Divný tlak na čípku ve 26 tt

madinina
24. led 2019

Dobrý den,

Jsem v 26 týdnu a mám divný tlak dole, jakoby čípek... No neumím to dobře popsat, jakobych tam měla něco navíc.
Sem tam mě tam i docela pichne, pak to tak divně pulzuje.
Jsem ale 2 týdny nemocná a neustále kašlu, tak jsem si říkala, jestli to není z toho.
Myslíte, že se mám znepokojovat a říci o tom lékaři? On většinou vše přejde, že je to v tehu normální. Tak zas nechci vypadat jako hysterka. Je to moje druhé tehu, ale poprvé jsem nic takového nepozorovala.
Díky.

misicka1988
24. led 2019

@madinina Taky mě v těhotenství dost píchalo v čípku, taková ostrá píchání jako od jehliček. A docela často. Vše bylo v pořádku. Ale pokud máš pochyby, klidně se neboj lékaři zdělit. Od toho tam přeci je 😉

makronka222
24. led 2019

Pidi jehlicky nebo tlak citim. Mala tam asi sedi nebo nevim, co tam vyvadi, je to az neprijemny. Kazdopadne to svadim na dite. Vcera na kontrole bylo vse ok i cipek

madinina
autor
24. led 2019

Já tam cítím jakoby mi tam něco prekazelo 😀 každopádně mu to povím

lnk84
25. led 2019

@madinina U mě takové pocity znamenaly zkracování čípku, dostala jsem od doktora nějaké vkládací tabletky a upravilo se to..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru