• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
Baru, a to je zase pravda, k sukynce na gumicku dam pas a na to normalni netehotenske tricko :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru: juknu na net.... a zkusim napsat adresu.....snad to tam budu mit... :unamused:
15. bře 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeste nasla tady (reklama se objevuje i tady na konikovi) http://kikastyle.cz/hippsy-ochrana-pasu,1.html
15. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru: chtela jsem to oznacit,ale nejak jsem to popletla,tak pisu adresu: kocarky-lvicek.cz
sekce pro maminky....doma jsem to zkousela ,a i kdyz zatim brisko neni nejak velke...bude to pomahat....
15. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukla jsem na to, ale to je podpurny pas, to znamena pro zadnou paradu, ale pro zdravi. Asi to ma nejak podpirat brisko a odlehcit tak zadum, ne?
15. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru: jasne..podpurny,mela to svagrova a pry pak tolik nepoznas,ze mas vetsi brisko,ze tak neprekazi....a ty ozdobne z venku jsou take pekne....uvidim,jak na tom budu v lete s pupikem,treba bude taaaaak veliky,ze zadny na nej nesezenu...
15. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v novém pracovním týdnu. :slight_smile: Simka:a ten podpůrný pas pomůžete to i trochu odlehčit to břiško i od bolesti???
15. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxer: úleva je to velká,jsem se tam málem rozbrečela.manžel byl naměkko a od té doby je jak vyměněnej. :slight_smile:
15. bře 2010 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím opět :grinning: :grinning: :grinning:

Tak tak...holky,podpůrný pás podpírá už pěkně vyrostlé bříško,to tolik nemá tendenci táhnout dolů,ulehčuje to i zádům i v pohybu,kámoška bez něho nedala ani krok po 6.měsíci těhu.Má takový jako by jen pás a na konci je suchý zip.Moc si to chválila!!
Ten látkový s ťapinkama je spíš takový na parádu a a na ukazování bříška,je to prostě jen látkový pruh :sweat_smile:
Ale určitě je to dobré.... :sweat_smile: á třeba aspoň budu moct tahat pár triček letních a nemusím si je tahat pak přes pupík,natáhnu pás a je to.Minule jsem někde zahlídla takový barevný...duhový,dělají se prostě různé.
Přes tríčo to bude bezva. :wink:
15. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri-to si umím představit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám z Vás radost a už se těším,že si taky takhle brzo odfrkneme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxer:uvidíš,že vše dobře dopadne a že si ten utz užijete :grinning:
15. bře 2010 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bilej boxer:Ahojky po výletě.A ten pevnější pás kde se můžu mrknout na něj,trošku mě zlobí břišní svaly a záda?
15. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si časem pořídím stejný,tedy spíš si půjčím ten její...nabízí mi ho.Jen musím počkat až pupík naroste :grinning:
15. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo a od kolikátého týdne si myslíš si ho pořídit???Bříško ještě poroste.A kdy jdeš na ultrazvuk??
15. bře 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za poslané stránky
15. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elfka-já mám zatím bříško malé,řekla bych že mi od poslední fotky nijak moc nepovyskočilo :angry:
Jelikož je ten pás opravdu regulovatelný,tak si vystačíš s jedním :grinning: Což myslím,že je fakt super.
Pořiď si ho klíďo hned a začni používat.Já si myslím,že to i uleví při praskání kůže....že to bříško je takové pěkně "přidržené" v jedné poloze :wink: Vyzkoušíš ho a uvidíš,jestli Ti pomůže na úlevu od bolestí,ale všude píšou že jo.Kamarádka bez něj nedala ani ránu!!!

chvilkama mám pomaluje net......už tady tluču do noťasu,bych to............. :confounded: :confounded: :confounded:
15. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elfka-jdu příští pondělí po obědě....i pro výsledky trippelů....takže mám bobky,jen na to vzdechnu!!!!
Ale musí to být dobré...prostě joooo :fearful:
15. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě bříško vyskočilo teď za poslední týden o dost
15. bře 2010 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bilejboxer:Jasně počítám s jedním to jo,ale nevěděla jsem zda už můžu koupit ted nebo až později.Jasně,že výsledky budou o.k určooooo. :slight_smile: Nevím jak teda u vás u doktorky,ale u nás jestli by tam něco bylo tak volají mi bylo řečeno,když je to v pořádku tak mi to potvrdí na kontrole.Jdeme ve středu s manželem na ultrazvuk,mrknout na mimi a řeknou nám už s jistotou jestli je to kluk. :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste si udělali to album fotek mimi a bříšek??
weri:A fotíš bříško?
15. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri-no a co fotečka bříška...nebyla by do galerky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ať se pokocháme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já cvaknu bříško příští středu ....mám fotku ze 14+ 1 a za týden budu 18+ 1...tak aby se to dobře porovnávalo :grinning: přesně po měsíci.

Elfka-tak ho klíďo kup,ono bříško pak doroste.Já se ptala v Gennetu,že kdyby něco,tak jestli mi zavolají...sestřička říkala,že neví,ale nejspíš ne.Pže výsledky budou mít oni nejdřív tuhle středu...nebo až spíš do tohoto pátku a kontrolu mám v pondělí :confounded: Takže se tímhle chlácholit nemůžu.Ale pevně věřím,že když bylo NT v pořádku,tak tenhle kombinovaný test dopadne taky dobře.Ještě kdyby nám na UZ miminko rostálo nožičky...bylo by to dokonalé :grinning: ale to bych už chtěla moc!!hlavně a´T jsme zdraví a pohlaví na nás vykoukne až v srpnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elfka-tady nahoře na stránce máš v okénkách psané DOMŮ,DISKUSE,BAZAR,FOTOALBA-na to poslední klikneš a můžeš si založit své fotoalbum,pod svým nickem tady.Hlavní je mít fotečky v PC a můžeš si tam vše ukládat,taky se tam myslím dá psát.
15. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak včera už jsem si byla jstá že mimčo kope:slight_smile:až mi vyhrkly slzy a budila jem manžu:slight_smile:))Včera se to nedalo splést jako předevčírem:slight_smile:)
16. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
La cheri - no to je super :slight_smile: Gratuluju a taky se tesim?

Koukali jste vcera na ty Zazraky...? Podle mne to zadny zazrak nebyl...
16. bře 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,bříško fotím,ale doteď na fotkách nešlo moc vidět.Teď jsem se teště nefotila,ale vyfotím se a hodím to sem
Jinak ty zázraky nic moc
la-cheri: gratuluji k pohybům,je to skvělý pocit viď? :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
cheri - to je hezkyyyy! :slight_smile:
zazraky jsem nevidela, sedela jsem s kamaradkama v pizzerii, ale vidim, ze jsem asi o nic neprisla...
16. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky je to super za po tekové době:slight_smile:)
já na to nekoukala :(
16. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte těhulky :grinning: :grinning: :grinning:

Pěkné úterý.

La cheri-gratulace k pohybům :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky začínám po večerech cítit pravidelně "pošimrání" až to mnou kolikrát trhne,pak se tlemím...že je prcek vzhůru :sunglasses: Na seriál nekoukám a koukat odmítám.... :confounded: hodně sem si tím prošla,takže bych neustále srovnávala a připomínala si to.Jsem ráda,že jsem tohle téma mohla na čas vypustit z hlavy a netrápí nás.Jen by mě to rozčilovalo..... :angry: a neslyšela jsem teda na to vůbec chválu!!

Tak jsem se přehoupla do 18.tt....hoplááá,to je fofr :grinning: :grinning:
Dneska se chystám jen na poštu a očíhnou zase sportovní boty na jaro,jen jiný nákupák než včera :angry: Nikde nic moc nemají :frowning2:
16. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek