Femibion 2 - přibírám po něm?

marlen_ka87
17. říj 2017

ahojte,

som v 20tt a a už teraz mám 7 kg hore..nechcem veľmi dbať na tabuľky ale mala by som mať tak cca 3 kg. nemôže to byť spôsobené tým že beriem Femibion 2?

Už som sa na pár diskusiách dočítala že po doplnkových vitamínoch pre dieťa sa dosť priberie. Mám pohyb a nemám pocit že by som sa úplne prejedala a tá váha ide aj tak stále hore a hore...(samozrejme že akceptujem že s tehotenstvom sa priberá ale toto mi príde do 5 mesiaca celkom dosť)

ďakujem za vaše komenty😉
Lenka

pikl
17. říj 2017

Ahoj, já jsem brala femibion 2 obden a nemám dojem, že bych po něm výrazně přibrala.. Váha je hodně individuální a pokud jsi byla před otěhotněním hodně štíhlá, tak priberes víc než podle tabulek 🙂

mari90
17. říj 2017

@marlen_ka87 v tomhle tydnu jsem na to byla podobne, ted uz mam nahore 7 kg a jsem ve 23tt, ale neprikladala bych to Femibionu 🙂 ted beru jine vitaminy a prijde mi, ze pribiram vice, ale nemyslim si, ze to je tim

marlen_ka87
autor
17. říj 2017

moja počiatocná váha bola 60 kg:D :D ja som totižto vela pred tehotenstvom športovala..prvý mesiac som necvicila lebo som sa bala že môžem bábätku ublížiť..2-3 mesiac mi bývalo šialene zle..a začala som cviciť niekedy až začiatkom 4 mesiaca ale tá váha ide sialene hore..

samozrejme viem že s tehotenstvom sa priberá ale toto mi príde šialené lebo predstava že najvacsie priberanie ma ešte len čaká😅 tak si to neviem predstaviť že budem mať 20kg +

nafuka
17. říj 2017

to s přibíráním tebe nebo miminka je blbost.

marlen_ka87
autor
17. říj 2017

tak čo musím sa zmierit s tym že budem tlusta :D:D:D:D

35_a_budu_mamka
17. říj 2017

Take jsem brala Femibion 1, 2. Celkem jsem pribrala 11kg a mimi bylo velikostne i vahou podprumerne, takze take neverim, ze po nem mimi/maminka pribere😉

marlen_ka87
autor
17. říj 2017

oki 🙂 v tom prípade sa moje telo zbláznilo 🙂 hlavne nech je mimčo zdravé to je podstatné

martinides
17. kvě 2018

maminky vydrží vždycky všechno. Hlavně aby miminko bylo v pořádku.Hezky papejte a přibírejte! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru