• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
tterysek - na kasel a bolest v krku jitrocelovy sirup :slight_smile: ten muzes a pomaha. Ja jsem spala dneska kupodivu dobre :slight_smile:
16. čer 2010 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kami kdes byla tak dlouho:slight_smile:
ja zjistila ze nema smysl ani k tem dr.chodim,aspon u nas nikdo z nich nevi co tehotna muze a vsichni se odvolavaji na gyn jak kdyby mel vedet vsechno.............
ja mela jeste vinscentku sirup,nebo muzes i stodal sirup..........
16. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak o spaní dnes...taky žádná sláva,pro změnu...prcek zase při mém usínání ožil a tím pádem já neusnula a povídala,až jsem uspala tatťku...ožívá při každém usínání,tak počítám,že mu to zůstane a já budu chodit na prochajdy v noci a přes den bude spát.....snad ne e e.. :slight_smile:
luci: já budu mít tchýni také na dovolené,ale já jsem za to ráda... :slight_smile: a nejsi jediná,kdo se cítí divná v těhotenství...já mám kolikrát taky stavy,že se ani nepoznávám...
...dnes jdem na kontrolu,tak jsem zvědavá,jak to dopadne.....
16. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dexi - ja to nestiham po vas vsechno docist, tak sem vzdycky vpadnu narazove, nestiham cist vsechny ty vase debaty, nebot stale pracuju :slight_smile:
Simka - ono s tim ozivanim pred usnutim to muze byt taky tak, ze si lehnes blbe a prckovi se to nelibi... ja aspon z toho naseho mam ten dojem.
16. čer 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady,koupím jak sirup,tak i vincetku :wink: teď se mi už nikam nechce,ale odpoledne si skočím do lékárny.Mám recept na nějakej ten prášek na testy na cukrovku.Dal mi to dr. ať si to vyzvednu a pak s tím jen k němu přijdu a sestřička mi připraví drink :slight_smile: jdu tam 2.7. tak snad dopadneme dobře :wink:
16. čer 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
me mimisek taky ozyva pred usnutim ale je to spis tim ze to vic registruju nez kdyz neco delam....
kami: ja jsem si rikala co s tebou je,ze uz s nama nekamaradis:slight_smile:)))))
16. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri: od sirupu necekej zazraky,vse je spis prirodni baze,ale lepsi neco nez nic.........
16. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím,že mi pomáhá paralen hot drink...ale ten těhulinky nesmějí :frowning2: ale to je fakt účinný,tím jsem se léčila přes vánoce,abych nešla marodit,tak jsem to pila 3 dny i na nižší teplotu abyla jsem vyléčená,ale bohužel to teď nesmíme... :unamused:
16. čer 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem prave vecir od tech 7-8 v klidu....ani uz po vecerech nezehlim,ale taky jsem zjistila,ze hodne reaguje na tatinkuv hlas...jen jak s nim prohodim slova,uz kopanecek....a normalne treba to je jen pocit,ale zvykl si,ze tatka hladi brisko pred usnutim....ale je to milacek...vstava se mnou,po snidani haja...pak kolem obeda a odpoledne a vecir....a fkt je prechod od maleho simrani po kopanecky ...
ttery: fuj....mne ten napoj nechutnal..hlavne tam sedis 2 hodiny a jen krkas...se mnou byl pritel,mne po tom bylo spatne....

jdem se koupat,pak obed a hura k doktorovi :unamused: papa
16. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam nemusíme čekat.můžeme na 2 hodiny vypadnout a pak se tam jen vrátit na zbytek odběrů :wink:
16. čer 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Hlásí se jedna s alergií jak blázen :cry: Oči pálí,rýma teče.....uáááááááááá,to je pech!!!V pondělí se dr.zeptám,co můžu pak v nouzi za léky :cry: Za pár dní-týdnů-mi bude totiž řádně hůř :angry: :angry: Nenadechnu se nosem už vůbec.....achjoo!!!
Jinak hlásím,že nám dorazil kočárek na prodejnu.
Odpolko ho jdu vyzvednout.Postupně do měsíce dorazí ještě vajíčko+Familyfixová základna.Kočárek už jim totiž na prodejnu šel a já si ho zamluvila a jen doobjednala vajíčko+ Isofix.
Takže Maxi cosi Mura 4,barva Tango red....bude konečně doma .
Včera tady byla kámoška,tak kecáme kecáme a najednou se mi tak rozvlnilo břicho,že jsem obě čučely s vykulenýma očima.To nešlo přehlédnout,takové boulení se.Asi se chtěla malá trochu připojit :grinning:
Tohle se mi stalo prvně a doufám,že si to budu užívat víc a víc :grinning: :grinning:

Terryse-jen samotný paralen můžeš v těhu,až 8 tablet denně.Přeju,aby Tě to brzo přešlo!!!!
16. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofieanna to je teda pálka za ten porod,by mohla za tu částku dr.porodit za Tebe,viď :dizzy_face:
16. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxi: leky urcite muzes,aspon co vim ze dala me,mohla jsem kapky do nosu a do oci,.ne ze by to nejak extra zabralo ale bylo to lepsi,dr.rikala at se vyhnu tabletkam,ale ze v nejhorsim pripade dame i to.....
16. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 koukám,že každá spíme podle dětiček v břiše :grinning: Naše malá řádí od 22-24 večer,jakmile si lehnu,nadskakuje a stejně bch neusnula ani omylem.Pak se sklidní a můžu spát i já.Dneska jsem byla vzdůru asi jen 2x a na WC šla jen 1 x.........záááááázrak se stal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začínám čím dál silněji cítit pohyby...teď mi škubla břichem ze strany na stranu,to byl pohled legrační :sweat_smile: Jsme zvědavá kolik bude v pondělí váhový odhad :zipper_mouth:
Jinak já si na těhu nemůžu stěžovat,klidně bych si ho protáhla -ale mít nějaké potíže,klidový režim........tak určitě mluvím jinak,to holkám zase rozumím.
16. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dexonka díky,občas si stříknu Otrivin,ale léky na alergii ještě neberu.
Vezmu si je v pondělí s sebou k Apolináři a proberu to tam s dr.Kouckým-na něj dám,co mi řekne on.Na netu se to liší názorama,až by se člověk divil!!
16. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj na netu je plno nazoru to je pravda...no ani tobe ano weru to nezavidim,stacilo mi to dva mesice co jsem mela,hodne to otravuje zivot:-/
16. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě malej nebudí v noci, mě budí WC a bolesti břicha :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: porad te to brisko boli???
16. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ahoj,si kolikrát říkám,že mě vzbudilo wc.....ale malá je v tu chvíli vzhůru,takže spíš mě tlačí na močák ona :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dexonka bolí mě ale jinak. je to jakoby přeležením ,se nemůžu kolikrát otočit.
16. čer 2010 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: to mam taky,ja si totiz posledni dobou hlavne vecer pripadam jak kdybych umirala,vse me boli,atd rikala jsem si ze uz asi nemam zadnou fyzicku nebo co,ale pres den je to v klidku
16. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 tak přesně takhle mám bolavíá záda k ránu :confounded: :confounded: že kolikrát nevím,jak si lehnout,jako by se mi něco v páteři bloklo.A vylezu z postele,rozchodím to hned a OK :unamused:
Když den nic nedělám,záda mám k ránu o 50 % lepší.........jenže to nejde stále nic nedělat :zipper_mouth:

Tak pěkné odpolko,musím letět :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....tak mame po kontrole...dopadla dobre...nepribrala jsem ani kilo,tak trochu hrozil....UTZ nedelal,jen poslouchal srdicko....mame papir na treti UTZ.....jinak u nas je krasne...uplne azuro :sunglasses: ... tak si jdem dat zmrzku a potom k nasim udelat do prace nejake papiry a potom jedeme za miminkem- bratrankem naseho mimi v brisku... :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak musíš toho malýho Staníka pěkně krmit,ať má na porod potom dost síly :wink: jinak je dobře,že kontrola dopadla dobře :slight_smile: u nás fouká a je zima :unamused: ale mě to zase nijak nevadí,aspoň se líp dýchá :wink:
16. čer 2010 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi ani nevíš jak ti závidím. Já jdu na kontoroulu zítra tak jsem zvědavá. Dnes jsem byla obkouknout kočárky. No uvidím začíná mě to vytáčet. Je to i tím že jak chodím tak mi tvrdne bříško a dnes mě zlobí nadýmání a je to děs. K tomu u nás pořád poprchává a já mám nervy jak to bude za týden.
A jak říkáte že jsou pohyby čím dám znatelnější tak Lukášek mi to dost předvádí. Klidně se rozkope až mi poskakuje celé břicho a to je pak rachot. Hladím ho a uklidňuji :slight_smile:
16. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se dnes mate? My mame konecne byt uz :slight_smile: zitra jdeme podepsat smlouvu, tak jsem uz trochu v klidu .. jinak s tim porodem, nestihla jsem se zaregistrovat v Praze, tak musim bohužel touto cestou, je to moc ja vim, ale je v tom zahrnut cely nadstandart. Ale jeste se musim zeptat, kdyz nestihnu dojet tam, a budou me rodit napr. v Motole, nebo jinde, tak jestli to budu platit i tak, nebo nevim, nemam jeste moc inf. v cervenci tam jdu na prohlidku, tak se ji musim zeptat podrobneji, nemely jsme cas moc ted.
Dneska jsem byla koukat po kramech a na kazdym rohu jsem videla tehotnou :slight_smile: nevim, jestli se na to ted vic zameruju, nebo jich je fakt ted hodne :slight_smile:
Jinak vcera vecer mi hodne tvrdlo bricho a i v noci jsem se budila a taky tvrdlo ... to uz neni normalni ne?! takhle casto .... jo a tahle nova dr. mi rekla ze to zelezo ani brat nemusim, tak ja nevim nekdo rika ze mam nekdo ze ne.. tak co mam delat...... :confounded:
16. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofieanna rodit můžeš jinde jedině tehdy, když v Krči budou mít plno a stop stav ten den
16. čer 2010 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofieanna a hlavně si myslím, že tuhle částku neplatíš porodnici, ale te tvé doktorce
16. čer 2010 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri, ale treba to nestihnem tam dojet... to se muze stat ne.. nebo budu v jinym meste, nebo nevim ..... urcite vetsina castky jde ty doktorce, ale neco taky porodnici....Ja vim ze to je moc, ale jsem ted v klidu, ze vim, ze mam nekde misto a ze bude o me postarano, stejnak se musi mesic pred terminem do ty porodnice dochazet ne... a kam bych ja chodila?
16. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofieanna takhe to nechodí, že nestihneš dojet, oni tě fakt vezmou jen tam kde jsi zaregistrovaná
16. čer 2010 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek