Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jsem blázen, když mám ve 25tt z 90 % vše připravené na mimčo?

miba10
15. srp 2017

Ahoj holky, asi jsem blázen když mám ve 25tt z 90% vše připravené na mimco? 😍

marki00
15. srp 2017

Asi ne. Já mám naopak jen pár oblečků a hnízdo. Ale pokud se má něco stát, tak se stane, i bez ohledu na to, jestli máš něco nachystané, nebo ne;)

kacireksro
15. srp 2017

ja uz jsem mela od 30tydne mela vsechno nachystano a nazehleno v suplikach,uz jsem jen cekala kdy prijde 🙂clovek se tesi,tak ho tady tyto pripravy bavi 🙂takze blazen nejsi 🙂

evee24
15. srp 2017

Vůbec ne 🙂 ja na pověry neverim a mam rada všechno za včas pripravene. Ke konci tehu sem byla ráda že lezim na fleku a nemusím chodit. A jak tu zaznělo pokud se něco má stát, tak se stane i bez veci.

3k
15. srp 2017

Jsem ve 25.tt a mám krom kosmetiky a léků úplně všechno. Nemám to tedy ještě vyprané, jen naskladané na hromádkách v pokojíčku 🙂 Jediné co jsme dodrzeli, tak to, že jsme nechali kočárek u rodičů, ale je to také otázka místa 🙂 Myslím, že pak budeme rady, že máme vše hotové 😉

makky1310
15. srp 2017

@miba10 prej blazen, a co jsem ja???? Ja mela tak ve 13tt vse hotovo, pak jsem to akorat preprala😉

terezapetrova
15. srp 2017

@makky1310 do 13tt ju tak to jsi celkem střelec 🙂 vzhledem k tomu, ze pravé do cca 13tt je to bud anebo 🙂

ai30
15. srp 2017

Blazen ne, nedockava ano 😉

makky1310
15. srp 2017

@terezapetrova ja jsem to nebrala bud a nebo. Ja jsem s tim proste pocitala😉 ja jsem ale takova uz od prirody. Hrozne organizacni...malinko i postizeni z prace. Zas nechapu nekoho kdo to nechava na posledni chvily, to bych proste nemohla 😀 Jo ale abych nekecala, kocar jsme si privezli asi kolem 20tt🙂 a tasku jsem zbalila cca kolem 30tt🙂

mourovatakocka
15. srp 2017

Nejsi, jsi pečlivá a brutálně jsi mě zahanbila :D

terezapetrova
15. srp 2017

@makky1310 aby nedošlo k mylce ja taky nechapu kdyz někdo nechá vše až na 30tt či pozdeji samozřejmě za předpokladu, ze v tehu je vše OK. Jsou v tom ale i me špatně zkusenosti

roxolanka
15. srp 2017

Bud rada, ze mas skoro vse nachystane. V tomhle obdobi ma clovek spoustu sil a hnizdici pudy. 😉 Taky jsem mela vsechno prichystane takhle brzo a jak jsem za to byla rada, na konci uz bych asi nezvladla ani to zehleni. Ne kazdy se citi dobre az do konce a pak uz na to treba nebude chut a nebo sily. Vseobecne delam vsechno tak, jak to vyhovuje me, ne podle doporuceni, ci pover. 😁 Takze za me vubec nejsi blazen.

zuzajda27
15. srp 2017

Ahoj holky, jsem ve 12. týdnu a ráda bych tu našla kamarádku/ky, které jsou na tom podobně. Ráda se seznámím i osobně (Plzeň Slovany) a pokecám na společné téma "nastávající starosti i radosti" 😉
Jinak co se týká tématu nakupování, tak sem ve stádiu zhroucení se nad nekonečným seznamem věcí 😅 takže budu ráda, když budu mít s kým tohle všechno pořešit 🙂

3k
15. srp 2017

@zuzajda27 Ahoj, žádná zhroucení 😉 Já začala nakupovat ve 13.tt po 1.screeningu a teď ve 25.tt mám kromě kosmetiky a léků, což už jsem tu psala, všechno 🙂 Teď už přišla místo výplaty nemocenská a už bych toho stejně moc nepokoupila 😅

miba10
autor
15. srp 2017

Mě chybí už jen ta kosmetika a co se léků týče, to budu řešit až v porodnici. Kočárek máme u brachy. 😀 Ja si právě říkám, že pak uz se mi nebude nic chtit a hlavně to už asi pujde hůř, tak to nechci nechavat na poslední chvili. Nějaké drobnosti ještě chybi, ale to už je tak na jedno odpoledne a to ještě stihnu posezení s kamarádkou 😂
Ale diky vám všem za uklidnění. Už jswm si začínala říkat, že asi blbnu moc brzy

morningstar
15. srp 2017

Podle mě rozhodně lepší, než to nechávat na poslední chvíli. Jsem 26 tt a mám taky už z velké části připraveno. Nemyslím si, že by se mi ke konci k vánočním přípravám (asi budu muset stihnout před porodem) chtělo ještě shánět dětské věci.