Jaký je Váš názor na pohlaví miminka?

ejmisek
12. led 2015

Mužu se taky zeptat na Vás názor pohlaví miminka?Je to fotecka ze 16tt a dr.říkala že to vypadá na holku,děkuji

nonacek
12. led 2015

@ejmisek jee 😨 jak to je ???
Nevím,ale přejíti ať je to ..... , to počem toužíš😉😉😉

evcann
12. led 2015

@nonacek taky nevím jak to je :D taková netypická fotka

nonacek
12. led 2015

@evcann teď to taky ,tady luštím!

nonacek
12. led 2015

@ejmisek žeby holčička?😆
ale nejsem si jista zda obrázek dobře vnímám.... 😀 😀 😀

leonka24
12. led 2015

foto holčičky 😀

ejmisek
autor
12. led 2015

@evcann
@nonacek
@leonka24 je to foto z boku mezi nozkama.Prý měla dr stejnou foto a ma doma holčičku 😀 tak nevím,jedine si počkat na další ultrazvuk 🙂

ejmisek
autor
12. led 2015

@leonka24 tady to je hezky vidět 🙂

palomitacheca
12. led 2015

@ejmisek foto kluka asi z 21.tydne 🙂 u te tve fotky teda nevim, kdyz to ma byt focene z boku... uvidis priste, jestli ti holcicku potvrdi, nebo ne 😉

leonka24
12. led 2015

@ejmisek mi dr. v poradně řekla že budeme mít holčičku v 16tt a v 21tt potvrzena holčička 🙂

ejmisek
autor
12. led 2015

@leonka24 tak snad nám ji taky potvrdí 🙂

nonacek
12. led 2015

@leonka24 chtěla bych vidět ten samí ultrazvuk u mne 😉😉😉

nonacek
12. led 2015

@leonka24 moc ti tu holcicku přeji a závidím.....😉
@ejmisek a u tebe vidim také holčičku ... 😉

nonacek
12. led 2015

@palomitacheca tak tady je to jasný co to je 😀 😀 😀

palomitacheca
12. led 2015

@nonacek no nespletli se 😀

nonacek
12. led 2015

@palomitacheca to si myslím... u ostatních fotek jsem tu dumala.... premyslela....... zvetšovala......
Ale u tvého obrázků jsem se zasmala,samozřejmne ihned odhalila.... Proste dobře vyvinuty nastávající mužský 😀 😀 😀 😀 😀

ejmisek
autor
12. led 2015

@nonacek ale at to je co to je, hlavně aby to bylo zdravé 🙂
@palomitacheca to je pořádnej chlapák 😀

nonacek
12. led 2015

@ejmisek taky reším pohlaví mého miminka,,,zatím jen podle prstýnků................ , protože aby my to řekl Ginekolog je ještě brzy 😩

palomitacheca
12. led 2015

@nonacek
@ejmisek ale můžu říct, že i ten pindík se dá dost dobře přehlédnout, když není miminko dobře natočené 🙂 při předchozí kontrole kolem toho 17.týdne to vypadalo spíš na holčičku, nic klučičího doktor neviděl 😀

ejmisek
autor
12. led 2015

@palomitacheca tak to dohnal pěkně 😀 Doktorka si nejdřív taky myslela, že to je kluk hned jak začala s ultrazvukem, ale pak že to je pupeční šňůra, a že když ona byla těhotná, tak jí kolegyně taky tvrdila že to je kluk a nakonec je to holčička, tak sem zvědavá.. chci jí věřit 😀
@nonacek už se to brzy taky dozvíš 🙂 já tu foto porovnávala na netu z ostatními fotkami 😀 ranní nevolnosti mám stále, tak snad to holčička bude a Tobě jí taky moc přeju 🙂

palomitacheca
12. led 2015

@ejmisek uvidíš příště na velkém UTZ, jestli jdeš někam, kde mají lepší přístroj 🙂 na tom to prý většinou vidět je, nebo mi to teda doktor tvrdil. A je fakt, že pindík se nepřehlédnutelně ukázal 😀

leonka24
12. led 2015

@nonacek doma uz mam dve holcicky 😀 zitra se mozna dozvime co se schovava v brisku na treti pokus 😅 nemuzu si pomoct,ale od zacatku mam pocit ze bude holcicka,tak sem zvedava 😀

nonacek
12. led 2015

@leonka24 hm.... no Já mám doma kluka tak bych chtěla holcicku moc. Ale bylo pocato den před ovu tak to asi bude kluk tedy jestli je tato metoda pravdivá? .

leonka24
12. led 2015

@nonacek ono co se rika hodne sexu holka,malo sexu kluk 😅 jak sem se bavila s kamoskama,tak to sedelo. 😎 Tak hlavne aby miminko bylo zdrave 🙂

nonacek
12. led 2015

@leonka24 Děkuji za podporu ... sexu bylo dost tak žeby? 😉

meda987
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru