• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení, špinení, výtok ve 2. trimestru. Máte zkušenost?

29. června 2017 
Dobry den ja jsem mela neco podobneho tez sem krvacela tak jsem jezdila na pohotovosta tam rekli ze je vse vpohode . pak meli podezreni na postizene dite . a pak nam rekli ze to bude tim ze mame casto sex ze to bude delat tim a nebo jak to roste tak jse to tam uvolnuje a pak se to spusti ale tez sem bez radna pred par dny se to stalo zase
26. zář 2013 ve 13:56  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , dnes jsem ve 12+2 týdnu a v noci mě bolelo břicho jako při menzes a zacala jsem špinit . Bojím se už jednou jsem o miminko přišla . :cry:
23. zář 2014 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den prosim vas mam dotaz : minuly tyden jsem si delala tehotensky test vysel mi pozitivni, pred 4 dnem sem si delala znovu a znovu pozitivni, predevcirem rano jsem si udelala dalsi test a taky pozitivni. Ale vcera rano jsem to dostala a mam to docela silne a kdyz curam tak ze mne padaji kusy krve.... prosimmm holky poradte mi. Jsem nebo nejsem tehulka ? Na kontrolu jdu za tyden ale mam strach. Dekuji mockrat
28. dub 2015 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jecelaazpadalolisti ja byt tebou nechám si udelat ultrazvuk, hlavne i pro tvůj klid.. Jinak to ze v cesku si te nechají v nemocnici stejne ničemu nepomůže, do určitého tydne kdyby se s plotem mělo něco stat, tak to stejne neovlivní, až nějak po 25 tydnu by mohli řešit předčasný porod, ale stejne ta možnost nějakého postiženi je strasne vysoká tak brzo. Vitamin c opravdu pomáhá proti krvácení a s magnesiem opatrně, jestli ti netvrdne bricho tak ho nepotrebujes. Jinak hlavne klid! Nestresuj se, vsechno bude v pořádku, uvidíš!!! Anglie neni země se špatným zdravotnictvím.
Jeste me napadlo, porodní asistentku tam nemáš?
11. kvě 2015 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha vůbec jsem si nevšimla ze je to přispevek z roku 2009 :grinning:
11. kvě 2015 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den,mám prosbu. Včera jsem byla na kontrole a doktor neříkal že by tam bylo něco špatně. Srdíčko ťukalo. A dnes mám takový divný výtok hnědo-žlutý. Nic mě nebolí jen malinko mě občas dole zašimrá nebo zasvědí, ale na toaletním papíru nemám nic. Nemáte někdo zkušenost? Díky
20. led 2016 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak sem od vcera kvuli krvaceni v nemocnici zase hematom , byla ste nektera taky a jak dlouho vas tam nechali ? :slight_smile:dekuju za info ,krvacela sem jen vcera a malinko
15. kvě 2016 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem asi ve 14.tt začala krvácet takovou tmavou až hnědou krví...okamžitě jsem jela s manželem na pohotovost celá ubrečená a dr. byl strašně hodný a uklidnil mě...prohledl mě a řekl, že děťatko je v pořádku, jen že mi jde placenta trochu níž a na jedné straně se ta stěna tak nějak ochlipuje či co a že tam je krevní hematom... říkal, že musím být v naprostém klidu bez námahy a radši si mě tam nechali na pár dní na pozorování pro můj klid a nasadili mi silnější kyselinu listovou a utrogestan a ještě jeden prašek (název už nevím)...po pár dnech mě propustili a bylo to par dní ok...pak jsem ale začala znovu špinit silně a tak jsem tam jela znova...opět mi řekli, že to je v pořádku a dale jsem brala utrogestan 2x denně, ale i přes to jsem začala šíleně špinit tmavě hnědou až černou krví...a tak jsem šla k moji dr.a ta mi řekla, že je to v pořádku, že se prostě ten hematom vypplavuje a čistí se...měla pravdu za par dní to přešlo a ted už jsem utrogestan zcela vysadila a bez problemu...podotykam, že sem také neměla žádné bolesti... říkali mi všichni dr., že nebezpečná je ta čerstvá červena krev než ta tmava... takže snad už bude vše v pořádku :slight_smile:
19. kvě 2016 ve 14:33  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilisecka ahoj a od te doby jsi uz pak hematom nemela ?ja furt lezim a bojim se kdy to prijde zas :/
19. kvě 2016 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyna94 Taky jsem se bála, vlastně stále se bojím...ale člověk na to nesmí moc myslet, jinak se bude trápit celé těhu a to by tě pak mrzelo, že sis ho neužila :slight_smile: Hematom se asi úplně vyčistil a už tam asi není...aspon dr. říkala, že je vše ok, tak snad mi nekecala jen aby mě neděsila :slight_smile: Takže držím pěstičky, věřím, že bude vše v pořádku :slight_smile:
19. kvě 2016 v 19:55  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky. Jsem mezi 20-21tt. Teď jsem v nemocnici s krvácením a nizkopolozenou placentou. Miminko je zatím v pořádku ale ještě si tu dva dny polezim.. potřebovala bych uklidnit máte někdo stim to skušenost?. .. nemusím se bát o průběh těhotenství a ohrožení miminka předčasným porodem? Děkuji za informace :wink:
29. čer v 11:02  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek