Klidné miminko - skoro se nehýbe. Máte to někdo stejně?

jituli84
6. lis 2019

Má taky v bříšku někdo takový klidný miminko jako já?

sudylichozrout
6. lis 2019

@jituli84 nn, ja mam asi diskomaniaka. Zejmena na vecer pari jak vzteklej 😀 (nebo vztekla, nevime...)

amazonkajanik
6. lis 2019

@jituli84 třeba je to ticho před bouří 😉 miláček byl na mě taky hodný,do 35tt. Pak mě rád dloubal pod pravé žebro. Asi mi chtěl vrátit to,jak jsem trápila svou maminku 😊 a v den porodu, na predporodnim ,to bylo rodeo,nikdo nečekal,že tam večer budu zpátky . Se říká,že děti jsou před porodem hrozně klidné,tak my byli pravý opak. Ale moc mě netrápil, narodil se do 30minut 😉

kesurka
6. lis 2019

@jituli84 mám,ale jenom díky placente vpředu,ktera vše tlumí. Na UTZ bylo vidět,že ve skutečnosti tam řádí jak Černá ruka😊

jituli84
autor
6. lis 2019

@kesurka tak to mě na ultrazvuku furt chrápe 😀 a jen sem tam do mě dloubne.

amazonkajanik
6. lis 2019

A holky, stalo se vám,že váš drobeček na utz udělal fuck off 😂😂😂 ten náš to udělal na genetice, když se ho doktor pokusil probudit,aby se pretocil a to asi neměl dělat 😈😂

kesurka
6. lis 2019

@jituli84 a dobře děla,v zimě se má hybernovat😀
@amazonkajanik tak to je má ze,aspoň dal jasně najevo,co si o tom myslí😂

jituli84
autor
6. lis 2019

@amazonkajanik tak to je hustýýý 😀

denca033
7. lis 2019

U nás Teda to jsou kurzy boxu či co. Hlavně večer. Kolem té 8 a vydrží mu to až do 10. Jsem 38tt

jituli84
autor
7. lis 2019

@denca033 Tak vy to máte už za pár, asi se těší miminko už za váma 🙂

denca033
7. lis 2019

@jituli84 no už aby to bylo. Je to už dlouhý.

jituli84
autor
7. lis 2019

@denca033 Tak už to snad bude za chvíli, já se těším i bojím zaroven 🙂

danvitka
7. lis 2019

Já měla skoro nula pohybu od třetího trimestru, byl tak línej, že jsem ani neporodila (SC). Ta lenost mu vydržela tak do roka, pořád jen spal. No a v roce přišel šok! Energie jako kdyby mu dal někdo redbulla 😌😂

suromana
7. lis 2019

První syn byl fotbalista, teď jsem znovu těhotná ve 25tt a začíná to být to samé 🙂 ale kamarádka, když čekala dcerku, tak o ní prý skoro nevěděla.

jituli84
autor
7. lis 2019

@suromana já o ní taky skoro nevim, párkrát štouchne a finish, včera jsem měla hrozné obavy a pak v noci začala štouchat, jakoby mě chtěla trochu uklidnit 🙂

novamamina
7. lis 2019

@jituli84 mně museli vždy na monitoru malou budit, chápala pořád. Nepomahalo nic, Cola, čili papricka, snickers... A bylo to tak celé těhotenství. Prostě hodný dite

jituli84
autor
7. lis 2019

@novamamina jj já měla v dubnu sp, tak ted mě vyjuká kdeco , ještě že žádný problemky nemám .

novamamina
7. lis 2019

@jituli84 nedivím se ti. Mě to taky desilo. Když jsem za celý den cítila jedno lehké prevaleni. Pak už jsem ji musela hodně stvat, aby se vůbec projevila.

jituli84
autor
7. lis 2019

@novamamina no mě to včera nedalo a začala jsem do ní štouchat a asi jsem ji pěkně naštvala, protože mi to vrátila i s uroky 😀

novamamina
7. lis 2019

@jituli84 měla jsem to taky tak. Bála jsem se s tím bříškem moc třást. Ale když pak mimco budila doktorka, říkala jsem si že to co jsem dělala s břichem já, ji fakt asi budit nemohlo. Dr mi cloumala břichem fakt fest 😂

jituli84
autor
7. lis 2019

@novamamina si myslím, že stát se jí nic nemohla, už to není žádnej drobek 🙂

terezia10
12. lis 2019

Dceru jsem skoro necítila a teď ve 2 letech můžu říct že je pořád dost klidas😁

mievsa
12. lis 2019

Taky jsem měla klidné miminko, sem tam boxovala, když jsem ležela na boku. Jinak se spíš převalovala 😁 Až mi to bylo líto, že si v posledním těhotenství neužívám kopance 😁 A klidné miminko byla i po narození 🙂

johannka1
12. lis 2019

Taky jsem mela lenocha 🙂 Kopance jen malinko a obcas. Na monitoru do me vzdy stouchali, posilali me chodit po schodech...to byla nekonecna procedura, probrat ho. Klidas i po narozeni, on vsechno dela tak jako langsam. Ted kdyz uz zacal chodit, tak to umi roztocit, ale stale spise langsam, s rozvahou.

claire90
12. lis 2019

U prvni placenta vpredu - nehybala se ani tlumene 😀 jediny co zabiralo, tak hluboky dychani, jinak se jen obcas prevalila. Za to cca od 1,5r si to vynahrazuje 😂
U druhyho placenta vzadu, hezky se vrtel do cca 30tt dokud jsem mu rikala Kamilko. Pak doktorka prisla s tim, ze je to nakonec kluk a od te doby se pri osloveni spravnym jmenem nevrtel a celkove se zklidnil 🙄😂😂 opet si to vynahrazuje cca od 3let😂😂

krupka3
27. lis 2019

Mela jsem u prvni dcery, byla klidnoucka, nijak extra se neprojevovala, a byla pak klidnoucka a pekne spinkala i po narozeni.

jituli84
autor
27. lis 2019

@krupka3 To bych si taky přála 🙂

krupka3
27. lis 2019

@jituli84 Tak snad to vyjde 😉

jituli84
autor
27. lis 2019

@krupka3 No hlavně at se už nic neposere 🙂

krupka3
27. lis 2019

@jituli84 neco takoveho je lepsi si vubec nepripoustet, uvazuj pozitivne 🙂

jituli84
autor
27. lis 2019

@krupka3 Snažím se 🙂 Měla jsem v dubnu SP, tak se trochu bojim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru