Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Holky, jak se cítíte ve 25. týdnu těhotenství?

wella123
24. říj 2013

Kolik jste přibraly? Jak Vám roste bříško? Jste přecitlivělé?

radova23
24. říj 2013

ahojky .. tak ja přibrala 3 kilča a bříško teda megavelike ..... jinak žadne citové nemam.... přidavam foto 🙂

caboonek
24. říj 2013

Ahoj, pro mě byl celkově 2.trimestr úžasný. Dohnala jsem ztracenou váhu z předchozích nevolností, aktuálně mám 2 kg nahoře. Bříško krásně poskočilo a nakupuji těhotenské oblečení. Přecitlivělá jsem- to ty hormony- ale tak nějak pozitivně; koukám do každého kočárku, usmívám se na každé miminko, jsem rozněžněná z dětské výbavičky apod. Krásné těhulkování 🙂

andysebesta
24. říj 2013

Ahoj, no v 25.tydnu jsem byla myslim uz ok.Testy z plodovky vysly dobre, takze jsme se uklidnili.Brisko nemam moc velike, jeste ted si kolikrat lidi nevsimnou, ze se mi z pod svetru vydouva pupik 😀 , ale nabrala jsem uz 9kg.Jestli je to 4.tehotenstvim?Nevim.Ale v 27.tt se mi vratili jakoby pocatecni nevolnosti a ted uz mam 2dny prujem.Cokoliv snim jde hned ven.ale jinak ok 😀 .jinak nalada? jak na houpacce, ale to k tomu patri.krasne tehotenstvi a jeste krasnejsi chvile s miminkem

mafeska
25. říj 2013

Ve 25. týdnu tedy druhém trimestru jsem se cítila z celého těhotenství nejlíp. PUstila jsem se do výbavičky, když jsem někam potřebovala zajet v klidu jsem vyrazila, užívala jsem si to. První trimestr mi bylo zle a třetí s velkým břichem, omezený pohyb, kam jsem vlezla hledala jsem wc 😀

suki
1. lis 2013

Já jsem taky v tomto období a cítím se skvěle, přešla mě ta šílená únava a spavost a dokonce i ta citová labilita 😀 pořád se dojímám víc než normálně, ale první tři měsíce si se mnou manžel chudák užil. Chvilku pláč, chvilku smích,přecitlivělost, nervozita-no, co vám budu povídat- absolutně to nešlo ovlivnit. Teď jsem tak jaksi v klidu, těším se na malou. Přibrala jsem taky tak 8-9kg, ale včera chtěla po mně jiná maminka, abych jí pomohla do vlaku s kočárkem 😕 😀 takže pod bundou to asi zas tak vidět není, i když mě připadne, že mám břicho až za roh 😀 Takže celkově se cítím moc fajn a jsem ráda 😵 😵

lucive
3. lis 2013

Ahojky, jsem ve 24tt a cítím se dobře. Prďolka se krásně vrtí a já jsem celkově spokojená. Navrh mám 2 kilča, takže no stres 🙂

alone24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli