Masáž v těhotenství. Můžu jít nebo ještě počkat?

christiech7
4. čer 2023

Ahoj všem. Před těhotenstvím jsem chodila na klasické masáže zad. Po zjištění těhotenství jsem s masérem dohodla, že pokračovat budeme po prvním trimestru. Nebude dělat klasickou masáž, ale těhotenskou. Momentálně jsem 13+3 (podle 1. screeningu), jinak podle MS bych byla už 14+3. Na masáž bych měla jít zítra. Komplikace a problemy žádné nemám. Jen to, že se mě drží pořád velká únava 🙈 a pár dní mě poboliva břicho (ale to je asi zřejmě jak se všechno rozpíná). Myslíte si, že můžu v klidu jít nebo mám raději ještě počkat? Děkuju a přeji hezký zbytek neděle 🙂

petulkadodo
4. čer 2023

@christiech7 Já byla na těhotenské masáži ve 4. měsíci a bylo to skvělé! Těhotenská masáž je jemná, miminku nemůže ublížit.

inssomnia
4. čer 2023

@christiech7 taky jsem byla u svého maséra. Jako proti klasice (kdy chodím domů puntíkovaná od baněk a narovnaná) to byla slabota. Spíš takové jemné prohmatání vleže na boku. Ale i tak to trochu pomáhalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru