• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
boxer: já do 20 tt přibrala 3 kg a pak do 24 tt 4 kila.za měsíc 4 kila nahoře.Já slyšela,že doktor řekl známým,že vidí "čárku" :grinning:
Mě to doktor na velkým utz neřekl níjak,řekl mi že čekáme chlapa :slight_smile: Pak můj doktor řekl,že vidí pytlíka :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxer: jinak gratuluji k holčičce :slight_smile:
Tady v Praze jsem ty tampony koupila normálně bez objednání :wink:
30. bře 2010 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,no ona ta buchtinka jako kávové zrno fakt vypadala :grinning: :grinning: Ta čárka uprostřed byla nepřehlédnutelná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám takovou radost ...z prdelinky naší :sunglasses:

Weri-uááá,si děláš legrandu...to se budu za pár týdnů kutálet,no čekají nás zajímevé stavy.....horko,oteklé až po prsty... :sunglasses: :sunglasses: že nenazujeme žabky v létě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si dělám srandu,ale počkejte...jak tady budeme před porodem všechny skučet,jak jsme nepohyblivé atd.to bude prča.Budeme vzpomínat ještě rády :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic,jdu si uvařit kuřecí masíčko na mrkvi a brambůrek :wink: :wink: :wink: :wink: hlady švidrááám.
3 5.jdu na ten cukrovkovej blintíček :angry: :angry:
30. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxer: tu cukrovku ti nezávidím,ale každý to pití na lačno snáší jinak.mě z toho bolela i hlava :frowning2:
boxer:ty budeš ještě měsíc skučet a já si už budu užívat miminka a nespaní :grinning:
30. bře 2010 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxer:nazdáár držím palce at to přežiješ já zítra jdu na tu plodovku bojm bojím nervy mám už ted:(
holky dneska jsem snědla dva větrníky a jak byly sladký tka se mi z nich zvedl žaludek nějak mi ani sladký nejede takže na ten test jim prdím a maj smůlu jsem to říkala i manželovi a on:jo myslíš to jak jsi minule blila jo,to se ti nedivim.takže jsem rozhodnutá....jinak zeleninový salát mi udělal dobře mnam
30. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cheri. nemá smysl abys tam chodila,když to vyzvracíš.
Mě po sladkým pálí žáha.Ty jdeš na plodovku? neboj určitě to bude všechno v pořádku!!!
30. bře 2010 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme v pátek na 4D utz už se těším :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: tak dej pak vedet co a jak..
cheri: mas recht
30. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHeri-moc držíme pěsti na zítřek :dizzy_face: Musí to být v pořádku,uvidíš :wink: jsme s Tebou!!!

Holky,já si ten blivajz na cukrovce ani nedovedu představit.....třeba se tam taky poblinkám,no.... :angry: ale vyzkouším to :sweat_smile: :sweat_smile:
Jak velký obsah toho je????A je to příšerně sladké...jo?díky.
.......já před sebou dneska stále vidím tu její"buchtičku" :grinning: :grinning: :grinning: na ultrazvuku!!To budou dneska sny....to úplně vidím :sweat_smile:
30. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxer:držím palce třeba to dáš:slight_smile:)
weri:my ted na tenhle UZ prdíme já nejdřív chtěla ale když jdem na plodovku tak nic stejně máme aspon fotečky to od prvního ne tak na každé budem mít památku jinou.
Holky snad to bude ok bojím se nevím proč ted udruhého jsem poprděná z každého píchnutí to u prvního neznám
30. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nebyla jsem tady dlouho ale koukám že další holka jde na plodovku .-( ja jdu zítra taky .-(
30. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
boxer: nebylo to tak hrozný chuťově,ale půl litr na lačno v sedm hodin ráno,během deseti minut a pak ještě dvě hodiny nejíst nepít mi dělalo problém,ale přežila jsem to. :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri:co si pilana lačno?něco před plodovkou se pije ? :confused:
30. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri:aha už vím když jdeš na testy na cukrovku tak se pije že :grinning:
30. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
la-chri: v kolik jdeš na plodovku?ja jdu na pul osmou rano,ty si někde z prahy?
30. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hned pisnete jak ste dopadly,drzim vam pesti,ani jinak nez dobre to dopadnout nesmi !!!
30. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: teď jsem se musela zasmát. jo jo před cukrovkou
cheri: já na ten 4D chci jít,když jsem viděla co udělal s manželem velkej utz,tak jsem zvědavá co bude dělat při tom 4déčku.Na velkým měl slzy v očích a celý den nemluvil o ničem jiném. :grinning:
30. bře 2010 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do 4D urco pujdu,ale bez pohlavi:slight_smile:
30. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinecko-ahoj,držíme pěsti i Vám na zítřek :wink: Určitě to holky bude donré,musííííííí!!!!Jsme s Váma.To bude pak neskutečná úúúúúúúúleva....a zasloužená!!!

Weri-děkuju,snad to dám.....max.se pobluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Všem pěkný večíííírrrr :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer kočky. :slight_smile: Bilej boxer:Tak to jo kávové zrno to známe supeer holka :grinning: ,hlavně,že vše v pořádku.A v kolikátém týdnu se jde na tu cukrovku??.La_cheri.Držím všechny palečky
30. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ten 4D je jaký rozdíl a 3D??
30. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka: 24-28 tt
30. bře 2010 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka: no ja si myslim ze 3D jsou fotky a 4D je video...jinak 2D klasika UZ........ jinak dobre rano:slight_smile:
31. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, damy. :sunglasses:

Cheri a Luci - drzime palce, dopadne to dobre! :wink: Dejte hned vedet!

dexi - udejaj 3D UTZ tak, aby to pohlavi nebylo videt?
31. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim ze urcite,teda asi tim stylem ze tam to miminko nedaji cele,nevim:slight_smile: ale ja doufam ze jo:slight_smile:)
31. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja se na to zeptam, az pujdu na ten velikej UTZ v II.trimestru, nerada bych se to tam nahodou dozvedela. Porad bych chtela to prekvapko az na konci. :slight_smile:
Kdy se nejlepe chodi na ten 3D? Sice jsem si rikala, ze na nej nepujdu, ale at mam info, kdybych zmenila nazor. :wink: Taky si rikam, ze kdyby myl manzel hotovej po tom velikem UTZ a chtel jit na 3D, tak pujdu. :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu na UZ ted 8.dubna taky se tam zeptam...no mne sr rikal ze nejlepsi je jit kolem 24.tydne,ale ne uz ve 30.
31. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu az 20.4. - no uz aby to bylo :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...po mensi odmlce se hlasim....vas si precist...da zabrat....ja nejak zavirovala PC...jsem sikula,no jo...

vsem drzim pesti,koho ceka kontrola a testiky....
ja jdu 13.4 k doktorovi a 15.UTZ ve II.trimestru......uz se to blizi.....

jo a ten 3D jsem slysela od 22.tydne,aby to stalo za to.......ja na nej se take chystam,tak jsem zvedava

bilejboxer: gratuluji k holcicce......

mala otazka....holky,taky vas obcas poboliva podbrisek? nechi plasit,cetla jsem vse mozne,ze to k tomu vice mene patri....jak se vse napina a roste....
31. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek