Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

zuzi82
12. únor 2013

@nik123 Tak sláva, moc gratuluji. A přeju pohodový porod a zdravé miminko. 😉

nik123
autor
12. únor 2013

@zuzi82 Děkuju! Snad bude klučík zdravý jako řípa 🙂 Zrovna teď ve mě škytá, jak zběsilý, aspoň teď ale vím, s kým že mám tu čest a kdo že mi tu nadhazuje všechny vnitřnosti 😀

evitaa
12. únor 2013

@nik123 Moc gratuluju. Já také doufala, že na NT sceeningu v 13. týdnu nám alespoň odhadnou pohlaví, ale dr. tvrdila, že to ještě nejde poznat. Ani do těch míst nezajela, trochu mě u Apolináře zklamali. Vím, že jiným maminkám to někde řeknou, ale tato dr. byla neoblomná. Hlavně že screening dopadl dobře 🙂

nik123
autor
13. únor 2013

Jejda, ve 13. týdnu by mě snad ani nenapadlo se mého dr. zeptat, bych se se zlou potázala 😀 Ale u Apolináře by měli být větší profíci, to je pravda 🙂 Jak vidíš, já si počkala do 25. týdne 😀 Hlavně aby ta naše mimča byla zdravá! 😉

soleikamik
13. únor 2013

Já bych řekla,že je to chlapeček 🙂

soleikamik
13. únor 2013

Já bych řekla ,že je to chlapeček 🙂

petrapodlipska
13. únor 2013

no tsak ted jsem take prekvapena v patek jsem byla na velkem ultrazvuku a tam taky byla spekulace jestli holcicka nebo kluka a nakonec rekl ze chlapecek foto bohuzel nemam tak jsem zvrdava na kontrolu

evitaa
13. únor 2013

@nik123 No joooooooooooo, ale když já to šíleně nutně potřebuju vědět hned! Vždyť chudák holka nebude mít od narození co na sebe 😉 Anebo že by kluk?

nik123
autor
13. únor 2013

To naprosto chápu 😀 😀 Jsme prostě zvědavý ženský 🙂 Přítel právě říkal, že když mi to teď (ve 25tt) dr, nepotvrdí, tak se svět nezhroutí a hlavně, že bude vše ok...samozřejmě, mě bylo i jedno, CO to bude, ale to nevědomí je zkrátka nejhorší 😀 A tahle diskuze o tom vypovídá, skóre tipů bylo hodně těsné a já víc a víc na nerva 😀 Teď už mu pindík snad opravdu neupadne, včera to vypadalo víc než jasně 🙂

siskin
13. únor 2013

@evitaa i kdyby dr. na NT screeningu pohlaví odhadl, stejně by to neřekl na 100%, zkušený dr. se většinou nesplete, ale víš jak - i mistr tesař se někdy utne 😅 Nám řekl dr. teď na screeningu v 13tt, že si je TÉMĚŘ jistý, že to bude holka. Ale téměř není určitě. Takže já si rozhodně s nakupováním růžových věcí počkám klidně až do 20tt, až to bude tutovka. Protože co potom s těma růžovýma věcma, kdyby mrňouskovi narostl pindík, že 😀

soleikamik
13. únor 2013

@nik123 A co ti rika tvuj vnitrni hlas ? 🙂 Ja nez jsem otehotnela tak jsem mela sen,o krasnym chlapeckovi,ze mi to bylo divny proc se zda o detech a po 3 tydnech jsem zjistila ze jsem tehu a mela jsem jasno 🙂 Ale to cekani do 20t na utz .Byla jsem silene nedockava,delal mi ho primar a potvrdil chlapecka 😀 Byl tam semnou pritel a dcera a kdyz nam to rekl tak jsme zajeceli jak na fotbalovym stadionu 😀 To by byla prdel kdyby se narodila holka 😀

verueu
13. únor 2013

@siskin taky nám na NT ve 13.tt řekli 70% holka, tak jsme zvědaví, jestli se to potvrdí. Byli jsme v Prenatalu v Brně a prý se málokdy spletou 😎

nik123
autor
14. únor 2013

@soleikamik Jak už jsem psala někde výše, tak vnitřní hlas byl jednozdnačně pro kluka. Od začátku to tak cítím, nikdy jsem neřekla jinak než "ON", žádný "TO mimčo", ale prostě on 🙂 I moje máma říkala, že ani na chvíli nezapochybovala, že by to nebyl chlapeček 🙂 Tak už snad ani vašemu chlapečkovi neupadne pindík a vyplní se tužby 😉

nik123
autor
14. únor 2013

@verueu A to už je ve 13. týdnu hotové pohlaví mimča? Myslela jsem, že se genitál tvoří kolem 14. 15tt....ale tak snad zrovna v Prenatalu vědí, co dělají 🙂

soleikamik
14. únor 2013

@nik123 No vidis,tak vubec nepochybuj,ze by to nebyl chlapecek 😀

soleikamik
14. únor 2013

@verueu Ahojky podivej se na tyhle stranky,to budes koukat 🙂
http://www.baby2see.com/…enitals.html
toto je foto holcicky ve 13tt

verueu
14. únor 2013

@nik123
@soleikamik tak na to jsem se holky přesně ptala, podle čeho to pozná a údajně podle genitálního hrbolu jakým směrem směřuje, je to pro mě zatím taky jen věštění z křišťálové koule, ale jsem o to víc zvědavá, jestli se trefili 🙂

soleikamik
14. únor 2013

@verueu Jsem rada,ze jsem pomohla 😀 Pak dej vedet jestli se trefili 🙂

januzza80
14. únor 2013

@nik123 Ahojky a gratuluji a mela jsem pravdu,ze to je chlapecek,ja mela stejne dva ultrazvuky. 😀

nik123
autor
15. únor 2013

@verueu tak to je asi nějaký opravdu borec, že to takhle odhadne 🙂 no uvidíš za pár týdnů 😉

nik123
autor
15. únor 2013

@januzza80 Ahoj 🙂 Děkuju! Jsem ráda, že mě moje počáteční intuice nezradila 🙂 Jen mě prostě mátl ten úkaz, co vypadal jak to zrnko 🙂

romantika
15. únor 2013

@nik123
je vidis, tak to tak je, ja taky myslela ted ze to bude holcicka, ale kdyz jsem to videla na ultrazvuku, tak proste ti pindouri tam jsou jak vysity. 🙂)))) Mne se to tehotenstvi jeste rozjizdelo tak pomalu oproti prvnimu, ze jsem rikala, ze to muze byt akorat kluk, ze se se vsim tak flaka a oproti holcicce tam ma porad rozvaleny nohy a pohoda jazz. Hollka mela vzdcky nozicky uhledne u sebe a kdyz se najelo UTZ nba pindulu hned cukla 🙂)))
To kavove zrno tam taky mame ale v pozdejsim ultrazvuku uz na obou stranach a tipovali jsme s manzelem ze jsou to mozna ty nesestouple varlata, protoze mne to utz ukazal na obou stranach.
Taky uz mame od 17tt fotbalistu, nakopava vse kolem. Tak hlavne to zdravicko a at je prdolka vesely a spokojeny.

siskin
15. únor 2013

přesně jak píše @soleikamik tak okolo toho 13tt ještě není vidět pindík ani kávové zrno. Holky i kluci mají "genitální výběžek", který u holek směřuje kolmo dolů a u kluků šikmo dopředu. Tak mi to nedávno vysvětlil dr. na NT screeningu. Přesto ale, i když by pohlaví mělo být podle směru výběžku jasné, prý nikdy v tomto týdnu neřekne, že je to 100%.

palomitacheca
15. únor 2013

@nik123 moc gratuluju k chlapeckovi! 🙂 preju ti pohodovy zbytek tehotenstvi, rychly bezproblemovy porod a krasny zdravy miminko 🙂

januzza80
15. únor 2013

@nik123 Hlavne,ze je vsechno ok jak ma byt.Chlapecci jsou super a priste bude treba ta holcicka.U prvniho mimca je jedno co to bude.Jinak takovy ultrazvuk jsem mela dvakrat,vzdy roztazene nohy a ten pinda 😀 u dcery ne,tak sebou sila,ze se nechtela ukazat,az do porodu nam rekla holcicku jen na 80%

nik123
autor
15. únor 2013

@romantika Mě se tam tentokrát taky capil jak exiboušek 🙂 Rozvalenej jak tatínek večer na gauči u TV 😀 Taky tak, zdravíčko je nejdůležitější a abychom zůstali také co nejdéle 2v1 😉

nik123
autor
15. únor 2013

@palomitacheca Děkuji moc 😉
A taky za tuhle diskuzi, bylo to zajímavé 😀

nik123
autor
15. únor 2013

@januzza80 Jak jsem psala, právě že je to první mimčo, tak nám to bylo jedno 🙂 . Druhé už bych brala asi holčičku, ale teď jsem za klučíka ráda, bude to obránce druhého sourozenečka 😎

michaela_k
15. únor 2013

já nevidim vůbec nic...🙂))

palomitacheca
15. únor 2013

@nik123 diskuze teda byla hodne zajimava 😀 a docela zavidim, ze jsi mela tuseni, co se v brisku skryva. Ja ho nemela ani jednou, jen podruhe jsem si moc prala holcicku, nenechala si rict pohlavi a holcicka nam vysla 🙂 jen kdyby tak rychle nerostly. Je to jako vcera, co se narodila, pritom uz ma pul roku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru