Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

kika115
11. únor 2021

Holky, co myslíte? Kluk nebo holka? Když si odmyslím bambulku tak vidím kávové zrno. Vidíte ho taky?
Je možné aby byla bambulka pupečník nebo je to kluk jak buk? 🙂)

lilianapul30
11. únor 2021

@kika115 vidím kluka 🤷‍♀️😊

kika115
11. únor 2021

@lilianapul30 jako na první pohled taky, ale přijde mi ten pinďour jak moc velká bambule a když si ho zakryju tak vidím krásnou holčičku 🙂

hawah
11. únor 2021

Spíš holčička, to co přebývá vypadá fakt na pupečník. Doktor nic neříkal?

janagranada
11. únor 2021

@mikejla_a tady už to vypada spis na kluka,tak s nim asi raději budu počítat. Moc dekuji za odpověď 😊

mikejla_a
11. únor 2021

@janagranada jj spis chlapecek ☺️ první detatko?

mikejla_a
11. únor 2021

@lenka253 a jak to u vas dopadlo? ☺️

janagranada
11. únor 2021

@mikejla_a ne ne už mame 2 chlapecky, tak jsem tak trochu doufala v tu holčičku, ale nevadí 😊

mikejla_a
11. únor 2021

@janagranada tak to znám, byla jsem ve stejne situaci. A dr rekl nejaky odhad?

kika115
11. únor 2021

@hawah No Mudr tvrdí kluka, ale já tomu prostě nějak nemůžu uvěřit 😄 intuice říká holka 🤷‍♀️ tak možná je to jen moje přání, když už doma chlapečka máme a na fotce z ultrazvuku vidím prostě to co chci vidět 🤭😁

janagranada
11. únor 2021

@mikejla_a doktor mi zatím nerekl nic, když jsme koukali poprve, tak ten hrbolek mířil uplne dolu a byl delsi až jsem se divila a pak na to koukal z jiného pohledu a vypadalo to jak na te fotce,tak už opravdu nevím. První fotka byla tato,ale to byl asi 11 tyden.

mikejla_a
11. únor 2021

@janagranada on je jakoby nejjistejsi az kolem toho 13tt,protoze driv můžou mit i kluci hrbolek rovne a pak se zvedne.

kika115
11. únor 2021

@janagranada já bych počkala min do 20tt, do té doby jsou to prý jen odhady. Dobří doktoři to samozřejmě umí odhadnout i takto brzo, protože to mají nadívané. Každopádně bych ještě závěry nedělala 🙂

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz
keckemet
11. únor 2021

stoprocentní děvče. kávové zrno. To co si myslíte, že je penis a varlata je pupečník

janagranada
12. únor 2021

@kika115 jeste pockam a uvidim 😊každopádně moc dekuji za odpověď. 😉kdybych to mela brát podle babskych pover, tak by to na holku asi bylo. Špatně mi bylo pekne, akné vsude, vlasy des, chlupy na nohách mi skoro nerostou a to u kluku rostly jak blazen, chute na sladké 😂břicho mi jde do boků, u kluku jsem mela tehotenstvi ze jsem o něm prakticky nevedela,bylo mi fajn a ani jsem moc nenabrala. No nechám se překvapit,ale už počítám s chlapeckem, tak budeme mít doma 3 princatka 😉

janagranada
12. únor 2021

@mikejla_a taky si myslím,že se to tam nějak dorostlo a v tom 20 tt už to snad bude jistejsi, ale říkám si,ze si to možná radši nenechám říct a budeme mít takove prekvapko, ale s klucikem počítám 😉moc dekuji za odpověď

kika115
12. únor 2021

@janagranada mám to stejně, podle pověr holka a mudr říká spíš kluk a fotku z ultrazvuku můžete vidět samy😄 takže jsem z toho jelen. No asi budeme mít překvápko. Koneckonců i v dnešní době se to stává, že se i doktor jenom člověk splete a narodí se pohlaví opačné, než bylo řečeno 🤭😁

janagranada
12. únor 2021

@kika115 tady jsem našla podobnou fotku a také to vypadá na kávové zrno a pri tom prvním screeningu vas řekli co? Ja jsem ted 15tt tak musím ještě počkat na dalsi fotecku.🙂

janagranada
12. únor 2021

@janagranada zkoušela jsem trochu ten uhel, ale nevim to mam dobre a jestli se to da takto brát.

janagranada
12. únor 2021

Tohle jsou všechno pry holčičky,tak nevim 😂

hawah
12. únor 2021

@janagranada malému teď ten hrbolek tak čouhal nahoru a je to kluk teda furt 😁 měl to tak ve 12+3

janagranada
12. únor 2021

@hawah ja s tím taky počítám, že to bude kluk 🙂

kika115
12. únor 2021

@janagranada na prvním screeningu nebylo vidět vůbec a na druhém to nebylo stoprocentní, fotka co jsem přidávala že z 26tt focena na běžné těhu kontrole, kde Mudr tvrdí kluk, ale mě prostě mate ta fotka no😄 jde tam vidět prostě obojí 😄🤭

kika115
12. únor 2021

@keckemet taky jsem si to tak říkala, akorát když doktor tvrdí opak tak co si chcete myslet že 😄 ten to vidí denně🤷‍♀️

nika2505
12. únor 2021

Já bych věřila spíš doktorovi, proč nejdeš na 3D/4D ultrazvuk, kde to jde vidět většinou určitě, když máš pochybnosti?

kika115
12. únor 2021

@nika2505 chci jít, ale všechny větší nemocnice mají 3D,4D ultrazvuk úplně plný objednávek a ostatní menší kde ho mají to nedělají skrz covid..třeba to teď pustí po neděli..no uvidíme

nika2505
13. únor 2021

@kika115 jasně, to chápu. Uvidíš no.Tak držím palce ať se dostaneš a ukáže se drobek v celé své kráse.

kika115
13. únor 2021

@nika2505 děkuju, no uvidíme. Je to asi hlavně o zvědavosti ..ale zase by třeba bylo milý mít překvapení až na porodním sále 🤭

nika2505
13. únor 2021

@kika115 je to krásný, syn byl překvapení, teda já věděla intuitivně že je to kluk celé těhotenství, ale chtěla sem mít překvápko ☺ teď v druhém těhotenství sem to teda chtěla vědět hned, nejlépe už při testu 😅 hlavně kvůli věcem, jestli nakupovat znovu nebo ne, popravdě bych ani nemohla teď spát kdybych to nevěděla, je zajímavé jak se to mění 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru