• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

16. ledna 2017 
@matylda123 ale jinak krasna fotka
10. zář 2016 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matylda123 kavove zrno tam neni. Bych ti to zakrouzkovala,ale z mobilu to nejde. Muj tata takhle na utz poznal diky mocove trubici nasi treti dcerku v 16 tt,primo v primem prenosu mi ukazal mocovou trubici a jak zrovnw cura a ta trubice byla rovne a koncila spolu s telem. Tady jde sikmo nahoru a jeste vystupuje z tela. Aspon jsem to vyfotila bliz. Tak jsem zvedava :slight_smile: pri dalsim utz nspis. A fotku zespoda nemas?
10. zář 2016 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matylda123 tak jeste super vyrez,co presne myslim :slight_smile:
10. zář 2016 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita moc díky za info :slight_smile: ne jinou fotku nemám... V úterý dám vědět, ale taky si myslím, že to vypadá na pinďoura :slight_smile:
10. zář 2016 ve 21:20  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarj děkuji, zrovna si cuca palec :grinning:
10. zář 2016 ve 21:21  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita ještě mě napadlo že to je vyfoceny rychlý pohyb ruky dolů...No v úterý se to dozvíme :slight_smile:
10. zář 2016 ve 21:23  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matylda123 ruka vede niz,sleduj kost od raminka,ta je hezky videt.
Tak v utery dej vedet :slight_smile:
10. zář 2016 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to kluk holky :slight_smile:
13. zář 2016 v 11:39  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, vidíte tady něco? jsem 20+3, lepší foto nemám :/... jen tak pro zvědavost.
Děkuji a hezký den
13. zář 2016 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím,že máme potvrzeného Vojtíška a je to prý pořádný bobíšek :slight_smile: hlavně,že se má v bříšku dobře :slight_smile:
Tak konečně mužeme začít nakupovat :slight_smile: hurá :grinning:
13. zář 2016 ve 14:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matylda123 tak opravdu jsem videla mocovou trubici,tata mi to vcera potvrdil,ze ano,ze to tak vypada,ale on neni gyn,tak rekl,ze kdyz ten utz nevidi v realnem case,ze samozrejme jiste to ruct nemuze. Tak mu to reknu :slight_smile:
A gratuluju ke zdravemu chlapeckovi :slight_smile:
13. zář 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,co myslíte? jde něco vidět?
15. zář 2016 ve 14:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím,že máme dnes zase potvrzeného Matyáška :grinning: :grinning: doktorka mi dala fotečku pro tatínka aby věděl,že nám šulínek neodpadl :grinning: takže je to třetí kluk jako buk :grinning:
15. zář 2016 ve 14:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@juliemichal Jé, vy už máte i jméno :wink:. My teda ještě nevíme, protože vybrat třetí chlapecké bude náročné :wink:
17. zář 2016 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rennye no přesně tak pro nás to taky bylo hodně náročné :grinning: doma máme Michálka a Davídka :grinning: chtěli jsme Filípka,ale mé mamce a sestře se to jméno nelíbilo tak jsme se rozhodli,že to bude Matyášek :slight_smile: :slight_smile: akorát zase se to mamce i sestře nelíbí,říkají mi,že mu budou říkat Matyasi :frowning2: ale nevadí :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2016 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Filipek je hezci jmeno nez Matyas :slight_smile: Dala bych to..co se libilo vam...
17. zář 2016 v 15:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mudchen tak to máš pravdu :slight_smile: Filípek je hezčí jméno než Maty :slight_smile: ale už jsem si zvykla,že to bude Matyášek a měnit už nechci :grinning: :grinning: ale uvidíme jestli ho ještě nezměním,protože Matyášů je strašně moc :frowning2: a ještě mám docela dost času vybrat jméno :grinning: :grinning: nejdřív co jsme se začínali snažit o mimi před 4 roky tak jsem byla rozhodnutá,že dám chlapečkovi jméno Samuel anebo Sebastián,ale toužila jsem strašně po holčičce a jak mi řekli,že to bude zase chlapeček tak se mi ty jména zase přestaly líbit :grinning: :grinning: no jo no byl to úder pod pás když jsem se dozvěděla,že budeme mít třetího chlapíka :grinning:
17. zář 2016 v 15:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikyta159 ve 22tt nedelali utz zespodu?
17. zář 2016 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal No to znam.. My cekame taky treti a popravde jsme meli jmeno jen pro holcicku a kluka vubec...a ona je to fakt ta holcicka :slight_smile: teda doufam ze jeste je.. Videla jsem ji naposled pred mesicem. Snad se nic nezmenilo :grinning:
17. zář 2016 v 18:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita bohužel se nechtěl ukázat :unamused: tohleto je fotka ze 13tt
17. zář 2016 v 18:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (39. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudchen no tak to je super,že se Vám povedla holčička :grinning: fakt ti to závidím :grinning: ale hlavně ať jsou miminka v pořádku :slight_smile: :slight_smile: a uvidíš,že určitě to je stále holčička :grinning: a kdy jdeš zase na poradnu? :slight_smile:
17. zář 2016 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Dekuji. Presne tak..hlavne at je vsechno v poradku. Kdy mas termin porodu a co ostatn deti na to? Ja jdu ve stredu...treba mi udela utz..kdyz nahodim psi ocka :slight_smile:
17. zář 2016 ve 21:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudchen není vůbec za co :slight_smile: oni ti nedělají každou poradnu UTZ?mě právě ano a taky mi ho ve čtvrtek vážili měl 427g :grinning: a termín mám 25.1 :grinning: a děti se strašně moc těší,ale moc si přáli holčičku,ale ten starší mi hned od začátku říkal,maminko je jedno co to bude,ale hlavně ať to je zdravé a to má jen 7 let :grinning: Míša má 4 roky :grinning: a co tví kluci na to,že budou mít sestřičku? :slight_smile:
17. zář 2016 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudchen a ty máš kdy termínek? :slight_smile:
17. zář 2016 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal kluci se taky moooc tesi. Ten mladsi pry bude pomahat. Ja mam termin podle MS 29.12. A podle 1.utz ve 13tt 6.1. Ale spis ten konec prosince. Uvidime. Jinak ja chodim do poradny po mesici prave. Dlouha doba... :frowning2:
17. zář 2016 ve 21:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudchen 6.1.je narozena nase dcerka - treti ditko, holka po dvou klukach. Uprimne jsem se taky na kazde poradne potrebpvala ujistovat,ze ji nic nenarostlo :grinning:
17. zář 2016 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mudchen a dany termin jsem mela taky 29.12. :slight_smile:
17. zář 2016 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita Faaakt? Ty joo..tak to mame stejny osud :slight_smile: ted jen cekat kdy se nam ta beruska narodi
17. zář 2016 ve 21:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mudchen ano ano,vazne :slight_smile: tak srzim palce,at to vyjde a hezke prvni okamziky. Kluci ji uplne zboznuji,ona je taky. Opecovavajiji ji a ten prostredni ani mnohdy nechce,aby si ji cizi dite treba pohladilo,ze je jeho :grinning:
17. zář 2016 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@estrellita To je uzasnee!!!
17. zář 2016 ve 21:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek