pohlavi nic nezmeni..holky, musite mit holcicky, jinak to tady bude samej chlap😀to ja bych proste nevydrzela cekat az do dubna, co to bude za pohlavi..pro me bude uz tak dost velky prekvapko, jak bude vypadat..takze aspon v tom, ze to bude kluk jsme si musela "ulevit"😀 a taky si myslime, ze bude plesaty, jako byla pri narozeni maminka😉 nemelo tam zadne vlasky a teta rikala, ze to v 5.mesici uz na utz videla..

evus, tak to jste meli teda docela slozity...to bude urco holka, ty jsou palicaty..na nas se prdola teda porad tocil zadeckem, ale dr. ho premluvil..ja ho premlouvala uz v ordinaci, aby se nam ukazal, ale fotit se lump nechte☹ tak az 17.12., ale aspon to budeme mit jako darek pod stromecek🙂

soniq
26. lis 2009

Dobré ránko maminky budoucí 🙂, včera na Uz byl můj chlapeček trochu zlobivý, pořád se tam vrtěl a chudera doktorka měla co dělat aby se na vše mrkla, ale hlavičku nám pořádně nechtěl ukázat, tak příští St tam jdu ještě jednou skrz tu hlavičku aby se na ni mrkla jestli je vše ok.

eriska
26. lis 2009

soniq, ti kluci jsou ale potvory,co? ten nas se taky nechtel fotit, ale na mereni ho dr. ukecal🙂

evuss
26. lis 2009

Eriska já to naše zlobidlo taky přemlouvala už v čekárně. Začalo se vrtět tak sem mu řikám ať toho nechá a ukazuje se nám až za chvílu, no a tak to dopadlo, domlouvání, přemlouvání, chození, vrtění, nic nepomohlo, až čokoládová tyčinka 😀 Tak sem ho pak upozornila, že to bylo naposledy, žádný úplatky dostávat nebude 😀 A vy jdete Eri toho 17. na 3D?

soniq
26. lis 2009

jj, kluci jsou velcí zlobidla....potom si vzal pupeční šňůru do ručky a hlavičku za pupeční šňůrou schovával, asi si myslel, že ho neuvidíme 😀, doktorka mi klepala na břicho, taky jsem chvíli chodila ale nepomohlo to, spíš se to zhoršilo ještě. Tak snad příště bude hodnější....Asi mu budu muset dát taky nějakej úplatek.... 🙂

verisek
26. lis 2009

dobre rano, ja jdu na velky ultrazvuk 15.12, ale moje doktorka ma ultrazvuk, takze prcka vidim pokazde, ale uz se moc tesim na 3D, nam doktor rikal, ze nejhezci to je tak kolem 23 tt

crawler
26. lis 2009

Dobré ráno těhulinky ;-D,

jak jsme se vyspinkaly? Náš mimís se konečně rozdivočel - včara a dnes jsem ho už několikrát cítila, tak jsem klidná, že je snad ok. Jinak pod dojmem toho, že Erisce včera našli v moči bílkoviny, tak se mi zdál sen, že i mě našli nějaké zvýšené hodnoty a musela jsem začít brát prášky a tím pádem už mé těhu klasifikovali jako " s mírnými komplikacemi" a já tudíž nemohla jít rodit do vody, což je můj sen...No to byl sen! 😲 😀

Tak co se týče toho čínského kalendáře, tak hned se vám na to podívám🙂 Snad to chápu dobře...😉

tak začneme mnou + Evuss - máme to podobné: obě jsme 87 (ty listopad, já prosinec) a početí v červenci: čili hned když jsme se narodily, tak jsme již měly 1 lunární rok, pak jsme prožily dalších 22 = 23 a ještě dle návodu máme přičíst 1 (mimi se totiž narodí v dubnu čili opět až po novém roce - to jsem si prvně neuvědomila, když jsem to počítala) - čili máme výchozích 24 lunár.let - k tomu červenec a máme to..........: musím se juknout 😉 KLUK...🙂

andrea110409
26. lis 2009

Ahoj holky tak do dubna to nevydržím ani omylem🙂 já doufám že příští týden to budem vědět. Jinak já tušení nemám žádné ale dneska ráno jsem si s manželem že musíme začít nakupovat protože jsem našla už i nějaké věci v akci a to by chtělo🙂

evuss
26. lis 2009

Ahoj Craw: děkuji za výpočet, ale stejnak si myslím, že to bude holka 🙂 Uvidíme co je na tom pravdy 🙂

crawler
26. lis 2009

katy: u tebe mi vyšlo lunární věk 31 čili holka ;)

holky, pokud vám to ostatním ještě nepůjde spočíst tak vám to spočítám, ale bohužel teď musíme pápá ;)

soniq
26. lis 2009

Tak to jsu zvědavá hoilk, jestli vám to podle toho kalendáře vyjde...... 🙂

miselaniki
26. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem tedy zvědavá jak nakonec dopadneme s těmi prckami, já myslím, že čekáme holku, manža tajně doufá kluka. Příští týden to jistí. Já pořád navečer v klidu cítím ty bublinky a jakoby takové duté ťukání - tak nevím jestli jsou to střeva nebo mimísek, ale tenhle zvuk neznám.
veri: a kam pudeš na 3D?
andreo: tady už pokukuji po akcích, ale myslím, že se vyřádím na povánočních slevách, mám plno věcí od kámošek ale do porodnice chci nové.

katy007
26. lis 2009

Misi: to bude malé 🙂

Craw: díky moc. tak v po povím zda je to kluk nebo holka 😉

Holky tak na po se raději mám vybavit čokoládou jo? kdyby malé také zlobilo 😅

evuss
26. lis 2009

Holky jdete na ten 3D všechny? Já sem včera zjistila že jak sme tam byli tak to stojí 1200,- což mi příjde dost. Tak přemýšlíme, že to vynecháme a radši za to prckovi něco koupíme nebo si těch 1200,- užijem jinak. A obzvlášť když teď víme, že je to takový paličák...

soniq
26. lis 2009

Katy, určo se nějak vybav k doktorce, protože si myslím, že domluva na prcky asi neplatí 🙂

miselaniki
26. lis 2009

katy: no doufám, že je to mimi už jsem se nemohla dočkat nějaké komunikace🙂
evuss: my pořád přemýšlíme jestli jít nebo nejít na 3D/4D, v Brně to snad není takový problém, ale každý mi říká něco jiného, někdo je nadšený, někdo že zas nic neviděl, tak já pořád nevím a zatím nikam nahlášená nejsem

Holky tak já si tedy raději ten příští týden vezmu čokoládku kdyby prcek trucoval.

evuss
26. lis 2009

Mis: my jsme byli v Brně na veveří a dr. řikala, že ten 3D je krásně vidět. Jinak kde to je jinak netuším, nepídila jsem se po tom a nejspíš ani nebudu. Jinak barevný foto z 3D 200,- a dvd 600,-. To mají teda aspoň na tom veveří, ale jinak tam jsou hrozně příjemní. Jinak čokoládu určitě, nebo aspoň něco dobrýho páč jak někdo psal s domluvou u těch drobků asi nepochodíme 😀

soniq
26. lis 2009

já taky přemýšlím, jestli jít na 3D já chodím na gyndu v brně do Sanatoria Helios, holky brňandy možná znají možná ee. Tady to stojí 600Kč a v tom se zahrnuje 20min záznam na DVD a 2-4 ks černobílých snímků....

katy007
26. lis 2009

No my to s P. taky probírali, já samozřejmě na vše chci jít jak jinak 😅 , ale P. že nemám tak bláznit, kolikrát se na DVD podívám. Ale na 3D jdu, mám ho zdarma přes dr. 🙂 tak doufám, že bude fungovat a uvidíme vše a dostaneme i nějakou fotku. Někdo mi říkal, že si máš vzít flash že ti to na to nahrávají, já myslela, že to tisknou na papír jako u klasického UTZ.
Jak to tedy holky je?

miselaniki
26. lis 2009

Díky evuss za info, to jste byli určitě v Prenatalu, tam si to moc chválí. No já asi taky počkám co ten příští týden jak se bude mimi "ukazovat" a pak se tam případně objednám.

eriska
26. lis 2009

tak ja byla u dr., kde ma i 3D, ale delal jen ten obyc, mel tam hodne maminek na ten prvni screening..takze nas jen premeril, ukecal (pekne na brisko zatlacil utz) na pohlavi a frceli jsme dom..ale i tak to byl super zazitek..ted jen doufam, ze bude vse ok..na netu jsem se docetla, ze kdyz je vyssi tlak a bilkoviny v moci, muze to znamenat preklampsii, coz neni nic dobreho, takze jsem to samozrejme uz obrecela premlouvam sebe i prdolu, ze to bude vsechno v pohode a zitrejsi testy vyjdou dobre..kazdopadne, na toho 17. si beru s sebou taky cokoladu (sice ji moc nemusim) jak tak ctu, tak to na ty lumpiky v brisku zabira, tak ho taky zkusim uplatit, aby se dal vyfotit a treba i natocit🙂

verisek
26. lis 2009

ja pujdu asi zase na veveri, byla jsem tam uz na NT, jdu tam na ultrazvuk na srdicko a jsou tam moc fajn, tak se asi toho 15 rovnou domluvim na termin.. Helios znam, ale nikdy jsem tam nebyla, myslim si, ze obe tyto kliniky jsou super

soniq
26. lis 2009

Helios, tam jsou dobří doktoři, teda zatím jen ty který jsem tam poznala 🙂, chovají se hezky a jsou příjemní, nemám zatím žádný problém a moje doktorka je super ženská 🙂

miselaniki
26. lis 2009

eri: a ty si měla včera i vyšší tlak? psala si jenom nález v moči
soniq: helios znám byla jsem tam poprvé na umělé, pravda, že tam je taky 3D to jsem i zapomněla
veri: a nevíš jak dopředu se na to 3D v tom Prenatalu musí objednat?

evuss
26. lis 2009

Tý jo tak ty částky jsou docela rozdílný myslím ten Helios a Veveří. Je to síla. Já se bez toho asi obejdu, furt nad tím přemýšlím a radši skočíme na masáže nebo koupíme něco kvásnýho 😵

Eri neboj určitě to nic nebude a zítra bude vše zase v pořádku. Asi to moc nepůjde, ale buď v klidu, to Martínek potřebuje a ty taky. Povidkládej si s ním a on by ti určitě dal vědět, že je něco v nepořádku. Hlavně klid. Běž třeba nakoupit nějakou parádičku a nemysli na to. Ono když na to budeš myslet tak si to jen zbytečně přitáhneš blýž, tak to radši odpuď a nákupy jsou na takový chmury určitě dobrej lék, ne...

soniq
26. lis 2009

Eri, my všichni ti budem držet pěstičky a uvidíš že vše bude ok...musíte tomu věřit 😉

eriska
26. lis 2009

mis, jojo, vysoky tlak jsem mela na kazde kontrole, ale tak nejak jsem to prisuzovala tomu, ze jsem byla pokazde predtim na krvi a to ja fakt nemam rada..ted jsem byla v pohode, kor po tom utz, tak nevim no..

jj, snazim se..vzali jsme si s prdolou Martinkovu citanku😉 a cteme si knizku..ted si pujdeme udelat nejakou dobrou polivcicku a k tomu si pustime nejaky filmek s de funesem, toho mam moc rada🙂

holky, diky moc za podporu, fakt to pomaha, si s vami takhle o tom psat..sice to pritel vi, ale ma ted hodne prace, do toho starosti s byteckem, takze ho tim nechci nervovat..vysledky budou bohuzel nejdriv v utery, takze plasit zacnu kdyztak az potom

preju vam dobrou chut, kdo jdete na obidek

zuzi82
autor
26. lis 2009

Eri neboj, může to být i zánět močových cest. Tady na koníkovi jsem v jedné diskuzi četla, že to chce hodně pít, tak si uvař čajík a pij, pij. O krvi tam nic nepsaly, jen o těch bílkovinách, tak to spíš bude z nachlazení nebo tak. Myslím na tebe, tak si pěkně čtěte, nebo koukněte na filmek. Bude to dobré. 😉

katy007
26. lis 2009

Eri: co je to preklampsie? nikdy jsem to neslyšela, ale jinak neboj určitě to bude OK, možná máš opravdu jen podrážděn močák nebo ledniny to je taky bílkovina v moči hodně pij vlažné čaje nějaký bylinkový si kup v lékarně poradí a pomůže ti.

Já dnes rohlík a krabí salátek, včera jsm ebyli na zvěřinových hodech tak dnes ani na maso nemám chuť.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru