• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
Ahoj těhulinky :slight_smile: :slight_smile: ,přesně tak s pohlavím bych počkala u nás to vypadalo kluk,kluk a nakonec holčička. :grinning: Boxer:Já jdu v úterý ted na cukrovku :frowning2: fuj fuj,zkusím si vzít ten citron jak radí dexonka,a ve středu to bude lepší jdu na kontrolu a ultrazvuk kouknout na malou jak se má v bříšku :slight_smile: .Jinak má být o víkendu teploučko tak uvidíme :sunglasses:
23. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
elfka: ta cukrovka je v pohodě,já neměla špatnou chuť toho nápoje.bylo to jako ten granulovaný čaj rozpustný ve více sladkým :slight_smile:
lachtánek: gratuluji k dobrýmu utz
ty pohyby,je to super,já je cítím sice už deset týdnů ale pořád si to užívám a je to pocit jako když jsem to cítila na záčátku.Mi to bude pak jednou chybět
mě pálívá žáha po sladkým,ostrým a teď jsem zjistila,že po jablečným džusu tak se snažím tomu vyhýbat
23. dub 2010 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ja musim zaklepat,zaha me zatim nepali,v prvnim tehu me palila jak diva celou dobu skoro..........
elf: drzim pesticky,jak pise verca,da se to zvladnout,ale me spis vadilo to horko po vypiti,tim hur kdyz je horko i venku..
23. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo těhulinky,jasan zvládnu to, jen to množství je pro mě až až na vypití.Jejda s tou žáhou je to blbé.
23. dub 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted manžel maluje a chystá pomalu malé pokojíček tak jsem zvědavá. :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dex:Tak pořád lepší cukrovka než zubák :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
elf: no to se neda ani srovnat,to je jasna vec,i kdyz ted naposledy ten zubar byl v poho,ze me to nebolelo,ovsem ne kazda navsteva je posviceni:slight_smile:))
23. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
elf: jsem cetla,manzel se miluje:slight_smile:))
23. dub 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda už jsem koukala zda jsem se nepřeklepla, :slight_smile: :grinning: chudák má půst.
23. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ty taky musis neco obetovat ne,tak aj chlap prece:slight_smile: a navic ma ruce:slight_smile:
23. dub 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasan to určitě,já to skoro neřeším,vše má svoje a manžel je v tomhle směru v pohodě.Víš jak ,co člověk nemá ani nepotřebuje. :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no to bys mohla rict tomu mymu chlapovi:slight_smile:)
23. dub 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Má potřebu až moc :slight_smile:
23. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak já potřebu mám taky víc než kdy jindy ale není kdy :grinning:
23. dub 2010 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
weri: tak to jsi asi jedina:slight_smile:))
23. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky......tak koukam,ze od kocarku,plenek ,paleni zahy...skok na sexik... :slight_smile: u nas dobry...akorat pritel se boji a vzdy ty vtipne poznamky..... :wink: holky Rennie ovocne pouzivam a uz bez toho si nedokazu predstavit fungovat...pry to nevadi,rikal muj doktor...jeste to prolivam vodou od nas kousek z Kyselky .....taky dobry.....

trochu jste me zaskocili,ze se muzou nekolikrat splect s pohlavim,ale kdyz videl primo pindika,tak uz snad ne,nebo? My dnes meli jit na narozeniny,ale nakonec nejdeme....tatkovi neni dobre,natiral i cely den plot a trochu se mi pripekl a zezloutl :slight_smile:ale barvicka je to pekna....no a ja vyhazela celou skrin a strachala ,co na sebe...tuniky pekne,ale jak to vzadu jeste neni moc vyplnene,vypadam jak mravenec lesni,jak maji velky zadecky....brisko pekny vepredu,ale vzadu bublina...jen ji propichnout....tak jsem nakonec i rada,ze se nepujde...ted jen uklidit vse do skrine zpet :confounded:
23. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Simka:Viděl pindíka tak je to jasné :grinning:
23. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
mě na žáhu pomáhá i mlíko
s tím oblečením to teď nějak neřeším,mám jedny kalhoty,jedny pláťky na léto a točím asi dvě trička pořád dokola :grinning:
23. dub 2010 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem to nechtěla řešit s oblečením,ale nakonec mi to nedalo a chodím ještě do práce tak jsem si několik hadříků pořídila. :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
elfka kdybych chodila do práce tak bych si taky musela něco koupit,ale jsem doma.
Jinak netěhu věci mi už moc nejsou ani v krámech vevětších velikostech a těhu věci se mi nelíbí,jsou jak pro starý báby
Kde nakupujete?
23. dub 2010 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Weri:to je fakt ten styl oblečení teda hrůza,vyloženě pro těhotné
23. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
weri: mne je ted nejlip v sustakach...teplakach a tatkovo trickach....mam vyhodu,ze i kdyz jdu pomoct nasim do prace,muzu ve sportovnim....
jinak nakupuji...hm...ted naposled Há Em Ku :slight_smile: ....Tuniky....
23. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
co dělají vaši jestli to není tajný
Já dnes byla v HM,ale už to bříško je celkem velké že netěhu tuniky neobleču.
Dnes jsem si zkoušela jedno těhu triko,padlo hezky,ale černý jsem nechtěla a bílý k bílým kalhotám taky ne.Jo holt jsem trochu vybíravá :grinning:
23. dub 2010 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ted je dobrá moda košil a halenek delších,nějaké riflové šatky jsem si pořídila tak celkem se dá koupit i normální věci,ale chodím hodně Zara, Mango,Ann Cristine,Reserved tam se taky zadaří
23. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
weri: nasi pracuji oba v hudebce.....ale jeste ma tatka vedlejsak pneuservis,prodej novych pneu a vseho na auta a bazarek...takze jak je konec v Zus....jede se na firmicku ,a kdyz jsou v praci...je tam bracha a nebo ja....
23. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
U vás v Praze je to s oblečením lepší určitě.Chceme vyrazit na víkend do Prahy,ještě dokud ještě nejsem tuleň :grinning:
23. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Elfi: dobra moda....u nas jsou jen klasika Kenvelo,Orsay....a Reserved maximalne...na ostatni musime Praha-Plzen :confounded: se mate...tolik na vyber....my nakupy vzdy pojmem jako celodenni vylet... :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to věřím,ale ty si ráda uděláš určo výlet na hadříky a boťule :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......jo jo jo.......ale tatka ma moc fotbalu :unamused: :frowning2: ...ale mam to slibeny do mesice...to ma tyden volna...huráááá
23. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
já před těhu ráda nakupovala v reserved,camaeiu,exe
23. dub 2010 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek