• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
:grinning: zadny skrobeni!! vidim to na tu rychlozavinovacku ;)
29. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri - cituji manzela: tak hr pěna je studená pěna, to je dobrej materiál
29. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy jste se rozepsaly co jsem makala. Ale musím se pochválit. Vytrhala jsem si chloupky na nohou, naližila maso, obrala uzeného kapra a dala do oleje, splácala střechu bebe sušenek, umala nádobí, vytřela, přesadila kytičky no a jsem vyřízená. Jdu se najíst.
S tou babičkou jsem to měla podobně. Bude 23 a mamce bude 43. Když jsem jí řekla před rokem a půl že chceme mimčo málem to s ní seklo. Když jsem otěhotněla poprvé tak nic až když jsempotratila tak jí to bylo moc líto. No a nynějšího prcka zapíjela s přítelem :slight_smile:
Dnes jedem nakupovat tak se chci podívat po nějaké rychlozavinovačce. Max dvě. To bude stačit.
29. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se chcete zasmat, tak mrknete do meho fotoblogu jak bude vypadat nase dite... :wink:
29. dub 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi přišla slevová knížka z dm. Registrovala jsem se na www.dm-drogeriemarket.cz Jestli nakupujete v dm nebo ji máte poblíž myslím si že to není špatné. Na něco tam je sleva 10kč , 20, 40,50,65Kč . Po narození pošlou další knížečku. Je to pár korun ale pořád lepší než nic :slight_smile:
29. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: to je super také to zkusím :slight_smile:
29. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: mame to fakt stejne...mamce bude v srpnu taky 43.... :slight_smile:

barunka: mamka je fajn,kdyz to bylo opacne,tak jeji tchyni,kdyz jsem se narodila ja...bylo kolem 40..taky,ale to rekla,ze jsem krasna,ze nasi muzou prijet,ale ze ve 40 nebude delat babicku.ted je teda babi v pohode a chce dohanet.. a rovnou skace na prababi--....a takoveto reci...takze ma mamka je pysna,ze takova neni a vylozene si to budouci babickovani uziva...
29. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: ja to zkousela taky...jen to mam nekde v Pc a nemuzu to najit..... :frowning2: ale take jsem se smala...
29. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, uz nosite tehotenske obleceni? treba kalhoty? :slight_smile:
muj manzel mi porad rika, at uz si koupim ty tehotenske, ma strach abych nemackala to nase nunatko :sweat_smile: , ale moje bricho jeste ani videt neni :grinning: . je pravda, ze nektere uzke kalhoty uz me trochu skrti, prestoze jsou nizke
29. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, ze nosime.. ja uz docela dlouho, mela jsem kalhoty s dost vysokym pasem do prace, takze jsem si musela asi v 2-3 mesici koupit tehotenske....
29. dub 2010 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjj nosíme už dlouho :slight_smile: . Začalo mě bolet bříško tak jsem si je pořídila a bylo to hned super. Teď bych už ani jiné mít nemohla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi - věkově jsme opravdu nastejno i mamky :slight_smile: :slight_smile: to je ale super náhoda a i ten termín máme stejnej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo - ja taky nosim, je to pohodlny a do normalnich kalhot bych se uz nevesla, navic ma takhle prcek prostor a muze si tam pekne uvelebovat:slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik si tech kalhot tak budete porizovat? ja jsem si rikala tak 2-3 a pak to v lete vyresim leginama 3/4 s dlouhyma kosilema
29. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dvoje dziny, jednu dzinovou sukni a vcera jsem si koupila dvoje 3/4 plataky
29. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2010 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
.hm.co dodat.........pry nebude podporovat neco,co zadluzuje stat.....

holky k tem vecem....ja mam jedny dziny slusne....pak mam dvoje po brachovi,co se mi libi,jak jsou siroke....a jinak nosim sustaky......a budou to jistit leginy.... :slight_smile:
29. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to je za spravedlnost, kdyz to pak od ledna zase zvednou...? Proc nato mame doplatit zrovna my, co rodime v roce 2010? Nastval mne, dedek jeden.
29. dub 2010 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: vím uplne presne,proc na to doplacime my.....ale radsi budu ticho...nechci byt zla.....jen napisu to,ze jsem se tesila...kazda kacka je pro mamku k dobru....

holky,mrknete na laclacky v albicku a mikinky...dnes mi prisly z netu.....jsou uplne bozi....takovy prckove....uplne v tom toho naseho frajera vidim.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mateřská - raději nesledovat a nerozčilovat se. Škotí to mimčům. To je jasný oni mají málo peněz za ty nesmysly co projdou a že jsme všude pro smích, ale mamčám ty peníze sebrat musí. Vyházela bych je do jednoho takovouhle zkur... vládu a poslance nepotřebujeme. No a jsem rozčílená :angry:
Simi moc pěkné! My byli také nakupovat :slight_smile: jdu to hodit do albíčka
29. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčata
30. dub 2010 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky.....tak pekny den ....ja dnes nemohla spat....alergie zase radila a to nepocitam probuzeni krasne palejici zahy... :confounded:
luci: nerozciluj se.....tohle nema cenu uz ani komentovat.....oni nejsou mamky,penize maji na vsechno....a tohle fakt nikdy nepochopi......a ja taky ne.....
30. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sinka a na alergii asi nic nemůžeš,
Já zatím v poho ale čekám to tak za měsíc,ale mě doktor nedoporučil žádné prášky
30. dub 2010 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj damy :slight_smile:
simka se zase rozjela s nakupovanim.... :grinning:
30. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: byla jsem u nasi obvodacky ...alerg.ma dovolenou....dala mi Rhinallergy...jsou to homeopatika....to pry muzu....ale vubec to nezabira.....tak budu asi zavrena doma...protoze jak vyjdu ven,pcikam,prskam,slzim...no des....ja taky cekala tu hruzu tak za mesic,ale mrska prekvapila.... :frowning2:
30. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se uz s hadrama brzdim, zacinam resit ty prakticke veci, vcera jsem pri normalnim nakupu koupila vlhcene ubrousky Pampers a dneska mi z netu dosel kojici polstar :slight_smile: Tak jeste abych taky kojila... :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se máte?Občas sem nakouknu co píšete ale jste tu tak zaběhnuté že se vám sem radši necpu :grinning:
já taky nakupuju ale opatrně vím co koupit a co ne no ty nejdražší položky samozřejmě chybí no:slight_smile:
Budete kupovat chůvičky?nemáte typ na nějaké dobré za dobrou cenu?koukala jsem na batolatku na philips asi za 1100 nevypadaly špatně....
1. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke odpoledne,mne uz alergie nastesti pomalu konci,dostala jsem kapky do nosu a oci ale nic moc to nezabira,tabletky nemuzu...dnes jedeme na vylet do ZOO tak uz se moc tesim,doufam ze nikoho z vas vcera neupalili :grinning: :grinning:
sim: divala jsem se do toho tvyho albicka,ty mas teda veci,to ja nemam ani desetinu z toho:slight_smile:)
ja ted porad resim tu svatbu,uz at je to za mnou a muzu myslet na mimiska:slight_smile:
cheri: chuvicky chceme taky porizovat ale jeste jsem se vubec nedivala...
1. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky: :slight_smile: Tak aby toho nebylo dost s těma zubama děsnýma tak jsem ještě marod :frowning2: Cheri:Taky jsme pořizovali chůvičky,podařilo se nam v nějaké akci v elektru,ale taky plus mínus kolem 1000kč od Philipsu.
1. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte nějaký typ na kapky do nosu co můžeme??
1. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek