Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Děsivé sny v 16.tt. Měly jste to někdo?

jituli84
3. zář 2019

jsem cca v 16tt žádné pohyby jěstě necítím, ale ty sny, v noci mě budí , že jsem třeba začala krvácet :( Možná je to ze strachu, že se zase něco pokazí, měly ste to tak někdo taky?

xenie131
3. zář 2019

to se spravi. nocni mury si myslim nela v urcite fazi tehu kazda. jak ucitis pohyby budes klidnejsi. tes se uzivej si. to je dulezity. vyt v klidu a pohode

jituli84
autor
3. zář 2019

jj já odpočívám a tentokrát nehazarduji 🙂 děkuji 🙂

veronika8808
3. zář 2019

Ahoj.Taky jsem měla děsive sny.V podvědomí ma člověk asi strach aby bylo vše v pořádku .Začala jsem teď 3 trimestr a začalo se mi zdát o porodu 😂

jituli84
autor
3. zář 2019

@veronika8808 No samozřejmě to je další věc které se fakt bojim :D

veronika8808
3. zář 2019

@jituli84 budu rodit po 11 letech takže se taky bojím 😂

jituli84
autor
3. zář 2019

@veronika8808 asi proto, že už to máte zažitý :D Já sice moc nevim co mě čeká, ale někdy se mi o tom zdá už i ted :D

lery92
3. zář 2019

@jituli84 sny mám otřesný od cca 15tt .Nehoní se to ale kolem porodu .Jsou to ale apokalyptický sny o konci světa , naposledy jsem hořela za živa , nebo že manžel zemřel ... Je to otřes , jsem šťastná když se mi nic nezdá , protože i zdánlivě krásný sen , kdy stojím na louce plne čápů se to zvrhne .Ty ptáci mě uklovali k smrti...😁

priefi
3. zář 2019

@jituli84 je to normalni, hodne tehotnych to tak ma, podivej na net, jsou o tom i clanky

makronka222
3. zář 2019

Nikdy se mi nic nezdalo. V tehu od toho 4. mesice jen hnusarny. Treba ze jsem svoje starsi dite nasla mrtvy, zahrabany nekde v dire pod listim. Sileny. Bylo to na palici, uz jsem zvazovala navstevu Bohnic, mam je kousek;D

kesurka
5. zář 2019

@lery92 promiň, ale tvůj poslední sen s capy me rozsekal😂

zelenaesmolda
5. zář 2019

@lery92
klid,me dneska v noci skrtil pritel :D

lery92
5. zář 2019

@kesurka když se mi to zdá , prča to není .Ale jako teď se tomu tlemim 😁😂

priefi
6. zář 2019