II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
23. dub 2010

Ahoj těhulinky 🙂 🙂 ,přesně tak s pohlavím bych počkala u nás to vypadalo kluk,kluk a nakonec holčička. 😀 Boxer:Já jdu v úterý ted na cukrovku ☹ fuj fuj,zkusím si vzít ten citron jak radí dexonka,a ve středu to bude lepší jdu na kontrolu a ultrazvuk kouknout na malou jak se má v bříšku 🙂 .Jinak má být o víkendu teploučko tak uvidíme 😎

weri1
23. dub 2010

elfka: ta cukrovka je v pohodě,já neměla špatnou chuť toho nápoje.bylo to jako ten granulovaný čaj rozpustný ve více sladkým 🙂
lachtánek: gratuluji k dobrýmu utz
ty pohyby,je to super,já je cítím sice už deset týdnů ale pořád si to užívám a je to pocit jako když jsem to cítila na záčátku.Mi to bude pak jednou chybět
mě pálívá žáha po sladkým,ostrým a teď jsem zjistila,že po jablečným džusu tak se snažím tomu vyhýbat

dexonka
23. dub 2010

ja musim zaklepat,zaha me zatim nepali,v prvnim tehu me palila jak diva celou dobu skoro..........
elf: drzim pesticky,jak pise verca,da se to zvladnout,ale me spis vadilo to horko po vypiti,tim hur kdyz je horko i venku..

elfka11
23. dub 2010

Jo jo těhulinky,jasan zvládnu to, jen to množství je pro mě až až na vypití.Jejda s tou žáhou je to blbé.

elfka11
23. dub 2010

Ted manžel maluje a chystá pomalu malé pokojíček tak jsem zvědavá. 🙂

elfka11
23. dub 2010

Dex:Tak pořád lepší cukrovka než zubák 😀 😀

dexonka
23. dub 2010

elf: no to se neda ani srovnat,to je jasna vec,i kdyz ted naposledy ten zubar byl v poho,ze me to nebolelo,ovsem ne kazda navsteva je posviceni🙂))

dexonka
23. dub 2010

elf: jsem cetla,manzel se miluje🙂))

elfka11
23. dub 2010

Jejda už jsem koukala zda jsem se nepřeklepla, 🙂 😀 chudák má půst.

dexonka
23. dub 2010

tak ty taky musis neco obetovat ne,tak aj chlap prece🙂 a navic ma ruce🙂

elfka11
23. dub 2010

Jasan to určitě,já to skoro neřeším,vše má svoje a manžel je v tomhle směru v pohodě.Víš jak ,co člověk nemá ani nepotřebuje. 🙂

dexonka
23. dub 2010

no to bys mohla rict tomu mymu chlapovi🙂)

elfka11
23. dub 2010

Má potřebu až moc 🙂

weri1
23. dub 2010

holky tak já potřebu mám taky víc než kdy jindy ale není kdy 😀

dexonka
23. dub 2010

weri: tak to jsi asi jedina🙂))

simka01
23. dub 2010

Ahoj maminky......tak koukam,ze od kocarku,plenek ,paleni zahy...skok na sexik... 🙂 u nas dobry...akorat pritel se boji a vzdy ty vtipne poznamky..... 😉 holky Rennie ovocne pouzivam a uz bez toho si nedokazu predstavit fungovat...pry to nevadi,rikal muj doktor...jeste to prolivam vodou od nas kousek z Kyselky .....taky dobry.....

trochu jste me zaskocili,ze se muzou nekolikrat splect s pohlavim,ale kdyz videl primo pindika,tak uz snad ne,nebo? My dnes meli jit na narozeniny,ale nakonec nejdeme....tatkovi neni dobre,natiral i cely den plot a trochu se mi pripekl a zezloutl 🙂ale barvicka je to pekna....no a ja vyhazela celou skrin a strachala ,co na sebe...tuniky pekne,ale jak to vzadu jeste neni moc vyplnene,vypadam jak mravenec lesni,jak maji velky zadecky....brisko pekny vepredu,ale vzadu bublina...jen ji propichnout....tak jsem nakonec i rada,ze se nepujde...ted jen uklidit vse do skrine zpet 😖

elfka11
23. dub 2010

Simka:Viděl pindíka tak je to jasné 😀

weri1
23. dub 2010

mě na žáhu pomáhá i mlíko
s tím oblečením to teď nějak neřeším,mám jedny kalhoty,jedny pláťky na léto a točím asi dvě trička pořád dokola 😀

elfka11
23. dub 2010

Taky jsem to nechtěla řešit s oblečením,ale nakonec mi to nedalo a chodím ještě do práce tak jsem si několik hadříků pořídila. 🙂

weri1
23. dub 2010

elfka kdybych chodila do práce tak bych si taky musela něco koupit,ale jsem doma.
Jinak netěhu věci mi už moc nejsou ani v krámech vevětších velikostech a těhu věci se mi nelíbí,jsou jak pro starý báby
Kde nakupujete?

elfka11
23. dub 2010

Weri:to je fakt ten styl oblečení teda hrůza,vyloženě pro těhotné

simka01
23. dub 2010

weri: mne je ted nejlip v sustakach...teplakach a tatkovo trickach....mam vyhodu,ze i kdyz jdu pomoct nasim do prace,muzu ve sportovnim....
jinak nakupuji...hm...ted naposled Há Em Ku 🙂 ....Tuniky....

weri1
23. dub 2010

co dělají vaši jestli to není tajný
Já dnes byla v HM,ale už to bříško je celkem velké že netěhu tuniky neobleču.
Dnes jsem si zkoušela jedno těhu triko,padlo hezky,ale černý jsem nechtěla a bílý k bílým kalhotám taky ne.Jo holt jsem trochu vybíravá 😀

elfka11
23. dub 2010

Jinak ted je dobrá moda košil a halenek delších,nějaké riflové šatky jsem si pořídila tak celkem se dá koupit i normální věci,ale chodím hodně Zara, Mango,Ann Cristine,Reserved tam se taky zadaří

simka01
23. dub 2010

weri: nasi pracuji oba v hudebce.....ale jeste ma tatka vedlejsak pneuservis,prodej novych pneu a vseho na auta a bazarek...takze jak je konec v Zus....jede se na firmicku ,a kdyz jsou v praci...je tam bracha a nebo ja....

elfka11
23. dub 2010

U vás v Praze je to s oblečením lepší určitě.Chceme vyrazit na víkend do Prahy,ještě dokud ještě nejsem tuleň 😀

simka01
23. dub 2010

Elfi: dobra moda....u nas jsou jen klasika Kenvelo,Orsay....a Reserved maximalne...na ostatni musime Praha-Plzen 😖 se mate...tolik na vyber....my nakupy vzdy pojmem jako celodenni vylet... 🙂

elfka11
23. dub 2010

Tak to věřím,ale ty si ráda uděláš určo výlet na hadříky a boťule 😀 😀

simka01
23. dub 2010

😀 😀 😀 😀 ......jo jo jo.......ale tatka ma moc fotbalu 😒 ☹ ...ale mam to slibeny do mesice...to ma tyden volna...huráááá

weri1
23. dub 2010

já před těhu ráda nakupovala v reserved,camaeiu,exe

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru