II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

barunka9
22. bře 2010

jinak jsem vcera byla na tom prazskem veletrhu FOR KIDS a musim rict, ze celkem zklamani, moc toho tam nebylo, k tomu jsme se tam pohadali s manzelem kvuli hadrum na mimi, zapomnela jsem penezenku v aute na parkovisti pred vystavistem, tak jsem se vracela strasnou dalku, proste takova nedelni pohoda...😀

kamikadze
22. bře 2010

Nebyly jste nektera na veletrhu v Letnanech kouknout na kocarky? My jsme byli a nic moc, pro deti tam byla akorat pulka pavilonu A a bylo to tam pekne naslapnute. Divali jsme se na kocarek V-max, docela se nam libil, akorat mam strach, aby nebyl poruchovy... myslela jsem, ze po veletrhu budu mit vic jasno, ale nemam.

kamikadze
22. bře 2010

Baru.... 😀 mame stejne dojmy, koukam.

barunka9
22. bře 2010

no ja tam byla taky hlavne kvuli kocarkum, abych je videla v realu, ale prakticky tam bylo prdlajs 🙂 X-lancer se mi libil, dobre ovladani, ale ta korbicka mi prijde mala... Pak takovej ten velikej stanek s poldekjma kocarama, nepamatuju znacku, vypadaly soce dobre, ale zase mely strasne neprijemny madlo (alespon pro me). Taky tam byl myslim ten Jane, co ma vybranej Simka a ten mi teda prisel uuuplne mini... Jinak NIC! No tak jsme mimi koupila malinkou cepisku za 50 KC 😀 a keramiku tchyni. 🙂

barunka9
22. bře 2010

sorry za preklep....x-lander

barunka9
22. bře 2010

nooo sorry za mnohem vic preklepu....😀

kamikadze
22. bře 2010

Ty polsky kocarky - to byl ten V-max, Baru jak jsem psala. Ohledne toho madla jsem mela uplne stejny pocit... ale treba by ho vymenili, nektere kocarky tam meli i madla penove. Libila se nam ta zeleno-modra kombinace (chudak pripadna holcicka). Manzel rikal, ze se nemam divat na kocarky po stancich, ale na ty co tam jezdili nazivo s detma, tech tam totiz bylo mnohem vic. 😀
Teutonia kocarky miniaturni a drahe jak slak, Xlander taky male korbicky. Jinak tam vlastne nic nebylo.
Ach jo.

dexonka
22. bře 2010

jj clovek si s tema kocarkama asi moc nevybere,kdyby to nestalo tolik penez tak si vyberu jinou korbu a jinej sportak,pripada mi ze je na nic bud jedno nebo druhy.....

barunka9
22. bře 2010

no mezi navstevniky mi prislo, ze prevladal x-lander... Jenze si rikam, ze bych chtela zimu odjezdit v korbicce a nevim, jestli se mi tam to dite vejde i s fusakem, prijde mi ze ne...

dexonka
22. bře 2010

baru: s tema korbickama je to stejne skoro vsude,kamoska tu korbicku mela a rikala ze tam bylo mimco dost natesno pak,ale rada miminek stejne nechce pak uz lezet a jsou radeji ve sportaku.......ja mela sportak a byla sem s nim spokojena....

barunka9
22. bře 2010

no jo, ale jak mam vedet, jaky bude to nase? 🙂 ja si rikala, ze bych preckala zimu, ale to je do unora 6 mesicu, to se mu tam asi nebude uz libit, co? Jenze kdyby libilo, tak tam bude jako sardinka, ne? Achjo, ja furt nevim... Ted mam nabidku od kamaradky na komplet set od Red Castle, neni to moc znama znacka, ale prej je naprosto skvelej. Tak ho ocihnu a kdyz bude OK, tak uz na to asi prdim a vezmu ho od ni. Proda mi to se vsim vsudy, co k tomu ma. Ja uz jsem z tech kocaru uplne zblbla... 😝

dexonka
22. bře 2010

baru: ono je to tezky korbu mas na pul roku a sportak na dva a pul,mas pravdu na tu zimu je lepsi korba nez sportak,nikde ale neni napsany,ze ten kocar pak nemuzes prodat a koupit sportak jaky ti bude vyhovovat.....

barunka9
22. bře 2010

no to je jasny, jenze si pak rikam, jestli ma cenu kupovat kombinaci a ne treba jen samostatnej velkej korbickovej kocar... kurna, kdyby byla jenom ta Liberta, tak mame klid 😀

lachtanek1
22. bře 2010

Ahoj holky!!! Zdravím s dobrými zprávami. Vrátila jsem se od dr., všechny testy ok, jsme zdraví jako rybičky máme 1600 g a 14 cm. Ovšem, 2x předtím mi už řekl, že to ASI bude kluk,tak jsem si na tu představu už zvykla a už občas něco do toho modra, zelena koupila...No a dneska prý-tak to bude asi holčička! Hlavně, že jsme zdraví!
Vidím, že se řeší opět kočárky, jojo...tak jak jsem psala minulý týden. Dali jsme si tour de kočárky po celé Pze a byla jsem zklamáním bez sebe...Všechno krásný bylo hrozně malinkatý, jojo..Taky bych chtěla zimu přečkat samozřejmě s korbičkou. Přece nedám 4 měsíční miminko do sporťáku. My asi nakonec půjdeme do toho Camarela. Líbí se mi čím dál víc. Hlavně je za super peníz a se vším všudy, i sedačka, i sporťák mají nánožníky, polohovací záda u hlubokýho..vysokej, velkej..
Kami-v max byl taky v našem užším výběru, poté nám ho prodavačka hodně pohanila. Prý hodně poruchový, dokonce se tam cosi láme,ale už nevím co.
Baru, taky jsem před těhu měla 42, tedy žádná XS jako simka 😉 ale už mám nahoře 5kg!!!

Jsem zvědavá s čím přijde boxer, též byla dnes u dr...

lachtanek1
22. bře 2010

Baru - taky jsem s metrem v ruce poměřovala x lander...Záleží jak budeš mít mimi velký, mě ale přišlo, že se tam s fusakem vejít nemůže. Ono je ještě rozdíl, zda je u kočárku korbička spíše hranatější (Bugaboo) nebo oválnější (Mutsy). X lander ji má spíš oválnější, tudíž si myslím, že opticky i reálně menší, než skutečně je..Má tuším nějakých 76 x 32...

dexonka
22. bře 2010

no ja chci kocarek kde je korbicka velka ale jsou tam zase jine minusy,ja pred tehu mela taky 42 velikost,teda hlavne nahore🙂)
lachtanek: to je dobrej pocit kdyz se na mimiska podivas ze.....mas i fotecku??

lachtanek1
22. bře 2010

Dexonka - nemám, příště prý bude velký UTZ, takže nechám foto až potom,aby tam už bylo všechno krásně vidět.

barunka9
22. bře 2010

Lachtanek - dobre zpravy! Super a gratujuju! No na tom velkem UTZ uz by melo byt jasny, jestli to bude kluk nebo holka. Ale jak pises, je to fuk, hlavne zdrave! 🙂
No, na to Camarelo jsem taky koukala, taky na Firkon Quatro a pak ten x-lander. To je jen takova predbezna predstava, nechci do toho vrazit 20.000, nemyslim, ze by v tom byl takovy rozdil. Teda z pohledu naprosteho laika.
No a tema prsama, myslim, ze ty 2 kila navic mam prave v nich! 😀

simka01
22. bře 2010

ahoj holky..........tak nam zalezlo slunicko...jinak zdravim po vikendu.ja odpadla a dnes zase odpadnu....navsteva,vypomoc v praci u tatinka zase navsteva...ale prijeli znami z Moravy.narodil se jim 28.ledna Honzik,tak jsem videla fotky z porodu,plno zazitku a jsem zase chytrejsi...koukam,ze tema jsou kocarky.....ja favorita mam,ale tento tyden prijde svagrove,tak treba jeste pozmenim....uvidime....porad mame cas,ze? Jinak jsme vsichni nervozni...svagrovka tento tyden ma....privede Jakoubka...nemuzeme se dockat .....v patek byla na mereni a uz uz uz by to chtelo ven,ale vzdy si to previtek rozmysli...jinak mne v sobotu prisel pekny baliek pro miminko...maminka opet zabavila a pere a zitra by mel dorazit dalsi,koleke Disney....co jsem nasla za dobre penizky na netu...i kdyz je to nove....uz pomalu nakupuji,zatim,co mi prijde do oka a libi se mi...ale uz by to chtelo zuzovat vyber...zatim mam neutral-prevlada bila,zluta a zelenkava......akorat mimi moc nespolupracuje...jak jsem psala,naposled ukazal jen prdelku ...tak jsme se smali,ze netusime,co tim mimi chtelo? 🙂 ale hlavne,at jsme v poradku a zdravy....jinak zatim jsem nepribrala....zatim se trosku zvetsily prsa,z ceho mam radost ja a tatinek predevsim....tak zatim papa holky...zase sem juknu....

simka01
22. bře 2010

ja mam preklepu.............ty jo,na co myslim......holky.... jo a az budu mit casik,nafotim vecicky a ukazu...mozna i pupik......uvidime...nechci predbihat.... 😝

la_cheri
22. bře 2010

Ahojky holky jsem doma chvilka času mezi učením na zítřejší závěrečky...
Tak dr mě dneska poprvé za dobu co k němu chodím zklamal a taky naštval.....byla jsem objednaná na 8 hodinu to ěm vzala sestřička krev na triply super výsledky budou ve čtvrtek...v čekárně plno lidí a to sjem tma snad nkdy nezaz¨žial vždy jsem šla hned k dr...no k dr jsem se dostala po půl 9 celé natěšená no a houby..jen mě pohmatem vyšetčil řekl že mimčo krásně povyrostlo kdy mám přijít na další KO a adios byla jsem vneku ...žádný UZ natož abych mu něco řekla já...no takže pohlaví nevíme a to jel i manža amoc se těšil zybtečně....
Chápu že měl hodně lidí ale to si měl naplánovat jnak...takže půjdu co nejdřív na UZ jako samoplátce na 3D na to nemám finance musím šetřit tka se objednám asi jen na ten za 150 na přímo určení pohlaví...jo na KO jdu až za měsíc 19.dubna tka jsem dneka sjem smutná a zklamaná:( 😢

dexonka
22. bře 2010

cheri: to je prave to ze chce kazdy videt na kontrole UZ miminka,ale mne rikal dr.ze kdyz nepocitam ten zacatek tam mas z pojistovny narok jen na 4 ..chapu tve zklamani kdyz si pocitala s tim ze uz budete vedet co a jak...a nic... ja jdu zitra a tak nejak pocitam taky s tim UZ tak snad doufam ze bude🙂
ja minule taky byla takova zklamana kdyz to byla jen "bezna" kontrola:-/
simka: jeee ty se mas ze uz mas plno vecicek koupenych,me to ted nejak nebere cokoliv kupovat,dokud neznam pohlavi,dneska jsem ale videla nadherny spaci pytel,tak jsem premyslela ze bych koupila ale ani nevim jestli bych vyuzila:-/
holky:kdo z vas bude kupovat monitor dechu?? ja ho kupovat-teda pujcovat nechtela,ale bavila jsem se s jednou dr. a pry mi to doporucuje....

barunka9
22. bře 2010

dexi - ja ho zatim v planu nemam, ale jeste jsem o tom nejak zasadne nepremyslela, teda zatim mi jeste nikdo vylozene nedoporucoval jako nevyhnutelnou vec. Vim, ze ho ma kamaradka, co ma u maleho nejaky problem se srdickem, takze ta ho kupovala prave proto. Jeste se poptam na zkusenosti maminek z okoli.

la_cheri - nebud smutna, o to vic se budes tesit na priste! 🙂 Jinak ja na 3D UTZ taky nejdu, takze neboj, nejsi sama. 😉

lachtanek1
22. bře 2010

la cheri- nebuď smutná, třeba i kdyby Ti UTZ dělal, tak by to nebylo ještě vidět, mimi by nespolupracovalo... Já jsem těhu o týden víc jako Ty, byla jsem dnes a taky mi to neřekl ještě nijak definitivně...pořád že se jako zdá, že jako holčička, minule zase skoro určitě kluk...Taky jdu 19. dubna jako Ty na ten velkej, tehdy už to budem vědět určo! Na 3D taky nejdu, to radši koupím něco miminku. V pátek nám přišla serie bodyček a dupaček s pejskama (jsme s manželem ujetí na psi) celkem 20 ks, průřez všemi velikostmi 😀 😀 😀

dexi - monitor dechu si koupila kamarádka, upřímně docela jsem koukala proč...nad takovými věcmi jako syndrom náhlého úmrtí se nechci ani zamýšlet, a to je i důvod proč Ti to snad dr. doporučovala? Chůvičku ano, neb patrový barák,ale tohle asi neee

la_cheri
22. bře 2010

lachtanku:já vím noa lemoc jsme se těšili jéé mně taky čeká velkej tka to držím palečky máme to ve stejný den🙂)
N já po diskusi s manžu se objednám na ten UZ na určení pohlaví za 150kč a je to🙂

lucinecka222
22. bře 2010

ahojky holky
🙂

lachtanek1
22. bře 2010

cheri a na tom UZ Ti to řeknou s jakou přesností? Jdeš na něj někam jinak než ke svému dr?

deeky23
22. bře 2010

ahojyk holky jste nektera na neschopence? dosla vam uz nemocenska? me jeste stale ne a zda se mi to ponekud divne

la_cheri
22. bře 2010

no je to UZ jen na určení tak by to mělo být hodně jisté myslím jj k jinému ten můj tohle nenabízí

lachtanek1
22. bře 2010

deeky já jsem,ale poměrně krátce, takže mi ještě nic nedošlo 😒
Též jsem se Vás všech chtěla na toto téma zeptat - jste ještě někdo na neschopence - a to už jak z důvodu rizikového těhotenství, nebo se Vám prostě v práci nechce zůstavat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru