Může jít mimi už takhle vidět 17.tt+1?

bluehorse2020
19. čer 2021

Ahojte, dneska když jsem ležela, tak jsem si všimla, že mám břicho spíš do prava a mám tam takovou malou bouličku. Snažila jsem se to vyfotit, ale fotky bohužel zkreslují, no snad to uvidíte.
Myslíte, že tu je mimísek nebo jen děloha? Po chvilce už to tak nebylo 😁

palja
19. čer 2021

@bluehorse2020 já myslím že se tam prostě pohybuje. Já jsem teda 16tt a mám břicho většinou napravo, taky takovou bulku a najednou tam není jen měkký špek 😄🤔tak co by to jiného bylo. Já myslím prostě jak se mimi pohybuje, tak se dělají takové boule na břiše, co by to jiného bylo 🤷‍♀️

bluehorse2020
autor
19. čer 2021

@palja no to si rikam taky, ze co jineho by zo bylo.. Ikdyz mi prijde, ze je celkem brzo 😁 ale je to fajn 😍

vladienka
19. čer 2021

Je to samozrejme mimco v delohe.. vidiet zatial ide len ta deloha, podla toho kde sa v nej mimco pohne, vytlaci, otoci atd.. pri prvej dcere som v 18 tt uz citila pohyby, takze neviem preco by to malo byt brzy 🙂

bluehorse2020
autor
19. čer 2021

@vladienka pohyby citim obcas take... Ale je to me 1. Vytouzene tehotenstvi, takze je pro me vse nove a ze vseho jsem jak Alenka v risi divu 🙄😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru