Holky, jak se cítíte ve 25. týdnu těhotenství?

wella123
24. říj 2013

Kolik jste přibraly? Jak Vám roste bříško? Jste přecitlivělé?

radova23
24. říj 2013

ahojky .. tak ja přibrala 3 kilča a bříško teda megavelike ..... jinak žadne citové nemam.... přidavam foto 🙂

caboonek
24. říj 2013

Ahoj, pro mě byl celkově 2.trimestr úžasný. Dohnala jsem ztracenou váhu z předchozích nevolností, aktuálně mám 2 kg nahoře. Bříško krásně poskočilo a nakupuji těhotenské oblečení. Přecitlivělá jsem- to ty hormony- ale tak nějak pozitivně; koukám do každého kočárku, usmívám se na každé miminko, jsem rozněžněná z dětské výbavičky apod. Krásné těhulkování 🙂

andysebesta
24. říj 2013

Ahoj, no v 25.tydnu jsem byla myslim uz ok.Testy z plodovky vysly dobre, takze jsme se uklidnili.Brisko nemam moc velike, jeste ted si kolikrat lidi nevsimnou, ze se mi z pod svetru vydouva pupik 😀 , ale nabrala jsem uz 9kg.Jestli je to 4.tehotenstvim?Nevim.Ale v 27.tt se mi vratili jakoby pocatecni nevolnosti a ted uz mam 2dny prujem.Cokoliv snim jde hned ven.ale jinak ok 😀 .jinak nalada? jak na houpacce, ale to k tomu patri.krasne tehotenstvi a jeste krasnejsi chvile s miminkem

mafeska
25. říj 2013

Ve 25. týdnu tedy druhém trimestru jsem se cítila z celého těhotenství nejlíp. PUstila jsem se do výbavičky, když jsem někam potřebovala zajet v klidu jsem vyrazila, užívala jsem si to. První trimestr mi bylo zle a třetí s velkým břichem, omezený pohyb, kam jsem vlezla hledala jsem wc 😀

suki
1. lis 2013

Já jsem taky v tomto období a cítím se skvěle, přešla mě ta šílená únava a spavost a dokonce i ta citová labilita 😀 pořád se dojímám víc než normálně, ale první tři měsíce si se mnou manžel chudák užil. Chvilku pláč, chvilku smích,přecitlivělost, nervozita-no, co vám budu povídat- absolutně to nešlo ovlivnit. Teď jsem tak jaksi v klidu, těším se na malou. Přibrala jsem taky tak 8-9kg, ale včera chtěla po mně jiná maminka, abych jí pomohla do vlaku s kočárkem 😕 😀 takže pod bundou to asi zas tak vidět není, i když mě připadne, že mám břicho až za roh 😀 Takže celkově se cítím moc fajn a jsem ráda 😵 😵

lucive
3. lis 2013

Ahojky, jsem ve 24tt a cítím se dobře. Prďolka se krásně vrtí a já jsem celkově spokojená. Navrh mám 2 kilča, takže no stres 🙂

alone24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru