II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
20. dub 2010

Elfka-moc krásné oblečení abotičky 😀 😀 bodýčko s prasátkem a čepička,ponožky...to je nááádherné a nejen to 😀 😀 😀 nesmím moc zírat na fotky...nebo půjdu něco nakupovat zase 😠 😠 😠 😠
Já už si raději sepsala co máme a co ne...hlavně bydýčka se nahromadila 😀 😀 😀 tak aby jich nebylo strááášně moc.Naštěstí kámoška rodí 2 měsíce po nás 😅 😅

weri1
20. dub 2010

těch zelených kočárků je všude plno,i když se mi zelená líbí,tak toho už je moc.
Já si dnes objednala věci na batolátku,2x polodupky,třikrát dupky,přebalovací podložku,4x tetra pleny,jednorázové kalhotky do porodnice,vložky do porodky,no a 1200 pryč 🙂

elfka11
20. dub 2010

Weri:Taky pěkný nákup. 🙂

elfka11
20. dub 2010

Ani se mi nezdá s tou zelenou,ale pro holku nechci červený nebo růžový a zelená je fajn.Když to pak člověk dává pryč tak neutrální barva je lepší.A ten náš Jane je tmavě modrý se zelenou a nějaké prvky lehce šedé.

weri1
20. dub 2010

tak to může být pěkný, asi na tyzelenočerný kočárky mám štěstí 😀

elfka11
20. dub 2010

To asi jo,já zase všude vidím těhotné 😀 Vypadá fajn s těma třema barvama. 🙂

weri1
20. dub 2010

elfka máš ho někde na obrázku?

elfka11
20. dub 2010

Weri:Na netu jsem nenašla tu kombinaci,mám ji v telefonu,ale nejde mi to natáhnout do pc.

elfka11
20. dub 2010

WeriůAle hluboká korba je tmavě modrá a autosedačka je kombinovaná taky s tou modrou i sporták.Mám to přes známou.

elfka11
20. dub 2010

Ta šedá celá to né,nevím proč tu kombinaci nemůžu najít,asi už se nedělá.

weri1
20. dub 2010

to neva 😀

elfka11
20. dub 2010

Weri:Ted jsem koukala na mobil,a je úplně jiný než na těch stránkách 😀 😀 .A ty máš jaký kočár jako favorit a barvu???

oliras
20. dub 2010

Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla 🙂 teda tady vůbec chodila jsem do Itrimestru 🙂 tak jdu pozdravit

weri1
20. dub 2010

elfka: zatím mám favorita sojan X5 a mám ho v albu i barvu

elfka11
20. dub 2010

A kolik Weri je to trojkombinace??

simka01
20. dub 2010

elfi: dala jsem si do albíčka"pro naše mimiňátko" kočárek ten Jané a barvičku,kterou myslím.... 🙂
weri: mně nepřijde,že jsou samé zelené.....aspoň u nás 🙂 spíš takové ty typické barvy...holčičí růžová a červená a nebo černá a kluci černá...modrá...ale u nás nepotkáte fakt kočárek,který by ti padl do oka......zaujmul a řekla sis....ten chci........

holky,moje mamka je blázínek.......vyprala všechny vecičky ,které mám u ní.... koupila nějaký spec.fusak,kde to vydrží voňavé apod..... 🙂 je zlatá..mamka moje..... 🙂 🙂

elfka11
20. dub 2010

simka:Jo jo takový asi u nás zvítězí 🙂

weri1
21. dub 2010

dobré ránko
elfka: necelých 10 tis a je to trojkombinace 😀

barunka9
21. dub 2010

Dobre ranko, damy. 🙂
Pracovni jmeno nase mimco je OPOCE 😀 To je z Ruzoveho pantera (hlaska komisare Clousea)...
KDyz koukam na ty Vase fotky vybaveni, asi vecer vlitnu na net a neco objednam... 😀
Ty capacky zadny nemam, asi jsou potreba, co?
Co je to material TETRA?

weri1
21. dub 2010

baru: nevím co je tetra,ale jsou to vlastně plínkové osušky na mimi

dexonka
21. dub 2010

dobre rano holky,ja byla vcera na zkousce satu a docela se na tu svatbu zacinam tesit....
nakupy budu resit az po ni,takze vam ty vase "ulovky" docela zavidim😀
weri: hezky kocarek sis vybrala😀

barunka9
21. dub 2010

dexi a kdy bude ta velka slava?

kamikadze
21. dub 2010

Je, Dexi a mas nejake fotky? Kdy presne mate svatbu? Do saticek se vejdes? 😉

dexonka
21. dub 2010

nene fotecky nemam,saty nejsou jeste uplne usite,je to ten typ jak nosily bohyne v atenach,takze se do nich vejdes s jakymkoliv pupkem🙂 jinak svatbu mame na konci kvetna,to uz budu jak slon🙂

dexonka
21. dub 2010

holky taky mate porad ucpany nos??? je to hrozny☹

weri1
21. dub 2010

dex: rýmu mám pořád a smrkám krev s prominutím,že to tady píšu

dexonka
21. dub 2010

weri: jj presne uz me to nebavi,vlastne nemam komplikace tehu,ale porad neco jinyho,jednou zuby,pak ryma,k tomu alergie☹
se mi vzdycky zda ze mimisek pekne radi jak porad smrkam....jj ta krev je neprijemna☹

kamikadze
21. dub 2010

Weri, krev smrkam taky.. byla jsem z toho dost vydesena, ale pry to s tehotenstvim nejak souviset muze, ptala jsem se prakticke Mudr, kdyz jsem byla na prohlidce, pokud Ti vylozene netece cervena, tak se nemame znepokojovat.

dexonka
21. dub 2010

jj pry je to tim jak miminko utlacuje horni dutou zilu a proto mame prekrvenou horni polovinu tela,tzn krvaceni z dasni,lehce z nosu,ale je to hnus

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru