• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky, jak se cítíte ve 25. týdnu těhotenství?

3. listopadu 2013 
Kolik jste přibraly? Jak Vám roste bříško? Jste přecitlivělé?
24. říj 2013 ve 14:15  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky .. tak ja přibrala 3 kilča a bříško teda megavelike ..... jinak žadne citové nemam.... přidavam foto :slight_smile:
24. říj 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, pro mě byl celkově 2.trimestr úžasný. Dohnala jsem ztracenou váhu z předchozích nevolností, aktuálně mám 2 kg nahoře. Bříško krásně poskočilo a nakupuji těhotenské oblečení. Přecitlivělá jsem- to ty hormony- ale tak nějak pozitivně; koukám do každého kočárku, usmívám se na každé miminko, jsem rozněžněná z dětské výbavičky apod. Krásné těhulkování :slight_smile:
24. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, no v 25.tydnu jsem byla myslim uz ok.Testy z plodovky vysly dobre, takze jsme se uklidnili.Brisko nemam moc velike, jeste ted si kolikrat lidi nevsimnou, ze se mi z pod svetru vydouva pupik :grinning: , ale nabrala jsem uz 9kg.Jestli je to 4.tehotenstvim?Nevim.Ale v 27.tt se mi vratili jakoby pocatecni nevolnosti a ted uz mam 2dny prujem.Cokoliv snim jde hned ven.ale jinak ok :grinning: .jinak nalada? jak na houpacce, ale to k tomu patri.krasne tehotenstvi a jeste krasnejsi chvile s miminkem
24. říj 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ve 25. týdnu tedy druhém trimestru jsem se cítila z celého těhotenství nejlíp. PUstila jsem se do výbavičky, když jsem někam potřebovala zajet v klidu jsem vyrazila, užívala jsem si to. První trimestr mi bylo zle a třetí s velkým břichem, omezený pohyb, kam jsem vlezla hledala jsem wc :grinning:
25. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já jsem taky v tomto období a cítím se skvěle, přešla mě ta šílená únava a spavost a dokonce i ta citová labilita :grinning: pořád se dojímám víc než normálně, ale první tři měsíce si se mnou manžel chudák užil. Chvilku pláč, chvilku smích,přecitlivělost, nervozita-no, co vám budu povídat- absolutně to nešlo ovlivnit. Teď jsem tak jaksi v klidu, těším se na malou. Přibrala jsem taky tak 8-9kg, ale včera chtěla po mně jiná maminka, abych jí pomohla do vlaku s kočárkem :confused: :grinning: takže pod bundou to asi zas tak vidět není, i když mě připadne, že mám břicho až za roh :grinning: Takže celkově se cítím moc fajn a jsem ráda :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2013 v 08:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, jsem ve 24tt a cítím se dobře. Prďolka se krásně vrtí a já jsem celkově spokojená. Navrh mám 2 kilča, takže no stres :slight_smile:
3. lis 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. pro 2013 v 15:00 • alone24
Tvůj příspěvek