II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
17. dub 2010

ja uz citim v brisku sem tam vetsi stouchanec,to asi kdybych nahodou prehlizela ty bublinky 😀 😀

simka01
17. dub 2010

dexi: pane Boze!!!!!! Ne......moje babi...prababi prcka v brisku.....vcera jsme byli na ledni show....mistri ledu....jeli s nama v jednom aute i pritelovo rodice...tchyne pozdravila a to byl jediny kontakt...za cele 3 hodiny jsem neexistovala....tak jsem nevedela,zda mi je blbe z tehotenstvi nebo z toho vseho...jak je...tchan super...ale tchyne.....ale co...konecne si po deseti letech zvykam....ale naivne jsem verila,ze miminko to zmeni...zatim ne...

dexonka
17. dub 2010

sim: ja to stejne nechapu jak nekdo muze byt takovy,ses prece jeji rodina,vnoucek bude jeji krev,je to fakt zvlastni...

barunka9
17. dub 2010

simka - hlavne klid, bud se baba srovna nebo ne, je to jeji vec, myslim, ze Tobe kontakt s ni chybet nebude, ovsem ji s jejim vnukem urcite, tak to nech casu...

barunka9
17. dub 2010

noo, dexi, nakoupila, jen tak lehce... 🙂

dexonka
17. dub 2010

no ale je to vzdycky blby kdyz rodina nedrzi pri sobe....tak treba az se malosek narodi tak to bude lepsi....
baru: jde videt ze tam mame hezky vyber,my tady teda nic moc...
jdu povesit pradlo....

barunka9
17. dub 2010

v batolatku jsem sice byla v kamennem obchode, ale jde objednat i pres internet a ty Nextovy veci a soba mam koupene pres net z pinkmonkey (tip od Simi)
pradlo jsem povesila pred minutou, blby je ze budu muset asi i trochu zehlit, coz je snad nejhorsi prace... driv jsem s k tomu alespon otevrela lahvinku vina... 😉

simka01
17. dub 2010

holky........vztah je vyborny,az na tu jednu osobu...ale nase tchyne bere apod....usmevy....nevim,jak uvnitr....prdte na to,je slunicko,tak tchyne pryc.... BARU: fakt hezky nakupky.... vcera jsem sehnala krasny svetrik s trickem,tak az budu mit toho vic,nafotim a ukazu....tak se zatim holky mejte....papa

barunka9
17. dub 2010

s tou rodinou to mas pravdu, ale co delat, kdyz to proste nejde? Nic, jen se na to vykaslat, treba se to casem zmeni a kdyz ne, tak se s tim nema cenu nervovat , skoda energie, kterou si ten clovek nezaslouzi.

simka01
17. dub 2010

Baru: batolatko je super....nakupuji tam pres net..uz mam doma tvrty balicek a v utery mi prijde dalsi....pani je super.kdyz je mala zmena,vola a je prijemna a ochotna....a vecicky fakt jak na obrazku...objednavala jsem hlavne pro svagrovou a ted mi prijde balicek klucici pro nas...

simka01
17. dub 2010

baru: zkus jeste tohle...odtud mam rompery a overalky s medvidkem Pu http://www.nase-miminko.cz

dexonka
17. dub 2010

holky a jaky jsou ty adresy na to nakupovani

simka01
17. dub 2010

dexi: batolatko.cz tam maji hezke vecicky a i soupravicky ....mam to doma v diari,tak vam dnes vecer nejake napisu...mam jich docela dost...ale jsem ted mimo domov...

dexonka
17. dub 2010

sim: dobre dekuju🙂))

dexonka
17. dub 2010

deku ju baru,hned mrknu,...mne se dneska nechce ani varit

barunka9
17. dub 2010

tak to ja varit dneska nemusim 🙂 ale to zehleni...

dexonka
17. dub 2010

ja nakonec snad ani nepujdu ven,je tam nejaka zima:-/

simka01
17. dub 2010

Ahoj maminky....tak přidávám pár stránek na naše mrňátka 🙂 : superbaby.cz spuntik.cz batolatko.cz (doporučuji)
bibinek.cz bambishop.cz fesacek.cz ukubicka.cz ondalek.cz detskyobchodjaja.cz nase-miminko.cz mysacek.cz brumlik.cz pinkmonkey.cz .............apod..

ja dnesni den travila u rodicu na chate a prijeli mi babicky-prababicky mimíška........jak se mi tam nechtelo,tak super ...babi povidaly a predavaly info.... 🙂 no a pak jsem jen jela kouknout do Globu a Kiku a ten prdolka v brisku rikal"maminko kup" a zase sem si odnesla par kousku.....a heslo dne? "modra je dobra" co vic k tomu dodat....viz albicko....

barunka9
19. dub 2010

Ahoj holky. 🙂
Simko, tak ja se vcera taky opet neudrzela a zase neco nakoupila...😀 Bylo v Tecsu - doporucuju, hezke veci a dobre ceny.
Jinak krasny slunecky den vsem. 😎

simka01
19. dub 2010

Ahoj holky...... 🙂
barunka: uplne to chapu......vazne 😀
Holky,ted jsme se vratili z 3D UTZ....nepopsatelny zazitek,tatinek byl upe roztomily,jak vse sledoval a hltal kaze slovo pana doktora...je to potvrzeny chlapecek...pindik byl prvni,co rodicum ukazal a potom spinkal,polykal,oteviral pusinku....zamaval ...mel rucicky v pest,ale zvednuty palecek....asi ze je nase jednicka....mam krasny fotecky,tak je sem zkusim vecer dat,az je ukazu pysne babicce-mamince moji....jinak uvnitr vse v poradku,tak mam radost... jinak jaky bal vikend? my po vcerejsim obidku u mych rodicu...po male prochazce...lenosili....unava,jak po velice namahave praci 😉 tak papa

dexonka
19. dub 2010

ahoj holky,vcera jsme se taky v tescu divali,meli tam krasne veci hlavne na holcicky...
jeeeee Sim,to musel byt zazitek,taky se uz na to nataceni tesime.......jak vam to casove vychazi??
Baru: no jo ty si nenapravitelna🙂

dexonka
19. dub 2010

jinak ja jsem ted ko,mam klasickou rymu s alergickou rymou a pekne me boli v krku,takze jsem vic doma nez kdekoliv jinde..

barunka9
19. dub 2010

no jo, jsem, ale uz si dam na chvili pokoj, to bylo za ty prvni pohyby v patek... 😀
ja jdu zitra na velky UTZ v II.trimestru, tak jsem zvedava... doufam, ze bude vse v poradku a taky na tatinka, jak bude reagovat 😉

barunka9
19. dub 2010

simka - to je pekny, uz se tesime na fotky!

kamikadze
19. dub 2010

Ahoj holky! Baru zavidim pohyby, ja stale nic ☹ Dneska jsem si volala do studia pro zeny kvuli kurzu pro tehotne a chteji 280 Kc na hodinu!!! Je to 1 x tydne az do porodu, to se asi zblaznili.
Mozna si koupim tu perminici na 10 hodin a zkusim 1 x tydne chodit cvicit, ale to je vse. Citim, ze bych to potrebovala, hlavne kvuli zadum. Jo a prihlasila jsem se tam na kurz satkovani, 5.6. za 200 Kc, nechcete jit nektera taky? Je to v centru Prahy na Vodickove.

dexonka
19. dub 2010

baru: jeee to bych si hned zopakovala ten velkej ultrazvuk,klidne kazdej tyden🙂)

dexonka
19. dub 2010

kami: tak to je priserna cena,nechapu
urcite uz mas taky pohyby,jen je tak nevnimas🙂

bilejboxer
19. dub 2010

Ahoj holky 😎 😎 😎 😎

Všechny zdravím po víkendu 😀 😀 😀 Venku svítí sluníčko,paráda.Oslava narozek kamaráda se povedla ,trávili jsme čas venku,lidí se sešla kupa...hrála muzika až do noci,no super relax 😝

Přidávám se k sílícím kopanečkům 😀 Už je to dobře poznat,denně několikrát...včera asi 4x nebo 5x....pořádné čutance,jakmile začnu něco jíst 😔 malou to prostě probere.Na oslavě jí dávala zabrat muzika....to jsem se až smála...a holky se ptaly,co břicho.....no byl tam prostě rachot. 😵
Teď jsem si dala kafíčko a zase mám rušno v bříšku 😵 Nejlepší bylo,když mi ženské tipovaly kluka...nikdo tam nechápal,že holčička 😀 😀 😀 Zkušené maminky a já mám prostě tvarem bříško jiné 😵

Elfka-nádherné fotky ze 3 D...a oblečení 😉
Musím očíhnou i další galerky.....jestli nejsou novéfotky i u ostatních 😀 😀 😀

bilejboxer
19. dub 2010

Kami-to cvičení je drahé!!!no hrůůůza.My tu máme jogu pro těhulky...hodina 60 kč 😲 Aspoň si tam pořádně zadýchám ...nacvičím funění 😅 zítra musím zase jít!!!Abych to neflákala ,já ostuda.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru