Je na fotce holka nebo kluk?

radova23
6. srp 2013

Ahoj holky vim že mi to stejne asi neřeknete ale zkusit to prostě musím,nedá mi to 😀 Copak by to mohlo na foce být ? ja to nějak nepoznám kde co ma,poznam jen jednu nožku ae jestli ma nožky od sebe nebo ne a treba tam pindík je 😀 😀 toto je spiše ze zvědavosti,je mi uplne jedno co to bude HLAVNĚ ZDRAVOUČKE MIMČOOOO

luznicarka
6. srp 2013

Jeěště je bro nejdřív se to pozná až v tom 16 tt a nejjistější je to až po porodu 😀 spíš co ty myslíš co první tě napadlo když si mimi viděla ?

radova23
autor
6. srp 2013

@luznicarka napadl me klucina,prijde mi ze tam ma kouličky 😀 pry to byvalo na tu dobu,ale ted ž prej od 12 tt a ja jsem 14 tt

jitulindaj
7. srp 2013

@luznicarka musím oponovat, Mudr Vlašín mi to na běžném UTZ při NT screeningu poznal naprosto pěkně ve 14tt-jen mi potvrdil, co jsem věděla od začátku. Navíc mi i několik lidí (prodavačka, teta, bývalá lektorka atd..) řeklo že to určo bude kluk 🙂 A je to tak 🙂

marton
7. srp 2013

@radova23 jako matka čtyř dětí tam nevidím nic 😀 .Ale je to krááásný 😀 gratuluji 🙂 .

luznicarka
7. srp 2013

@radova23 Mno nevím já sem to všech svých dětí poznala ještě dřív než mi to potvrdili ale nikdy mi to neříkali ve 12tt navíc do cca toho 16 tt sou stydké pisyk stejně velké jako pytlík u kluka takže se to moc říct nedá. A opravdu nejjistější je to až po porodu 😀. Znám několik případů že tvrdili holčičku a pak měli kluka a naopak 😀 , ale já při prvním pohledu na UTz vždy měla jasno u jiných to nepoznám.
@jitulindaj Já ti to nevyvracím , ale prostě nejjistější je to až po porodu 😀. Mě u dcer typovali kluka u obou a u syna zase holku , ale já sem věděla svý 😀.

saminomimino
7. srp 2013

@luznicarka
@jitulindaj tak v totmo týdnu lze s jistotou pozant pohlavý,i mně ho dr vlaším bez mrknutí oka potvrdil,ovšem my nejsme Dr Vlašín 😀 ,myslím že obyčejný člověk z toho sotva pozná že jde o lidkský plod 😀

jitulindaj
7. srp 2013

@saminomimino 😀 na to vezmi jed!!! já na tomto snímku nepoznám nic 😀 😀 😀

saminomimino
7. srp 2013

@jitulindaj je to asi miminko 😀

luznicarka
7. srp 2013

@saminomimino Mno já to poznám ale až když je to tak v tom 30 tt 😀 . Jinak mě taky doktor Calda u Apolináře řekl kolem 16tt že dcera je dcera a ostatní mi pak už jen říkali že když to řek on tak je to prostě tak a přes to vlak nejëde 😀 , ale co já to věděla už dávno že to bude holka jen moje mamka pořád říkala co když to bude kluk 😀

saminomimino
7. srp 2013

@luznicarka no tak ve 30tt to už asi taky poznám 😀 a jinak já u každého přesně věděla co čekám,mateřská intuice jak blázen

elana
7. srp 2013

@radova23 kouličky tam vidět určitě nejsou, protože ty tam v tomto tt ještě žádný chlapeček nemá 🙂 , ale pindík by samozřejmě vidět být mohl. Takhle fakt těžko soudit, není sice pravda, že se to teď ještě poznat nedá, když je kvalitní přístroj a zkušený lékař, tak to pozná už docela s velkou pravděpodobností (mě řekla dr. syna ve 12+6, ale odpovídal tehdy 12+1; teď malou mi řekla taky 12+6, ta odpovídala 13+2, kluk se mi narodil, druhé zatím nemám, ale i na uzv v 17.tt to stále viděla jako naprosto jasnou holku), ale musí být taky optimální poloha prcka a ta tady fakt moc není, chtělo by to nasvítit přímo místo mezi nožičkama 🙂 Nicméně taky bych tipla spíš kluka u Tebe, ale uvidíš, no 😉

luznicarka
7. srp 2013

@saminomimino jojo to sme měli stejně jen ostatní mi nevěřili těm to musel říct doktor 😀

saminomimino
7. srp 2013

@luznicarka tak nějak 😀

kacenka1111
4. říj 2014

Co je to tam mezi - noha nebo?

nefertiti3010
7. pro 2014

Ahoj, prosím o Váš názor děvčata 🙂

guinea
7. pro 2014

@nefertiti3010 Já se v tom obrázku nějak nedokážu zorientovat... napověz, kde je co 🙂

nefertiti3010
7. pro 2014

nahoře ohnutá hlavička, jakoby stojí 🙂

nefertiti3010
7. pro 2014

a mezi nohama je co? jak to vidíš?
😀

guinea
7. pro 2014

@nefertiti3010 Ahaa! Tipovala bych chlapečka! 🙂 Jak to, že už máš tak pěkný utz? To je ze screeningu? Vidím, že termín máme skoro stejný (já jsm ale až na konci června)

alcar
7. pro 2014

@nefertiti3010 pokud to jsou nohy to dole, tak ten hrbol mez tim bude asi penis (pokud to teda neni treba ruka 😀 ).

guinea
7. pro 2014

@alcar
@nefertiti3010
Tak když se dívám znovu, tak ten hrbolek mezi nohama bude spíš ručička. Asi si to místo ten tajnůstkář / tajnůstkářka cudně zakrývá 😀

nefertiti3010
7. pro 2014

No já právě taky, ale nevím jestli ho tam nevidím proto, že ho tam chci vidět 😀
Jj byla jsem v pátek na prvotrimestrálním screeningu.. mám i videa, tohle jsem vyfotila z toho.. Já mám termín 10.6.
Ty nejdeš na tento screening?

nefertiti3010
7. pro 2014

ručičky měl nahoře, ono to hrozně mate ten 3D UZ

aklin
7. pro 2014

@nefertiti3010 ja bych řekla, že je to kluk 🙂

guinea
7. pro 2014

@nefertiti3010 Já mám termín až 28.6., na screening jdu až za necelých 14 dní. Ale vlastně jsem ani nevěděla, co od toho mám čekat, jak tenhle speciální utz vypadá...

nefertiti3010
7. pro 2014

Doufám v to.. na další UZ jdu až koncem ledna, tak zatím si můžu jen myslet, doktor kluka nepotvrdil ani nevyvrátil 🙂

alcar
7. pro 2014

@nefertiti3010 no prave tezko rict, to telicko je v teto dobe jeste takove nedovivinute, hlava sisata, koncetiny zakrnele... Ale zase na ruku je to nejake divne - male, kdyz noha uz je takova "velika". Priklanela bych se k tomu klukovi. 😉

nefertiti3010
7. pro 2014

@alcar no on tam poskakoval jako blázen a at měl ručičky kdekoliv, tak ten hrbolek tam by vždycky 🙂
tak děkuji za názor a jsem ráda, že to nevidím jen já a přítel 😀

nonacek
7. pro 2014

@nefertiti3010 Já vidííím pindíííka 😉

nefertiti3010
7. pro 2014

@nonacek parádaaaaaa 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru