Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

kika115
13. únor 2021

@nika2505 a teď při druhém ti intuice říkala co? A trefila ses? Já tady na tu mateřskou intuici celkem věřím, idkyz ne vždy to vyjde že 😄 hodně záleží i na tom co si člověk moc přeje 🙂

nika2505
14. únor 2021

@kika115 přesně tak, pokud si někdo přeje moc konkrétní pohlaví, tak pak nechce věřit něčemu jinému. no jelikož těhotenství je úplně jiné, zvracela sem od rána do večera, tak mi bylo tak nějak jasné, že to druhý kluk nebude. S malým sem měla opravdu pohodu 😅 A holka teda se nám ukazuje snad na každém ultrazvuku, žádná stydlivka to není. Takže jo, zase intuice nezklamala, ale je fakt, že teď sem neměla čas nad tim tolik přemýšlet jak u syna.

kika115
14. únor 2021

@nika2505 no mě právě všechno ukazuje taky spíš na holku, velké nevolností, později chutě na sladké, horší pleť, chlupy na nohou rostou pomalu atd..s klukem jsem byla úplně v pohodě měla chutě hlavně na slané a maso. Prostě úplně jiné těhotenství, tak proto si říkám že je divné, když Mudr tvrdí zase kluka když je to úplně jiné všechno😄 No uvidíme, třeba nás chce napínat..

nika2505
14. únor 2021

@kika115 a lepší fotku mimča nemáš? Ty jo, tak snad klapne ten 3D, věřím, že tam by to bylo 100 procentní, kdyby mimi spolupracovalo. Jako pokud by mi samozřejmě doktor vyloženě ukázal že tohle je kluk, nebylo by o čem asi pochybovat. A kdy máš termín? Čeká tě ještě nějaký ultrazvuk u něj?

kika115
14. únor 2021

@nika2505 třeba ten 3D ještě klapne, jako ve finále je to jedno, ikdyz to bude kluk tak budu šťastná, ale jde mi spíš o tu růžovou vybavicku😁 termín mám na konci dubna takže ještě bude ultrazvuk nejeden, tak třeba se dozvíme později víc 🙂

nika2505
14. únor 2021

@kika115 je mi to jasný a zcela tě chápu skrz tu výbavu, taky sem to potřebovala vědět na 100 pro, proto bych se snažila dostat na ten 3D. Tak to máme skoro nastejno, já budu rodit v polovině května 😃 každopádně držím palce, ať je to to co si přeješ a dej vědět jestli doktor měl pravdu nebo nakonec ne, sem zvědavá 😊

kika115
14. únor 2021

@nika2505 moc děkuju ☺️ Joo určitě sem pak napíšu, jak to nakonec dopadlo, když si teda vzpomenu😄 Díky za názor a přeju hladký a co nejmíň bolestivý porod🙂

janagranada
15. únor 2021

@nika2505 Tak ať vám to dobře dopadne, ja až začátek srpna

janagranada
15. únor 2021

@kika115 Tak ať vám to dobře dopadne a dejte vědět jak to dopadlo

lenka253
17. únor 2021

@mikejla_a kluk 😃

marta6793
Autor odpověď smazal
Zobraz
marta6793
2. bře 2021

Ahoj holky,do diskuze se přidávám poprvé,ale když vidim vaši debatu,nedá mi to,vás nepoprosit o názor😀čekáme druhé mimčo,od začátku doktor tvrdil holku,kterou potvrdili na 100% na genetice ve 21 tt a najednou ve 30 si doktor není jisgý,zda neviděl chlapečka,dostala jsem i fotku a já myslim,že to je spíš 100% chlapeček😀na pohlaví nám nezáleží,ale samozřejmě mě všichni zásobily růžovou,tak teď jsem na vážkách,zda se toho rovnou zbavit,nebo počkat,naštěstí neitrální věci máme po prvním chlapečkovi😀

kotate
2. bře 2021

@marta6793 mě to přijde jako holčička, viz foto z netu

marta6793
3. bře 2021

@kotate no holt si pár týdnů počkáme na překvápko😃já už počítám s chlapečkem,já tomu teda nerozumím vůbec,ale říkala jsem si,tak něco mezi nožičkama je,tak to musí být chlapeček😃

kotate
3. bře 2021

@marta6793 a Mudr nevěděl nebo řekl že to je nakonec chlapeček ?

marta6793
3. bře 2021

@kotate no řekl,že nezažil,aby se na Gentice spletli a že si myslí,že pinďu viděl😀

kotate
3. bře 2021

@marta6793 tak uvidíte, máte ještě nějaký ultrazvuk ? A fotku z 1. nebo z 2. scr. nemáte, kde by šlo vidět pohlaví ? Také máme potvrzenou holčičku (ve 22.tt), MUDr nám to napsala i do zprávy, už spoustu nakoupených věci tak doufám, že to tak zůstane. Ve 12.tt (genetika) - holka, v 15.tt- jiná MUDr spíše kluk ale koukla jen tak rychle ze spodu, ve 22.tt (genetika) ta samá MUDr z 1.scr. viděla pysky...docela dlouho to kontrolovala a říkala že už z toho kluk nebude.

marta6793
3. bře 2021

@kotate no tak snad vám to tak zůstane😊nene nic jiného nemáme,na té gebetice to řekla doktorka hned,ani jsem se nestihla podívat,já od začátku byla přesvědčená,že to bude kluk,tak jsem se jen zaraženě ze srandy zeptala,jestli fakt máme kupovat růžovou a ona,že je to jasné a že určitě😃no a pak vlastně na tom 3d špekulovala doktorka jestli nezahlídla kulky a vracela se tam snad 10x a pak řekla,že je to určitě holka,že mají to pohpaví oteklé a že ji to zmátlo,tak uvidíme asi až opravdu u porodu😀

nataliekustova
Autor odpověď smazal
Zobraz
kotate
2. dub 2021

@marta6793 zdravím, už víte, co čekáte ? My máme už 3x holčičku potvrzenou, vždy od jiné MUDr tak snad to tak bude, byla jsem i na testy z krve na vyloučeni některých vad, kde mj. zjišťuji pohlaví, tak předpokládám, ze tam to je jistější.

sabinakarlova
21. kvě 2021

Ahoj holky, jsem 17+3 a mam tuto fotku, ale na pindika mi to prijde velky, i doktor na to divne koukal. co myslite?

juliemichal
21. kvě 2021

@sabinakarlova to je pidník,podle mě 🙂

nikkitas
8. čer 2021

Ty jo taky bych to typla na klučíka. No a obnovila bych diskuzi co myslíte dá se poznat co to bude udělala jsem kroužek co asi může být hrbolek ale bůh ví :D jsem hrozně netrpělivá .

Je to foceno asi 15tt

juliemichal
8. čer 2021

@nikkitas pokud to je pohlavní hrbolek,což asi jo,tak bych tipla holčičku 🙂

nikkitas
8. čer 2021

@juliemichal těžko říct taky si nejsem jistá :D

allllokin
Autor odpověď smazal
Zobraz
bsvet
24. čer 2021

@sabinakarlova Muzu se zeptat, jak u Vás vypadá? Mě pořád doktor tvrdí že tam má pupečník, ale fotka vypadá myslím dost podobně...

sabinakarlova
29. čer 2021

@bsvet chlapeček

veru1999
9. črc 2021

@sabinakarlova

Co myslíte, holcicka či chlapeček ? 😇♥️♥️

josslynn
9. črc 2021

Ahoj, tipnete si pohlaví?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru