• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

7. prosince 2016 
@maxinkaa diky moc za zkouknuti :slight_smile:
22. bře ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivetka7686 už máš fotečku z UZ?? :relaxed:
22. bře ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna_88 ahoj,Ty si pamatujes :blush: mam Jen hlavicku a chodidlo :blush: a nase zlaticko si dalo rucicku mezi nozicky jak doktorka zajela dolu k nozickam :grin: jinak jdu 9.4 na 4D utz tak zjistime co a jak :blush: dekuju,ze sis vzpomela je to moc pekne od Tebe
22. bře ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivetka7686 no jo pamatuju, byla jsi toho 18.3. :slight_smile: jj jako ta naše, buď ukazuje zadek a nebo je tam tak vmáčklá že je vidět jen hlava :slight_smile: já jdu dnes na 4D UZ, tak snad neuvidíme další zadek, dám vědět jak to dopadlo :wink:
22. bře ve 14:41  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna_88 juuuu Pak napis a posli fotku ja se nemuzu dockat na 4D :heart_eyes:
22. bře ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak 4D UZ nedopadl nijak zvlášť :slight_smile: ale já už jí chvilku znám tak jsem to čekala :slight_smile: To v kolečku je kačenka, takže na 1000% holčička a druhá fotka hlavička, ale nic jsme neplatili protože malá nebyla moc dobře vidět a tak jdeme za 3 týdny znovu :slight_smile: Jinak se u pacientek naší doktorky platí 600 kč.
22. bře v 18:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojik cjtela bch vas poprosit zda z teto fotky poznate pphlavi neni moc kvalitni. Dekuji
22. bře v 18:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@melandry09 jestli vidim dobre tak bych rekla holcicka.ktery tyden to je?
24. bře ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna_88 jeeeeeeeee :heart_eyes:
24. bře v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaaaa24 je to 25 tyden
24. bře v 17:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
24. bře ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@estrellita dekuji byl to i doktorky typ jen mei kazdej rika jak se doktori pletou tak jsme chtela znat nazor vas ostatnich
24. bře ve 21:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj co myslíte holka nebo kluk? 16+1tt Děkuji za nazory
Ps Pořád je otočené zády nebo na čtyřech .
25. bře v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@anonym1987 bohužel nevidim nic krome nozicky muzes dat pohlaví do krouzku?
25. bře v 08:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas 16 tyden vypadal takto a dr uz mela svuj typ
25. bře v 08:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@anonym1987
@melandry09 u obou bych rekla spis holcicka.
25. bře v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
poznal by nekdo neco z teto fotky?
30. bře v 07:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanculecerna má to být na levo?
30. bře v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Z této fotky to nepozná nikdo, protože tam je hlava a bříško :slight_smile: :slight_smile:
30. bře v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
na leve strane je hlavicka
30. bře v 11:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ja jsem si to myslela,ani nozicky nechtelo ukazat :grinning: no budu muset jeste par dni vydrzet :slight_smile:
30. bře v 11:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanculecerna a kolikátý tt jste? Jinak nic nevidím :frowning2:
30. bře v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pety91 a z mé jde něco poznat :slight_smile: ?Je trochu víše
30. bře v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
at koukam jak koukam nic nepoznam :grinning: ja jsem asi nemozna,cekam treti mimi nikdy jsem nevidela co bych mela i kdyz pritel videl hned pindiky :grinning:
30. bře v 11:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
fotecku mam z 13.tydne ale ted uz jsem ve 20.,pristi tyden jedeme na velky ultrazvuk do ČB tak snad uz zjistim co to bude,jsem strasne zvedava :grinning:
30. bře v 11:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanculecerna já také čekám své 3 mimi.Jinak 13 tt je moc brzo něco poznat.
Ten 20-24 tt je jistější.Také mě čeká velký utz přiští týden :slight_smile:
30. bře v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
taky myslim ale plno maminek pise ze to jde poznat i takhle brzo,no kazdopadne nezbyva nic nez cekat :slight_smile: ,tak to se urcite taky tesite..?
30. bře v 11:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanculecerna určitě zatím nám bylo řečeno kávové zrno a po dvou klukách by to byl opravdu dáreček k Výročí 10 let :slight_smile: ,ale nechávám si rezervu,Přeci jen mi to řekla když jsem byla 16+1 tt
30. bře v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
nam zatim nebylo receno nic ,ale doufame taky v holcicku po dvou chlapeckach :slight_smile: ,kdyz tak to kazdopadne bereme jako darecek na 8.vyroci :grinning: at je to co je to.tak at vam to dopadne jak doufate,ja taky doufam ale budu stastna kdyz bude hlavne vsechno v poradku :wink:
30. bře v 11:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Teda když koukám na ty fotky z UZ tak musím uznat, že já měla štěstí :slight_smile: a prtě se hezky ukázalo :slight_smile: :slight_smile: ... od začátku nám tvrdí, že to bude holčička tak budu doufat že tomu tak i bude :slight_smile: příští týden mě čeká velký UZ na kterém se to pokud to dobře půjde i prý potvrdí.... tak jsem zvědavá.... první fotka je z cca 10týdne ta druhá je měsíc stará.... :slight_smile: ale i tak než to vykoukne na svět tak člověk jistotu stejně nemá :slight_smile: :slight_smile:
30. bře v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek