• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
já jsem tak šťastná že existují papírový plíny. žehlím jen těch pár pod hlavičku a hrůza :grinning:
11. čer 2010 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já taky,ale koukala jsem na koníka do těch fotoalb a celkem tady frčí látkování :wink:
11. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu, a některý holky píšou, že to žehlit nebudou, vždyť je to tvrdý na takovou jemnou prdelku
11. čer 2010 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je děsný ani sobě bych to nedala natož dítěti,tak bud něco dělám pořádně nebo vůbec
11. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dex, vidis mam kluka :slight_smile:
Jinak dekuju kluka jsem si moc prala...ale nejdulezitejsi je samozrejme zdravi, ne jestli je to kluk , nebo holka....
weri, jo uz docela jo...uz je to lepsi... :slight_smile: stejnak se ale pořád všeho bojim, ale to je asi normální .... ale už se těšim až nam tady budeš popisovat porod :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se do těch nových látkovek nedávají ty čtvercovky.Teď jsou na to takový vložky.Kámoška právě používá zase jen látkový a ani tak moc kolem toho nelítá-nežehlí to,pere jednou za týden a má pokoj,ale je pravda,že má teda zásobu,ale že jedna plínka stojí třeba 800 a k tomu ty vložky a ještě jakýsi věcičky...myslím,že to vyjde finančně šul nul,ale nárazově jen za plíny dala 15000! a to si nejsem jistá jestli za všechny :slight_smile: ale já mám teda čtvercovky jen k doktorovi nebo do postýlky,na ublinknutí atd...mám jich cca 15 a to si myslím,že stačí.jinak papírový :wink:
Jinak cítím ve vzduchu vodu....snad už konečně sprchne,u nás má být zítra 25 s občasnými přeháňkami,tak mě by to nevadilo :wink: už to fakt potřebuje vyvětrat.no a těch pár rajčat,co máme vysázených potřebuje vodu :grinning:
11. čer 2010 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ať neprší, někteří lidé potřebují aby jim vyschly baráky :slight_smile:
ty vložky se ale vyhazují, nebo má pokakaný plínky týden bez vyprání? :grinning:
já jich mám taky jen dvacet pod hlavičku
sofieanna: radši porod nebudu popisovat, já jsem posera, já se ho bojím
11. čer 2010 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...vecer a furt dusno.......des :frowning2: tatku mame na zapijeni kamaradovy svobody..mame jit 26.6 na svatbu.....vcera jsem si byla zkouset krasny saticky...v "há em ku" a ve vsem vypadam jak mravenec lesni..vpredu brisko,o patro nize zadecek....saty nadherny,ale ja v nich byla jak den pred porodem...jak byly nafoukle...dostala jsem zachvat smichu :grinning:
jinak plinky budu mit jednorazovky....myslim,ze toho bude kolem prcka az az a jeste zehlit plinky.....no... :confounded: mam jich asi 30 klasikych bilych a 7 tech s obrazky...bile mam jeste po mne schovane a jsou pevne,super...ty ,co mi prisly z netu klasicke bile ,byly po vyprani jak papir...a tolik penez stoji...jeste ze mam maminku,ktera mi vse schovavala i po brachovi :slight_smile:

weri: staci napsat: tlacila,tlacila....a bylo to...ja se ho taky bojim....desny respekt slovo porod :frowning2: na jednu stranu zavidm,ze budes mit brzo po ,na druhou stranu zas tak nepospicham....i kdyz,kdo by to pak nosil....
11. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofiiii: oni se ale beztak spletli:slight_smile:)))
neeee moooc gratuluju,kdyz uz sis chlapecka tak vysnila tak je to supr...
mate pravdu venku silene vedro,ke vsemu me boli ta otekla noha jak cert tak ani nemuzu usnout.....
elf: jj sestra:.-)
sim: taky musim mrknout na nejaky saty,jinak se to v tom vedru neda.......
11. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si ráno dopřávám spršku a z ničeho nic´najednou cítím šimrání na noze...lezl mi po ní takovej hnusnej chlupatej pavouk :confounded: v tu ránu jsem vyskočila 2 metry vysoko,ven ze sprchy a plácla jsem ho papučí.... :fearful: fuj,já se tady těch osminohých potvor tak štítím a on si klidně po mě leze.Brrrrrrrrrr mám teď pocit že mi něco leze po celým těle... :frowning2: fuj fuj fuj!!!!!teď ho budu na sobě cítit celý den :cry:
jinak venku zase na chcípnutí...škoda,že ještě nemáme koupenej ten bazén,hned bych v něm byla naložená :wink: ale zítra by u nás mělo být už jen 21 a s přeháňkami :wink:
12. čer 2010 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttterysek bleee tak ted mi naskocila husina z toho co tu pises,ja pavouky uuplne nesnasim..................
u nas je ted rano prijemne,uvidime na jak dlouho:slight_smile:
12. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě taky a hmyz tak celkově.nemám ráda nic,co má víc jak 4 nohy...já se toho hrozně bojím.Odpoledne až se přítel probudí,tak ho vyženu na půdu...nejspíš nám tam nějaká kočka vrhla koťata!Hrozně to tam piští a kočka s kocourem se zase mrouskají u nás na střeše verandy a dělají u toho hroznej randál!!!Jsem z toho na prášky,kdybych tady měla už malýho,tak chudák ani nespí a v noci to samý,myslela jsem,že ty kočky odstřelím.no a navíc nám chodí srát na dvůr. :angry: Né že bych neměla ráda zvířata,ale takový co se akorát toulají a starý babičky jim dávají žrádlo,ty nemám ráda,protože dělají akorát bordel a vrhají koťata kde se jim zlíbí.Mám ráda kočky,který jsou doma.hold koťata se odnesou někam na pole a díra se musí nějak zadělat...
12. čer 2010 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chtěla jsem se zeptat,jestli náhodou nevíte, kolik ste měli příbytek na váze ve 23.týdnu.Já mám nahoře 4,5 kg-myslíte že je to moc?já totiž do 19.týdne přibrala jen kilo a najednou se to začalo dost rychle zvedat,ale dr. nic neříkal.Já se teda ani neptala,tak nevím :slight_smile:
12. čer 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
ttery: já měla ve 22 týdnu +3 kg a ve 24 týdnu +7 kg, pak jsem nabírala co měsíc to 4 kg
12. čer 2010 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
.pekne dopoledne tehulky... :slight_smile:
fuj...........ja mam z pavouku uplnou fobii...dokaze me zvednot ze zidle i maly-pry pro stesti...pche....jsem v tomhle extrem....ale co,kazdy mame neco....ja bych nechala prekopat celou koupelnu a deratizer by nestacil hubit :slight_smile: :slight_smile: ....holky,konecne dneska lepsi dychani.....u nas jsou mracky,ale je prijemne i dnesni noc byla chladnejsi a lepsi se spinkalo....dneska slavime 70tiny pritele nasi babicky.....to bude neco....ja ho vubec nemusim....hned po smrti dedy si hral na dedu a i mi rekl,tak mas noveho....a ja se s tim stale nesmirila :confounded: tak budu trpeeeeet :unamused: ...ale zitra jedeme na vylet jupiiii.....snad vybereme i kocarek...ze by konecne ? ? ?
12. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
simka: tak to je nějaký pako, když ti tohle řekl, tady je jasno, nádhera
12. čer 2010 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi: treba to jen spatne rekl....ono je taky tezky se vzit do role druha babicky kdyz uz ste byli na sveho dedecka zvykly...........
u nas pari slunicko o sto sest:slight_smile:
12. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už to máme za sebou a jsme doma,Tomášek přišel na svět maminčinou pomocí,dala jsem si horkou vanu a ze synem jsme dali na druhý den (den před vyvoláním) procházku a pak už mi venku rupla plodovka :grinning: Malý se narodil 8.6 ve 21:21 váží 3220g a 51cm,je nádherný :sunglasses: Porod i s bolestmi trval 3 a půl hodinky,bylo to bolestivé a rychlé,na první kontrakci byl venku :grinning: Ale stálo to za tu dřinu
12. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petka: juuuuu Peti,moooooc k Tomaskovi gratulujuuu...ses sikovna maminka,to je dobre ze to tak samo dopadlo,jste docela brzy doma...nebo to tak mozna uteklo:slight_smile: mas nejake fotecky???
12. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://fm.denik.cz/miminka/predstavujeme-nove-narozena-miminka-v-regionu1023.html je to 10 fotka,potom tu nějaké hodím,mám docela frmol :grinning: Malej je strašně šikovný spí 4 hodinky v kuse :grinning:
12. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tam ten modrasek spokojene spinuska,no je krasnouckej Peti:slight_smile:))))
no musis hlavne odpocivat:slight_smile:))
12. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti a tobe rupla plodovka primo na te prochazce?
12. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zrovna jsme šli ze zmzliny,začala odtékat a jak sme dojeli domů,tak odtekla úplně
12. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si neumim predstavit,me odtekala v klidu doma,to muselo byt teda dost zajimavy:-/
12. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Dexi,když je ten pařák,myslíš že můžu dít malému cucnout čajíku na zvlažení?,dostala jsem v porodnici bio čaj od narození,tak nevím zapoměla jsem se zeptat,i když ho kojím
12. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti ja nedavala,rikali ze kojeni staci ze si mimi samo rekne,jako ublizit by to asi nemelo ale at ma pak tomasek chut i na mlicko,no je to na tobe:slight_smile:
12. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
velikánská gratulace!!Tomášek je moc pěkný.Pokud nechceš dávat čajík,zkus jen kojeneckou vodu,moje sestra to dětem dávala už od narození a mlíčko pily pořád,ani později žádný čajíky později moc nechtěli,spokojily se s obyčejnou vodou :wink:
12. čer 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttterysek Děkujeme :sunglasses: a zkusíme :wink:
12. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulinec:Velká gratulace mooooc,krasné datum já jsem také 8.6 a blíženec super :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka: prosim te ma ta manufaktura nejakou vuni nebo jaky to je,.....nechci nic prevonenyho.......
12. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek