MS bolesti ve 20 tt

deniska2
10. kvě 2019

Prosim vas dnes rano sem vzala holku do skolky.Cestou domu sem myslela ze nezajdu nikam musela sem jit pomalinku mam pri pohybe bolesti pod bříškem jako kdy by sem mnela dostat menštruaciu vajecniky a meternica ma bolela priserne.Kdyz mam hodne pohybu a sem dlho na nohach a chodim.. jinak kdyz sem klidu tak nemam bolesti akorat mne moc.boli kostrč 😔😔 nevim.co stim a s ceho to tak bolii ani zvednut se neumim mne sekne a koncim a to sami pri pohybe mne to boli priserne nema to nekdo taky tehulky

moxha
10. kvě 2019

Právě to taky zažívám Jsem ve 24 týdnu a mám bolesti jako při ms,jen já mám křížové bolesti zad.Včera í poměrně časté stahy dělohy.Zašla jsem si koupit Magnesium a i když to úplně nezmizel,tak je to lepší...V úterý jdu na kontrolu,snad to nic nebude znamenat..

julielim
10. kvě 2019

to si pamatuju z prvního těhotenství taky. je to nejspíš tím, jak se dole vše rozvolňuje a připravuje na budoucí porod. Každopádně to chce na kontrole nahlásit doktorovi, aby zkontroloval, zda je všechno v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru