Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

monculin21
2. pro 2015

@satynka no nebyl si jistej a nechtelo se mu do toho a kdyz jsem rekla ze kvuli tomu jsem k nemu sla na 3D, tak rekl že to jde na 3D poznat hur nez na 2D ale ze to vypada asi na princeznu..

zuziry
2. pro 2015

Taky bych to viděla na holčičku.
Já jsem dneska byla na utz a mimčo má mezi nožkama pupečník...tak má to pohlaví být asi překvapení 😉
.

satynka
3. pro 2015

@monculin21 : co ja bych dala aspoň za jednu princeznu :D syn me včera oznámil ze se bude ženit, tak se snad aspoň do kam vnučky někdy....😃😂

monculin21
7. pro 2015

tak moje MUDr. na 2D utz taky vidí holčičku, ale prej když je tatínek ze 4 bratrů tak to pro jistotu ještě příště zkontroluje... 😀 Holky máte tady někdo muže z rodiny kde jsou samí chlapi a narodila se vám holka??

verunatom
7. pro 2015

@monculin21 já mam kamarádku ma muže ze 3 bratru a každy znich ma 2 kluky syny .-)))

ester_ak1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jadupka
9. pro 2015

nejnovější fotka a jsem z ní blbá ☹

zuziry
9. pro 2015

Ahoj, vůbec se v té fotce nevyznám... popiš kde je co...

jadupka
9. pro 2015

nevím zda takto nebo takto

zuziry
9. pro 2015

Tak to asi vypadá na holčičku.

monikaaaa24
9. pro 2015

ty jo hodne spatna kvalita :-/ ja tam nevidim nic 😒 z kolikateho tydne to ma byt?

monikaaaa24
9. pro 2015

@zuziry porad nevite?

nick1234
10. pro 2015

@nik123 Já nechci být nějaká urejpaná, ale myslíš že holky nebo paní tady to poznají líp než doktor? ☹ Já vím že chceš znát jen jejich názor, ale pokud potřebuješ nutně kvůli něčemu vědět pohlaví, tak bych rozhodně nespoléhala na "tipovačku" zde...myslím že doktor jich viděl 1000x více než my tady všichni dohromady a každý vidí to, co chce vidět 😀

zuziry
10. pro 2015

@monikaaaa24 pořád nevíme, minulé mělo mimčo pupečníkové mezi nožkama, tak už to necháme až na porod 😉

monikaaaa24
14. pro 2015

zuziry tak pak napis jak to dopadlo 🙂

hannika08
14. pro 2015

můj ultráček fotka myslím ze 14.týdnu vidíte tam něco holka nebo kluk ?

zuziry
15. pro 2015

@monikaaaa24 Určitě pak písnu 😉 .

@hannika08 Já myslím, že 14.t. Je brzo na určení pohlaví ( na fotce to teda nevidím ), počkej na UTZ ve 20.t. 😉

zuzanamil
15. pro 2015

@hannika08 miminko je otoceno zády. Takže pohlaví neuvidíte

patrihonzl
27. pro 2015

Ahoj holky 🙂 poznala byste některá pohlaví?🙂

vera1410
27. pro 2015

Tipuju kloucka

patrihonzl
28. pro 2015

@vera1410 a můžu se zeptat podle čeho to poznáte?🙂

monikaaaa24
28. pro 2015

holky co myslite ?dle dr je si jisty ze za to da ruku do ohne ale jelikož mi to u malého menil bojim se v tu holcicku verit co myslite? ...21 tyden

zuziry
28. pro 2015

@monikaaaa24 no nejsem si jistá, ale možná by to mohla být holka 😉 .

U nás to nakonec bude asi opravdu ten klucik, no podle mého dnešního utz ve 32t, snad jsem viděla dobře. Ptát se mi nechtělo ať tam je i tak nějaká ta nejistota 😉 .

vera1410
28. pro 2015

@patrihonzl vypada to jinak nez u nasi holcicky 🙂 ale je to tip. Rozhodne si za tim nestojim. A co to teda bude?

monikaaaa24
5. led 2016

@zuziry ty jo ja jsem se ted divala na ti jednu tvoji fotku a ja tam teda vidim fakt spis holku...nejakou novou fotku nemas? 😀

zuziry
6. led 2016

@monikaaaa24 Ahoj, novou fotku nemám, dr. říkala, že jak už je mimčo velký, tak je to vidět čím dál hůř.
No už jsem ve 34t, tak to za chvilku zjistíme....s klukama jsem to nedotáhla dál jak do 38t. 😉 .
Jako pocitově se cítím na holku...nevolnosti, šílená pleť, to jsem u kluků neměla, ale to je jen můj pocit 🙂 .

tynulkaxix
7. led 2016

Ahoj holky. Chci se s vami taky podit o fotku. Doktorka mi řekla že je ze je to kluk, ale furt se mi hlavou honí jestli to nemůže být pupečníková šňůra. Posudte sami 🙂

monikaaaa24
7. led 2016

Ja bych teda rekla jasny kluk,ale mozne je vse 🙂

zuziry
8. led 2016

@tynulkaxix já by teda řekla holka, tamto je bříško a pupečník, ale nejsem dr.
Zda se mi že to není mezi nohama, tam vidím kavove zrno.

valmaxa
8. led 2016

@tynulkaxix kluk- varlátka, na tom pindík 🙂 snad ty doktoři nejsou takový paka aby každýho pinďu zaměňovali za pupečník, to se stává jen opravdu výjimečně. Takovýho vytrčenýho pindíka máme na fotce z utz taky ;) prostě jak jsou ještě hubený, neobalený tukem, tak je maj velký :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru