• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlavička miminka je hlouběji v pánvi ve 21tt

10. ledna 2014 
Ahoj všichni, dnes jsem byla na kontrole u gynekoložky a ta mě dost vystresovala svým sdělením, že hlavička miminka je hlouběji v pánvi, což je prostě v mém 21. týdnu strašlivě brzo. Padlo i slovo potrat a já hned poté přestala cokoli vnímat. Toto je totiž mé druhé těhotenství, první jsem ale potratila hned v začátku.
Máte s tímto stavem některá zkušenost? Je nějaká naděje, že by vše ještě mohlo dopadnout dobře? CS je zatím na nule. Díky za všechny odpovědi.
20. lis 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evter Teda ten strach ti vůbec nezávidím, podle mě to ještě nemusí znamenat nic příšerného...našla jsem jednu diskuzi na obdobné téma http://www.emimino.cz/diskuse/sestouple-mimi-hodne-predcasne-57892/

Držím palce aby jsi to dala úspěšně do 40 týdne s prstem v nose:slight_smile:
20. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě gynekolog řekl úplně to samé, doporučil mi nechodit nikam, jenom ležet pod zádami mít polštář a nohy vyvýšený. Nedodržovala jsem to úplně ale po druhé kontrole je vše v pořádku, akokrát ta hlavička se tam pořád tlačí ale už je vše v pohodě.
10. led 2014 v 15:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek