• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

II. trimestr

20. června 2010 
no, budu se muset na ty kocarku poradne mrknout jeste.. u toho quinny mam strach, jestli ten sportak neni maly a neprakticky, ale kola se zase libi, i ten mechanismus... blby je, ze hodne doplnku je treba dokoupit a uz tak je drahy..

jinak ted me uz nekolikrat tak silene pichlo v levem a v pravem podbrisku, ze jsem se uplne lekla a pekne zaskucela... nevim, jestli to je normalni.. a to jsem si zrovna vzala buscopan... :confounded:

ty pohyby jsou citit tak kde? jen jakoby dole v podbrisku?? :slight_smile:

je tery, to jsi dobra.. to ja kdyz chci zhubnout, tak musim vynalozit silene usili!!!!! nebo me k tomu musi donutit nejaka okolnost, jako treba operace zlucniku :grinning:
6. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bilejboxer: to ti pekne povyrostlo bricho!!!
camo: tobe taky!!!
ja uz taky neco malinkatyho pomalinku mam :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo v tvým týdnu jsem je cítila jen dole v podbříšku´,mimi je ještě malý.Já se takyrozhoduji mezi dvěma ko´čárky a už se na ně půjdeme podívat potřetí :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: jj, tak ja to prave citim jen dole v podbrisku, tak ok :wink: a ty se rozhodujes mezi tim dorjanem a sojanem?
6. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo:no,já jsem prostě už nechtěla vypadat jak úplná dýně.Měla jsem fakt hodně.Zhubla jsem na nějakých 70 kg a kdybych neotěhotněla,tak bych ještě zhubla tak do 65,to jsem si dala jko maximum,ale i tak jsem spokojená,že jsem to vůbec dokázala :wink: a teď se můžu zase těšit z přibýrání. :grinning: přibrala jsem už necelý 3 kg,není to moc??? :fearful:
6. kvě 2010 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulinky:Vítám nové příchozí :grinning: :grinning: Boxer:Pěkný pupíček a kde jsi byla tak dlouho :slight_smile: :slight_smile: ,to ti nedala u doktora pořádně instrukce,teda musíš jít znova. :unamused:
6. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri:po třetí :slight_smile: tak jsem zvědavá,který zvítězí.
6. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tery: to jsi fakt dobra! ja jsem taky pred otehotnenim zhubla, takze ted jsem tam, kde jsem byla predtim :slight_smile: ja uz jsem tedy pribrala 3,5kg.. pan doktor se na me docela zle podival, ale pak rekl, ze to neni tak hrozny :slight_smile: ale mam pocit, ze tech 3,5kg je docela dost...
6. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě vítězí ten sojan,protože se mi zdá lehčí a líp se mi s ním manipuluje a u toho dorjana se mi moc nelíbí sporťák jak je velkej,ale zase ho všichni chválí
6. kvě 2010 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
camo: já měla ve 20 týdnu 3 kg nahoře a pak šup ve 24 týdnu 7 kilo a nakonec ve 28 týdnu 10 ´kilo.Mě naštěstí nic sestra neříká,minule řekla že je to dobrý.
6. kvě 2010 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elfka-to víš,dostala jsme špatné-nekompletní instrukce....bylo mi řečeno-jen na lačno :angry:
jinak njsme byla id pátku do neděle mimo domov,pak jsem dva dny chytla uklízecí manii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme jen nakoukla a šla makat dál :grinning: do toho lítání skrz neschopenku,pak OGTT,nějaká ta návštěva...a dneska jsme si zakázala dělat cokoliv jiného už!!!!Umírám k ránu na boletsi zad!!!!

Weri-no Tobě taky krásně bříško poskočilo...nestačím valit oči :sweat_smile: se můžu taky pomalu chystat.....pže to jsou skoky,že se nestačím divit ...už tobude znát týden od týdne,že :grinning: :grinning: :grinning:
Ty večery se cítím jako nafouklá lochneska,co se přejadla :angry: do všeho zácpa,no pěkný....malá se tam skrz plná střeva vejít nemůže moc :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
A jídlo spíš zobu po trochách,ale hooodně často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky naštěstí nic skrz váhu neříkají u dr. :fearful: ještě to tak.....bych chytla depku :confounded: Každá jsme jiná.
Na OGTT byla holčina,co má ve 24tt hore 10 kg a taky jí vynadali u dr.prý........další tam byla hodně při těle a té nikdo neřekl ani slovo.Takže je to spíš o "moudrých" sestrách......stejně to ovlivnit nejde,tak co.... :grinning:
6. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška za těhu přibrala 22 kilo a kolegyně z práce dokonce 29
6. kvě 2010 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boxer:Tak to jooo :wink:,Moje střeva a problémy s konečníkem taky děs a na zácpu jsem taky trpěla.
Camo:Váha v pohodě to nemáš moc :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se nemohla v..... předevčírem,hrůza.Tak jím po ránu jogurty švestky atd
6. kvě 2010 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
promiňte za ten vytečkovanej vulgarismus ale to se jinak říct nedá
6. kvě 2010 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně máte pravdu,taky mé známé nadávali u grafu,který ji psali,že moc přibrala.Boxer:Jak píšeš o jídla,dnes jsem byla s kamrádkou na obídku a dala jsem si během dvou hodin dvě jídla :grinning: :grinning: ,tak budu za chvilku malá kulička na nožkách. :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri:napiš to jak to cítíš to je o.k :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.....pekna briska....
elfi: na svatebni fotce fakt krasa....pekne nalicena,ucesana.... :slight_smile:

jinak vitam novacky.... :slight_smile: ja mam dneska depkovy den.....zaskakovala jsem za nase v praci....mamka si jela pro auto-po velke bouracce a tatka sedel v porote v ZUs....asi i to pocasi....tatku doma nemam,prijede mi vecir....cely den abstak,nema totiz signal....ach jo...
holky...mne rekl doktor,ze mam pribrat 18...asi se zblaznil.....
6. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já neuznávám to jak doktoři říkají kolik bys měla přibrat nebo ne.Je to moje tělo tak ať mi do toho nikdo nemluví a hlavně každej přibírá jinak
6. kvě 2010 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Simka :slight_smile: Jo jo taky to neberu u každého je to jinak a také genetika dělá své.
6. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě právě dr. řekl,že na to,že sem vůbec nezvracela,tak že je to v pořádku, že sem přibrala v prvním trimestru 1 kg,ale od cca 14. týdne sem přibrala další 1,5 kg tak nevím,ale když říkáte, že je to normální a u každé maminky jiné,tak se už tak neobávám. :sweat_smile: jo a chtěla jsem se zeptat,jestli ste některá pocítily změny v chování nebo změny chutě...já jím pořád to samé a žádný divotvárný mix jídel sem ani nejdla... :dizzy_face: no asi sem divná,každá mamča kolem mě baštila cokoli s čímkoli,ale já jím pořád normálně,je to zvláštní no a možná i proto jsem ani jednou nezvracela... :grinning: ale v chování sem změnu pocítila a hlavně můj přítel,byla jsem jaksi víc nažhavená... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nevím čím to je,ale četla jsem že v tomhle období těhulky nemají zrovna moc churtě na sex,ale jak říkám ...já jsem asi opak všeho... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tery: doktor(ka) jede podle tabulek,ale tak to není
6. kvě 2010 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tery a já mám taky chuť na sex.
já taky nezvracela ale bylo mi tři měsíce celodenně špatně.pak jsem měla období,že jsem maso nemohla vidět,jakýkoliv a pak bylo období,kdy jsem se mohla utlouci po sladkým. a začala jsem dost pít ´mlíko.jak jsem ho neměla minimálně rok tak teď tak půl litr denně vypiju
6. kvě 2010 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě sem se chtěla zeptat,jestli berete nějaký tablety jako vitamíny...krom listovky.Já si četla že nejlepší vitamíny jsou ty,které jsou v zelenině,ovoci,obilninách,mase,mléčných výrobcích atd...že po tabletových akorát děti nepřirozeně rostou a pak mají porodní váhu kolem 4 kg a více,prý není nejlepší dělat to co nám doporučí lékaři.Já se na to dr.ptala a on mi řek, že je to vždy jen na maminkách,ale že byly doby kdy takové vitamíny nebyly a děti se rodily přirozeněji a zdravé.Tak já teda žádné vitamíny nejím,jen to co je v jídle,vařím podle speciání těhu kuchařky a tam je napsané kde jaký vitamín je a v čem sou sacharidy,bítkoviny,vápník atd...já vím,že bych stejně na nějaký vitamínový tablety zapomínala...se znám :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tttery: ja bych rekla,ze pokud jis dostatek ovoce a zeleniny...a mas pestrou stravu,vitaminy brat nemusis....ja bral na zac.druheho trimestru ne pravidelne a jen proto,ze jsem zvracela....ale ted jim hodne vseho zdraveho a vitaminy neberu....a o porodni vaze...to jsou diskuse apod..nekdy to tak je..nekdy neni...ma kamaradka brala vitaminy cele tehulkovani_mamavit_ myslim....a porodila prcka.... a pravda na tom je,fakt furt slysim prababicku,jak rika,ze porodila na poli a za chvili sla znova pracovat.... :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala první 4 měsíce každý den,teď sem tam zobnu 3x do týdne
6. kvě 2010 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc :pensive:
6. kvě 2010 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už jdu spat,tak dobrou
6. kvě 2010 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Koukám že jsete toho dost probraly. Mě včera zlibilo bříško. Navečer jsem ho měla úplně tvrdé a pobolívalo mě. Ale to i dneska. Přitom beru 3x za den Magnesii co mi předepsal doktor.
7. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek