• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček, co vidíte?

19. ledna 2014 
Ahoj holky, vidite holcicku? Mam strach,aby to nebyl jeste chlapecek..Diky za odpovedi.
17. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
v klidu :slight_smile: ... kluci jsou taky supr ;)
17. led 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
to jo,ale ja uz jednoho mam,takze rada bych holku:slight_smile:
17. led 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus dát foto do fotoblogu.Dozvíš se možná více:slight_smile:
17. led 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je holka,podle mě :grinning: my čekáme kluka a jsou krásně vidět varlátka i pindík :slight_smile: ale znáš to...vždycky to může být jinak :grinning:
17. led 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vidím holku :slight_smile: Ale kdyby náhodou ne, tak já mám dva kluky a neměnila bych, jsou skvělí :sunglasses: :sunglasses:
17. led 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
také vidím holčičku :slight_smile: my jsme si jí taky takhle před 3 týdny poznali :slight_smile:
17. led 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vidím holčičku, my byly před včerejškem na UZV a paní doktorka nám oznámila chlapečka :slight_smile: Ale tak hezkou fotku nemáme, kde by to bylo vidět :slight_smile:))))))
17. led 2014 v 19:42  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s Majkou.... já mám sice jen jednoho, ale je úplně nad zlato <3 . My jsme to měli docela nejasné, na prvním NT to byla holka, na druhém NT kluk, pak u mé MUDr to byla holka... a pak zase kluk... a pak už mi to bylo jedno. Důležité je, aby to bylo zdravé, hodné a veselé... Za sebe musím říci: milionkrát lepší miloučký hodňoučký tichoučký kluk, než holka křičící 20 hodin denně.... (měli jsme takovou malou slečnu v porodnici na pokoji... pekelné toto...)
Za sebe se musím přidat k té skupince maminek, které si chválí umazlenost chlapečků <3 . To mi kamarádka, co má dcerku, strašně závidí :dizzy_face:
17. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mě poprvé řekli holka pak kluk pak zase kluk a ted pár dní před porodem mi řekli holku:grinning:tak opravdu netuším co vlastně čekáme:slight_smile:
17. led 2014 ve 23:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stalo se to ještě některé z Vás?:slight_smile:
17. led 2014 ve 23:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bartosicka ta druhá věta zní hrozně, promiň. Důležitý je aby bylo mimi zdravé. K tématu, vidim holčičku. :slight_smile:
@maddlillin já budu asi taky :slight_smile: synovec je taky strašně mazlivý, segře to říkala i učitelka ze školky kam nastoupil před 14 dny :slight_smile:
18. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam tucha :grinning: nevidim nic :p takze asi holcicka :slight_smile:))))))

nam rekli, ze to bude holcicka (ale moc presvedcive pani nevypadala). Snad to nebude kluk, mame vymysleny jen holcici jmeno a pulka obleceni je ruzova :grinning:
18. led 2014 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,žádám radu ,jsou to kouličky nebo ne:slight_smile:)
19. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co vidíte:slight_smile:
19. led 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sice jde vidět na pánev ze spodu, ale určit pohlaví, podle této fotky může jen věštec :grinning:
19. led 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy na té fotce nad tím mi doktor říkal že to označení černé jsou kouličky:slight_smile:)
19. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek