• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

22. července 2017 
@gepe i podle té druhé fotky? mate mě to co je na fotce v kroužku...přijde mi to jako pytlík, ale to se mi zdá zas až moc dole, takže opravdu nevím :(
15. bře 2014 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičku bychom tááák moc chtěli, ale jednou asi v 17. tt nám řekli, že to vypadá na chlapečka a teď ve 21. týdnu zas prý na holčičku, ale že by to chtělo ještě jednou potvrdit...

https://www.youtube.com/watch?v=Ibu5-FJyLOc

tady je to video od 1:50 jsou zábery na pohlaví :slight_smile:

Děkuji moc za názory, jste zlaté!! <3
15. bře 2014 v 10:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msga vlevo ritka, vpravo zenske gen :slight_smile: holcicky maji tzv kavove zrno a na tech obrazcich vypada jak u nasi mlady :slight_smile: Nam cca do 22tt ze kluk, pak zmena ze holka jak buk :wink:
Drzim pesti at je to opravdu prcka! :sweat_smile:
15. bře 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se pridam co myslite ??? je to UT ve 13tt ...
15. bře 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msga myslím že chlapeček, to jsou kulky :slight_smile:
17. bře 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlamala Taky bych rekla kluka, i podle smeru pohlavi...:wink:
17. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu taky jsem nad tím přemýšlela, ale že b měl kulky přec celý zadeček? takhle malé miminko?
20. bře 2014 v 09:03  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky příští týden jdu na poradnu a budu 15 týdnu + 2 dny,myslíte ,že už mi doktor řekne pohlaví? Mame dvě holky a teď čekáme dvojčata tak se už nemůžů dočkat co to bude.....
20. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám také svůj další příspěvek, prosím jukněte :slight_smile: Já tam vidím jak pindíka tak pipinku, to asi ale nevyjde :slight_smile:
20. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den,
poradíte...
je to chlapeček nebo holčička ?
25. bře 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUZETE PROSIM PORADIT I ME?? NA VIDEU JE POHLAVI SPISE AZ NA KONCI CCA 7MINUTA- tady je- https://www.youtube.com/watch?v=nqu7C6x7OVs&feature=youtu.be
31. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubing
Krásný podvečer,
já tam vidím holčičku :wink:
Co Vám říkají lékaři ?
2. dub 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko707 muj gyn. Rekl kluka:slight_smile: ale ja porad doufam v holcicku.:slight_smile: pristi tyden mame ult. V brne tak snad to roseknou.
2. dub 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubing
Jistotu budete mít až po porodu :wink:
Nám říkají pokaždé něco jiného.
Zrovna v pondělí jsem byla v poradně a při ultrazvuku se ptala, zda se něco změnilo a odpověď byla, že je to stejné :wink: tudíž já na to a co to je !? :grinning:
Pan doktor povídá, tak se podíváme /tím jsem pochopila, že se vůbec nedíval a nevěděl, když jsem se ptala :grinning: a pamatovat si mě nepamatuje :slight_smile:/
Tak se díval a naše Zlatíčko už to ukázat nechce. :wink:
2. dub 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@holubing Ja taky myslim kluk, 7:12 a 8:10 je to podle pekne videt...:wink:
2. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. dub 2014 ve 14:00 • medik12
@xmarg04 mně to tak jasný nepřijde :slight_smile: sama jsem zvědavá :slight_smile:
8. dub 2014 ve 14:56  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy dokážete mi poradit co to bude? :slight_smile: ultrazvuk je delany ve 14t
29. dub 2014 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nu, vidím také holčičku a to, co se jeví jako pinďa mi připadá takové nějaké zatočené, že mi to přijde spíš jako pupečník... :wink: Jinak co se týče osy zadečku a kávového zrna - tak to je v jedné ose - je to vidět, že zadeček je mírně na stranu a s ním i osa kávového zrna :wink:
dle mne holčička :wink:
A co si přejete ? Nebo vnímáš pocitově, energicky koho ? Já to ve 20tt na genetickém utz už konečně měla potrvzené...
A tohle je genet utz nebo ten obyčejnější ? Ono je to také dobře vidět jakoby zepředu, jestli tam jsou pysky :wink:
Jinak malá se také na utz vždy hodně hýbe a nespolupracuje, ale tohle bylo už jasné :slight_smile:
4. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u syna jsem zřetelně viděla varlátka i pinďu ze všech úhlů... nebylo to nejasné, ale naprosto jasné... :wink:
4. kvě 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nik123 jsem odpověděla tu výše a pak koukám, že je to už starší dotaz... co tedy čekáte mohu-li se zeptat ? Teď už to jistě víte ? :slight_smile: :slight_smile: vypadá to záhadně :grinning: také bych byla hodně zvědavá a nedočkavá :grinning:
4. kvě 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka87 haha, my máme hodně podobnou fotku z podobného týdne a je to nakonec holčička... a já fůrt viděla v této době že je to vystouplé a myslela si, že teda pindík... hmm... ve 14 tt to fakt není vůbec jasné... ono to je tak různě nateklé a nepřiměřeně veliké... vydrž, genetický utz to jistí :grinning:
4. kvě 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já se v těch foto z utz nevyznám :frowning2: vůbec nevím kde co hledat.
4. kvě 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za vaše názory ja osobně jsem asi pro holčičku ale zbytek rodiny by chtěl kluka :slight_smile: Ja si teda tak nějak myslím i že to bude holčička :slight_smile: tak uvidíme, naše první rošťanda nám hodně dlouho tajila co je tak snad to teď budem vědět o trochu dřív :slight_smile: abych pravdu řekla @marmazel tak jsem z některých utz taky zmatená a nevím co kde hledat :grinning:
6. kvě 2014 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluk, máme velmi podobnou fotku už a řekli nám 100 % kluk
14. kvě 2014 ve 20:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko707 já bych řekla holcicka
14. kvě 2014 ve 20:33  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelayxs
Děkuji za názor :hearts:
Cením si každého názoru.
Pocity jsem měla od samého začátku na chlapečka, ale je možné, že se mé pocity pletou.
Fotečka mi z počátku nedala spát, protože tam vidím něco navíc čouhat :slight_smile:
A lékařů názor, pokaždé jiný.
Pak na dalších kontrolách se už malé Zlatíčko naštvalo a nic neukáže :wink:
14. kvě 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko707. U dcery mám úplně ten samy obrázek už of 12 ty nám říkali holka ale pořád jsem viděla kluka a naště.stí se narodila vážně ta holčička vše jsme měli růžové teď čekáme kluka toho jsem na už ve 20 ty nepřehledná ani já ani přítel : D je to rozdíl
14. kvě 2014 ve 20:58  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek