• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
to jo ale na některá vyšetření sestara zapomněla a dělali mi to dodatečně až za 3 týdny. To mě prvně vyplašilo ale už u více lidí jsem to slyšela. Třeby i můj doktor mi ultrazvuk dělal naposled v 16 týdnu. Pak jsem byla 2x v Brně tak si to jenom přečetl zapsal do průkazky a tím to haslo.
26. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ´to koukám,já mám utz každý měsíc,a zatím jsem všude na termín.Ale to bude asi doktorem,viď
26. dub 2010 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra cukrovka tak za chvilku už nic do pusy,ale ten hlad je hrozný,aspoň u mě. :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jedla v pohodě i večer :grinning:
26. dub 2010 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ taky si dám něco malého :grinning:
26. dub 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od 29 týdne by se mělo vyhýbat spaní na zádech.
26. dub 2010 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránečko holčiny :grinning:
27. dub 2010 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano, nastavajici maminky, tak jak jste spaly - na boku nebo na zadech :grinning: ?
27. dub 2010 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno mamči a mimísci, nes se mi moc dobře nespalo. Pořád jsem se točila. Po včerejší debatě se jdu namazat i ráno :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na boku, a taky mazu, olejem Weleda z DM, v praci mam taky nejaky krem na promazavni pres den... kdo maze ten jede :sunglasses:
27. dub 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to si nedovedu predstavit, ze bych se v praci pres den mazala :grinning:
leda nejakym alkoholem, ale to ted moc nejde... :grinning:
27. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radsi tim kremem nez alkoholem.... :wink: Namazu na zachode, chvilku pockam az se to vstreba a jdu.
27. dub 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaha :grinning: tak to si taky nedokazu predstvit mazat v praci, uz rano jsem se dnes premohla a namazala a premyslela, jestli to vubec stihnu do odchodu, aby se mi ten olej vstrebal :slight_smile:

vcera jsem dostala vysledky integrovaneho testu!!! a vysledek negativni! downuv syndrom: 1:8500 a rozstepove vady 1: 4850.. nevim, jak to vyslo vam, asi to mohlo vyjit lip... ale myslim, ze je to ok i tak
v pondeli jdu na kontrolu, tak jsem zvedava, jestli nahodou uvidi, jestli je to holcicka nebo chlapecek.. a hlavne, jestli je vse v poradku!!

preju vam pekny den
27. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cami, dobre zpravy, to je prima :slight_smile: My jdeme na velky UTZ v patek, tak se tesime.
27. dub 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: tak at to dobre dopadne!!
27. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
camomilla: Gratuluji k dobrým výsledkům. Já jak marodím tak můžu mazat pořád jinak v práci by to nešlo a když jsem tam chodila tak jsem vstávala ve 4:00 tak to bych asi nestíhala.
Kamikadze: určitě to dobře dopadne. Pak dej vědět.
27. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi podarilo najit mistecko na ultrazvuk, neplaceny (jinak by to bylo v prepoctu 2500 kc), to by bylo 20+4, myslite, ze to je ok?
vcera mi sestricka na gynekologii rikala, ze se dela od ultrazvuk klidne uz od 19+0 (20.tydne), ale neni kolikrat vsechno videt.. a pak je to treba opakovat..
rikala, ze idealni by bylo 21+0 az 21+4, jenze ja ten tyden budu u nasich v Brne, jeste listek nemam, ale manzel jindy nemuze... snad tedy ten termin 20+4 je ok a vse bude videt... co myslite??
27. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo - urcite je to OK termin, ja byla 20+0
27. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cam neboj se vše dobře dopadne. A ono pár dní navíc nevadí. Neboj. Jak jsem psala vždy jsem ten ultrazvuk i vyšetření neměla v termínu a zatím vše dopadlo dobře.
27. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo: gratuluji :slight_smile: a termin je O.K...neboj....

holky...ja se ted laduji spickou a veneckem :confounded: ...ty jo... a do toho prskam z alergie...no vypadam nadherne....
27. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo: ty se máš děláš mi chutě. Já přemýšlím co dělat odpoledne.
27. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste me uklidnili, jen misto bylo v jakesi nemocnici mimo mesto, snad budou schopni a udelaji to dobre a nne nejaky nouma... soukrome se me uz nechce, tam jsou sice desne mili, ale kdyz se to da vse dohromady, tak to je naodstrel... snad budu mit stesti a neco neprehlidnou...
27. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo: neboj se a hlavně se tím nestresuj. Vše dopadne dobře.
Já opět dumám nad kočárkem. Mám vybranej ale co barva. Nafotila jem je. Co na ně říkáte???
27. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mne se libi ten sedomodry.
27. dub 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, oba jsou hezky, ani s jednim neudelas chybu. Ja bych asi zvolila ten hnedej. Ta to nemas jednoduchy...:slight_smile: A co je to za typ?
27. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jsou hezky oba dva! rozhodni se treba, kterej se ti vic hodi k tve zimni/podzimni bunde, at dobre ladis :grinning:
27. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přikloňuji k modré
27. dub 2010 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsou uplne ty prvni prvni pohyby miminka takove male simrani?? neco takove jsem dnes citila rano.... ale asi je jeste brzy..
27. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ja jsem take pro modrou.....ale asi jsem uz omamena myma modryma vecickama....ale u me ta modra proste vede... :wink:
27. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo: ano.....tak to zacalo u me....takove malinkate simrani....a ted to jsou vetsi a vetsi kopanecky....
27. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek