Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Holčička nebo chlapeček, co vidíte?

bartosicka
17. led 2014

Ahoj holky, vidite holcicku? Mam strach,aby to nebyl jeste chlapecek..Diky za odpovedi.

maddlillin
17. led 2014

v klidu 🙂 ... kluci jsou taky supr ;)

bartosicka
autor
17. led 2014

to jo,ale ja uz jednoho mam,takze rada bych holku🙂

jedq
17. led 2014

Zkus dát foto do fotoblogu.Dozvíš se možná více🙂

lenus202
17. led 2014

To je holka,podle mě 😀 my čekáme kluka a jsou krásně vidět varlátka i pindík 🙂 ale znáš to...vždycky to může být jinak 😀

majka12
17. led 2014

Já vidím holku 🙂 Ale kdyby náhodou ne, tak já mám dva kluky a neměnila bych, jsou skvělí 😎 😎

januuule
17. led 2014

také vidím holčičku 🙂 my jsme si jí taky takhle před 3 týdny poznali 🙂

kikina321
17. led 2014

Taky vidím holčičku, my byly před včerejškem na UZV a paní doktorka nám oznámila chlapečka 🙂 Ale tak hezkou fotku nemáme, kde by to bylo vidět 🙂))))))

maddlillin
17. led 2014

Souhlasím s Majkou.... já mám sice jen jednoho, ale je úplně nad zlato <3 . My jsme to měli docela nejasné, na prvním NT to byla holka, na druhém NT kluk, pak u mé MUDr to byla holka... a pak zase kluk... a pak už mi to bylo jedno. Důležité je, aby to bylo zdravé, hodné a veselé... Za sebe musím říci: milionkrát lepší miloučký hodňoučký tichoučký kluk, než holka křičící 20 hodin denně.... (měli jsme takovou malou slečnu v porodnici na pokoji... pekelné toto...)
Za sebe se musím přidat k té skupince maminek, které si chválí umazlenost chlapečků <3 . To mi kamarádka, co má dcerku, strašně závidí 😵

sandule
17. led 2014

Ahoj holky tak mě poprvé řekli holka pak kluk pak zase kluk a ted pár dní před porodem mi řekli holku😀tak opravdu netuším co vlastně čekáme🙂

sandule
17. led 2014

Stalo se to ještě některé z Vás?🙂

mafeska
18. led 2014

@bartosicka ta druhá věta zní hrozně, promiň. Důležitý je aby bylo mimi zdravé. K tématu, vidim holčičku. 🙂
@maddlillin já budu asi taky 🙂 synovec je taky strašně mazlivý, segře to říkala i učitelka ze školky kam nastoupil před 14 dny 🙂

buldrik
18. led 2014

nemam tucha 😀 nevidim nic :p takze asi holcicka 🙂))))))

nam rekli, ze to bude holcicka (ale moc presvedcive pani nevypadala). Snad to nebude kluk, mame vymysleny jen holcici jmeno a pulka obleceni je ruzova 😀

erink17
19. led 2014

Tak holky,žádám radu ,jsou to kouličky nebo ne🙂)

erink17
19. led 2014

Holky co vidíte🙂

megy
19. led 2014

no sice jde vidět na pánev ze spodu, ale určit pohlaví, podle této fotky může jen věštec 😀

erink17
19. led 2014

@megy na té fotce nad tím mi doktor říkal že to označení černé jsou kouličky🙂)

Sem začni psát odpověď...

Odešli